ГОРДОН: «Алієв і Мілевський просрали свою кар'єру через горілку та гулянки»

Журналіст висловив свою думку про кар'єру українських футболістів

ГОРДОН: «Алієв і Мілевський просрали свою кар'єру через горілку та гулянки»
© Instagram. Мілевський та Алієв

Журналіст Дмитро Гордон висловив свою думку про кар'єру українських футболістів Олександра Алієва та Артема Мілевського:

«За їх кар'єрою я не стежу, бо це не мої герої. Мої герої – це Блохін, Буряк, Веремєєв, Коньков. Ось те покоління. Безсонов, Заваров, Бєланов, Рац, Балтача, Дем'яненко.

Правда, дивлюся іноді канали Алієва і Мілевського. Вони популярні блогери, неординарні. Мені навіть Алієв подобався більше ніж Мілевський. Я бачив багато класних нападаючих. А Алієв – нестандартний хлопець. Цей удар гарматний, мені так подобалося, з різних позицій. Маленька стопа, короткий розбіг, красень!

Але так бездарно просрали кар'єру через горілку та гулянки нескінченні – це треба вміти.

У різний час були такі футболісти, і в «Динамо» теж, хоча Лобановський був дуже суворим (йому досить було подивитися на людину – люди під себе ходили). Зникли через п'янки: Каплун, Журавльов, Бережний. Думанський подавав великі надії. Було досить таких футболістів.

І Мілевський аналогічно. Я дивився у Німеччині на VIP-трибуні, коли Мілевський пробивав пенальті Швейцарії на ЧС-2006. Я пам'ятаю, як Блохін пішов у роздягальню, не чекаючи цього пенальті.

Мілевський має відмінне здоров'я. Він повинен був прагнути стати таким як Шевченко, Ребров. Всі задатки були. А чому не став? Звичайно, просрав кар'єру. За нього боролися західні клуби? Не боролися. А чому? Адже він класний футболіст. Значить, щось не те і не так».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(223 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ProtivSystemy
      ProtivSystemy, 25.01.2021 11:16
    +1
    Непонятно только какое отношение к футболу имеет гордон и зачем вообще цитировать это говно?
    Fan_GOOD_FootBall
    online
      Fan_GOOD_FootBall, 24.01.2021 12:27
    0
    За 15 лет только ленивый не попирился высказыванием по каким причинам Алиев и Мелевский не раскрыли свой талант полностью.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 23.01.2021 13:12
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Tеllur, 23.01.2021 08:31
    Гордон при любой власти плавает сверху.
    Он сам по себе жулик и мошенник.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 23.01.2021 13:09
    +3
    ясное дело что просрали, но каким надо быть извращенцев что б смотреть их каналы!)))
    Trollface
    online
      Trollface, 23.01.2021 09:33
    -9
    Миля себя еще покажет в чемпионате.
    Tasha19
      Tasha19, 23.01.2021 09:06
    +11
    Ютуб канали Мілі і Алі це ж дно дніщенське, але для журналіста газети бульвар, основною темою якої були лише розповіді хто з ким спить і т.п. ютуб канали Мілі і Алі то і є рівень журналістики Гордона)
    Solohdko1
    online
      Solohdko1, 23.01.2021 08:35
    +4
    Типа никто не знает
    Tеllur
    online
      Tеllur, 23.01.2021 08:31
    +1
    Гордон при любой власти плавает сверху.
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 23.01.2021 08:09
    0
    Спастбо, КЭП
    Tasha19
    online
      Tasha19, 23.01.2021 09:06
    +11
    Ютуб канали Мілі і Алі це ж дно дніщенське, але для журналіста газети бульвар, основною темою якої були лише розповіді хто з ким спить і т.п. ютуб канали Мілі і Алі то і є рівень журналістики Гордона)
    Solohdko1
    online
      Solohdko1, 23.01.2021 08:35
    +4
    Типа никто не знает
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 23.01.2021 13:09
    +3
    ясное дело что просрали, но каким надо быть извращенцев что б смотреть их каналы!)))
    ProtivSystemy
    online
      ProtivSystemy, 25.01.2021 11:16
    +1
    Непонятно только какое отношение к футболу имеет гордон и зачем вообще цитировать это говно?
    Tеllur
    online
      Tеllur, 23.01.2021 08:31
    +1
    Гордон при любой власти плавает сверху.
    Fan_GOOD_FootBall
    online
      Fan_GOOD_FootBall, 24.01.2021 12:27
    0
    За 15 лет только ленивый не попирился высказыванием по каким причинам Алиев и Мелевский не раскрыли свой талант полностью.
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 23.01.2021 08:09
    0
    Спастбо, КЭП