ВІДЕО. Почувайтесь як удома. Костюк показала, як прибирає в номері

Українська тенісистка вміє все

ВІДЕО. Почувайтесь як удома. Костюк показала, як прибирає в номері
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

18-річна українська тенісистка Марта Костюк провела ретельне прибирання свого готельного номера, в якому вона знаходиться в Мельбурні на час двотижневого карантину.

Відзначимо, що прибирання кімнат в ситуації, що склалася лягає на плечі самих спортсменів, деяким навіть доводиться купувати пилососи.

 
 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 22.01.2021 13:33
    +4
    dimaprogs, 22.01.2021 10:41
    Ну шо пацаны? Хозяйка то хорошая! Кто в жены возьмет)?
    Скорее, там выбирать будет она и среди не "шо пацаны"
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 22.01.2021 12:30
    0
    "Марта Костюк провела детальную уборку"... что такое "детальная" уборка? никогда не слышал...)) наверное, вы хотели сказать "тщательную"
    Disiny7
      Disiny7, 22.01.2021 11:06
    +2
    dimaprogs, 22.01.2021 10:41
    Ну шо пацаны? Хозяйка то хорошая! Кто в жены возьмет)?
    Я бы взял, однозначно
    Вообще, конечно, очень интересно как Мартуля выйдет из этой дебильной ситуации. Через тернии к звездам
    dimaprogs
      dimaprogs, 22.01.2021 10:41
    +4
    Ну шо пацаны? Хозяйка то хорошая! Кто в жены возьмет)?
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 22.01.2021 13:33
    +4
    dimaprogs, 22.01.2021 10:41
    Ну шо пацаны? Хозяйка то хорошая! Кто в жены возьмет)?
    Скорее, там выбирать будет она и среди не "шо пацаны"
    dimaprogs
    online
      dimaprogs, 22.01.2021 10:41
    +4
    Ну шо пацаны? Хозяйка то хорошая! Кто в жены возьмет)?
    Disiny7
    online
      Disiny7, 22.01.2021 11:06
    +2
    dimaprogs, 22.01.2021 10:41
    Ну шо пацаны? Хозяйка то хорошая! Кто в жены возьмет)?
    Я бы взял, однозначно
    Вообще, конечно, очень интересно как Мартуля выйдет из этой дебильной ситуации. Через тернии к звездам
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 22.01.2021 12:30
    0
    "Марта Костюк провела детальную уборку"... что такое "детальная" уборка? никогда не слышал...)) наверное, вы хотели сказать "тщательную"