Шахаб ЗАХЕДІ: «Три найкращі гравці УПЛ? Можу назвати тільки одного. Це я!»

Футболіст донецького «Олімпіка» назвав себе і найкращим іранським гравцем

Шахаб ЗАХЕДІ: «Три найкращі гравці УПЛ? Можу назвати тільки одного. Це я!»
© ФК Олимпик. Шахаб Захеді

Найкращий бомбардир чемпіонату України Шахаб Захеді, який може перейти з донецького «Олімпіка» в луганську «Зорю», в інтерв'ю журналу «Футбол» оригінально відповів на запитання про найкращих футболістів УПЛ.

- Назвіть трьох найсильніших футболістів української першості.

- Я можу назвати тільки одного. Це я!

- Назвіть трійку найсильніших іранських футболістів сьогодні.

- Я. А далі всі інші (сміється). Всі футболісти, які грають у збірній, заслуговують бути найкращими.

- Ви знайомі з Аллахьяром Сайядманешем?

- Звісно. Ми друзі. Дуже зрадів його голу «Лестеру». Аллахьяр - обдарований молодий форвард, якого чекає блискуче майбутнє.

- Куди б перейшли на вибір - у «Динамо» чи «Шахтар»?

- Це два клуби з ім'ям. Якби питання стояло руба, то пішов би туди, де зміг би отримати більше ігрової практики та розкрити свій потенціал. Тому при виборі подальшої команди на порядку насамперед буде стояти питання, чи розраховують на мене як гравця основи.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Журнал «Футбол»

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
      sand, 23.01.2021 03:23
    0
    PFCLviv, 22.01.2021 23:25
    Це називається " зіркова хвороба " !
    Та он просто весёлый тролль
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.01.2021 23:25
    0
    Це називається " зіркова хвороба " !
    lenares85
    online
      lenares85, 22.01.2021 22:25
    +2
    Видел игры с ним, так говорить по своей игре ну это сверх нескромно. . Габариты большие имеет за счет этого и играет.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 22.01.2021 22:03
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Руслан Шевченко, 22.01.2021 22:02
    Упал с дерева? Возомнил себя
    кем? Да тот же Миля или Кормилец могут что то мявкать, кто ты такой?
    Ну, в этом сезоне он весьма неплох)
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 22.01.2021 22:02
    0
    Упал с дерева? Возомнил себя
    кем? Да тот же Миля или Кормилец могут что то мявкать, кто ты такой?
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 22.01.2021 21:33
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Скромный пацан.
    BekXan
      BekXan, 22.01.2021 21:29
    +4
    Нам клоунов хватает в других местах )
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 22.01.2021 21:33
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Скромный пацан.
    BekXan
      BekXan, 22.01.2021 21:29
    +4
    Нам клоунов хватает в других местах )
    lenares85
    online
      lenares85, 22.01.2021 22:25
    +2
    Видел игры с ним, так говорить по своей игре ну это сверх нескромно. . Габариты большие имеет за счет этого и играет.
    sand
      sand, 23.01.2021 03:23
    0
    PFCLviv, 22.01.2021 23:25
    Це називається " зіркова хвороба " !
    Та он просто весёлый тролль
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 22.01.2021 23:25
    0
    Це називається " зіркова хвороба " !
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 22.01.2021 22:03
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Руслан Шевченко, 22.01.2021 22:02
    Упал с дерева? Возомнил себя
    кем? Да тот же Миля или Кормилец могут что то мявкать, кто ты такой?
    Ну, в этом сезоне он весьма неплох)
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 22.01.2021 22:02
    0
    Упал с дерева? Возомнил себя
    кем? Да тот же Миля или Кормилец могут что то мявкать, кто ты такой?