Манчестер Сіті без Зінченка насилу здолав Челтнем Таун

«Городяни», які поступалися 0:1, забили три м'ячі в останні десять хвилин матчу

© ФК Манчестер Сіті

У поєдинку 1/16 фіналу Кубка Англії з футболу «Манчестер Сіті» з великими труднощами здолав скромний «Челтнем Таун» на виїзді (3:1). Програючи 0:1 у другому таймі, «гості» зуміли забити три м'ячі в останні десять хвилин зустрічі.

24-річний український футболіст «городян» Олександр Зінченко потрапив до заявки на матч, але на поле так і не вийшов.

«Челтнем Таун» виступає в Лізі 2, четвертому за силою англійському дивізіоні.

«Челтнем Таун» — «Манчестер Сіті» — 1:3