Гол Ярмоленка допоміг Вест Хему в Кубку Англії. Далі - МЮ або Ліверпуль

Успіх Ярмоленка і «Вест Хема», а також інші результати 4-го раунду

Гол Ярмоленка допоміг Вест Хему в Кубку Англії. Далі - МЮ або Ліверпуль
© whufc.com

Український вінгер Андрій Ярмоленко вийшов в основному складі «Вест Хема» на матч 4-го раунду Кубка Англії проти «Донкастера» з Ліги 1.

Ярмоленко в першому таймі реалізував вихід сам на сам, забивши свій перший в сезоні гол поза Кубком англійської ліги, де він встиг відзначитися двічі.
 

Андрій відіграв весь матч, а його команда виграла 4:0. У наступному раунді «Вест Хем» зіграє проти МЮ або «Ліверпуля».

Кубок Англії. 4-й раунд

Вест Хем - Донкастер 4:0
Голи: Форналс, 2, Ярмоленко, 32, Батлер, 54 (у свої ворота), Афолайан, 78

Саутгемптон - Арсенал 1:0
Гол: Габріель, 24 (у свої ворота)

Барнслі - Норвіч 1:0

Брайтон - Блекпул 2:1

Міллуолл - Брістоль 0:3

Шеффілд Юнайтед - Плімут 2:1

Суонсі - Ноттінгем Форест 5:1

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    oenergo.com
    online
      oenergo.com, 23.01.2021 20:13
    +6
    Отличный гол.
    alefteev77
      alefteev77, 23.01.2021 19:47
    +2
    rugby1970, 23.01.2021 19:21
    Из Украины вывозят и замечательный, необходимый нам карпатский лес и никому не нужное футбольное дерево...
    Одні дурні та українофоби залишаються в Україні.
    Tеllur
    online
      Tеllur, 23.01.2021 19:39
    +3
    WladWest, 23.01.2021 19:09
    Украинский вингер Андрей Ярмоленко вышел в основном составе «Вест Хэма» на матч 4-го раунда Кубка Англии
    ... забив свой первый в сезоне гол ВНЕ Кубка английской лиги, где он успел отличиться дважды.
    ---------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------
    Так в кубке или ВНЕ кубка???
    У тебя Гугла поломалась?
    Так есть Кубок английской лиги, а есть Кубок Англии.
    И всё это играется впермешку с играми АПЛ и УЕФА.
    И никто не ноет.
    Tеllur
    online
      Tеllur, 23.01.2021 19:36
    0
    Доверили!
    А вот Зинченко – в запасе на «Челтенхэм»
    asus
    online
      asus, 23.01.2021 19:35
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    раз в год и палка стреляет
    rugby1970
      rugby1970, 23.01.2021 19:21
    -8
    Из Украины вывозят и замечательный, необходимый нам карпатский лес и никому не нужное футбольное дерево...
    WladWest
    online
      WladWest, 23.01.2021 19:09
    -5
    Украинский вингер Андрей Ярмоленко вышел в основном составе «Вест Хэма» на матч 4-го раунда Кубка Англии
    ... забив свой первый в сезоне гол ВНЕ Кубка английской лиги, где он успел отличиться дважды.
    ---------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------
    Так в кубке или ВНЕ кубка???
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 23.01.2021 19:04
    +1
    Молодец
    oenergo.com
    online
      oenergo.com, 23.01.2021 20:13
    +6
    Отличный гол.
    Tеllur
    online
      Tеllur, 23.01.2021 19:39
    +3
    WladWest, 23.01.2021 19:09
    Украинский вингер Андрей Ярмоленко вышел в основном составе «Вест Хэма» на матч 4-го раунда Кубка Англии
    ... забив свой первый в сезоне гол ВНЕ Кубка английской лиги, где он успел отличиться дважды.
    ---------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------
    Так в кубке или ВНЕ кубка???
    У тебя Гугла поломалась?
    Так есть Кубок английской лиги, а есть Кубок Англии.
    И всё это играется впермешку с играми АПЛ и УЕФА.
    И никто не ноет.
    alefteev77
      alefteev77, 23.01.2021 19:47
    +2
    rugby1970, 23.01.2021 19:21
    Из Украины вывозят и замечательный, необходимый нам карпатский лес и никому не нужное футбольное дерево...
    Одні дурні та українофоби залишаються в Україні.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 23.01.2021 19:04
    +1
    Молодец
    Tеllur
    online