Boxingnews: Усику треба просити не менше 5 мільйонів за бій Джошуа - Ф'юрі

Скільки хоче отримати українець?

Boxingnews: Усику треба просити не менше 5 мільйонів за бій Джошуа - Ф'юрі
© Skysports.com

Промоутер Олександр Красюк раніше натякнув, що Ентоні Джошуа і Тайсону Ф'юрі варто активізуватися з грошовими пропозиціями, якщо вони хочуть отримати від українця дозвіл на бій за всі титули суперважкої ваги.

Усик є обов'язковим претендентом на титул WBO Джошуа і єдиною перешкодою на шляху до мегапоєдинку.

На думку відомого порталу Boxingnews 24, Усику за те, щоб відійти в сторону, варто просити у Джошуа і Ф'юрі не менше 5 мільйонів доларів.

Оскільки два британських супертяжі планують не менше двох боїв, то раніше 2022 року Усик не зможе взяти участь в битві за титул. Крім того, йому доведеться ризикнути статусом обов'язкового претендента в поєдинку з Джо Джойсом.

Все це, на думку експертів, коштує не менше 5 мільйонів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Boxingnews 24

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Tеllur
    online
      Tеllur, 26.01.2021 09:03
    0
    Просить?
    Ставить условием боя!
    kh_ua
    online
      kh_ua, 25.01.2021 16:08
    -1
    30 икон Усику и бой ваш!
    Евгений Кедров
    online
      Евгений Кедров, 22.01.2021 20:34
    -2
    И это правильно!
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 22.01.2021 09:14
    0
    DKTheBest2, 21.01.2021 17:57
    Якщо в першому переможе Фьюрі, то реваншу не буде. Кличку реванш не дав, Деонтею також. Чому у когось є надія, що він не обмане і Джошуа?
    Не дасть реваншу: - втратить пояси! Але багато часу пройде.
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 21.01.2021 23:00
    +2
    DKTheBest2, 21.01.2021 17:57
    Якщо в першому переможе Фьюрі, то реваншу не буде. Кличку реванш не дав, Деонтею також. Чому у когось є надія, що він не обмане і Джошуа?
    В контракті на перший бій має бути пункт про право на реванш.
    RomarioUA
      RomarioUA, 21.01.2021 22:52
    0
    Пусть кто-то выйдет и побыстрому начистит табло гундяйскому прихлебателю.
    kvlad200760
      kvlad200760, 21.01.2021 21:17
    +3
    hakkinen, 21.01.2021 19:58
    Точно! Получить надо до боя. И - сразу у.бывать!
    Не до бою,а замість бою!!! Це велика різниця! Усик може отримати 5 лямів за те аби хтось з пари Джошуа-Фьюрі став абсолютним чемпіоном світу. Тобто і морда не набита і грошей чемодан-мрія !!!
    dikcher
      dikcher, 21.01.2021 21:04
    +4
    Взять пять лямов! Пошить костюм с отливом! И в монастырь!
    hakkinen
      hakkinen, 21.01.2021 19:58
    +1
    Точно! Получить надо до боя. И - сразу у.бывать!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.01.2021 17:57
    +2
    Якщо в першому переможе Фьюрі, то реваншу не буде. Кличку реванш не дав, Деонтею також. Чому у когось є надія, що він не обмане і Джошуа?
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 21.01.2021 17:26
    +5
    Хорошая десятина Гундяю от раба божьего Александра достанется.
    axylinam
    online
      axylinam, 21.01.2021 16:42
    +2
    Всё правильно-получит не меньше пяти и не больше десяти
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 21.01.2021 17:26
    +5
    Хорошая десятина Гундяю от раба божьего Александра достанется.
    dikcher
      dikcher, 21.01.2021 21:04
    +4
    Взять пять лямов! Пошить костюм с отливом! И в монастырь!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 21.01.2021 21:17
    +3
    hakkinen, 21.01.2021 19:58
    Точно! Получить надо до боя. И - сразу у.бывать!
    Не до бою,а замість бою!!! Це велика різниця! Усик може отримати 5 лямів за те аби хтось з пари Джошуа-Фьюрі став абсолютним чемпіоном світу. Тобто і морда не набита і грошей чемодан-мрія !!!
    Тарас Пипко
    online
      Тарас Пипко, 21.01.2021 23:00
    +2
    DKTheBest2, 21.01.2021 17:57
    Якщо в першому переможе Фьюрі, то реваншу не буде. Кличку реванш не дав, Деонтею також. Чому у когось є надія, що він не обмане і Джошуа?
    В контракті на перший бій має бути пункт про право на реванш.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.01.2021 17:57
    +2
    Якщо в першому переможе Фьюрі, то реваншу не буде. Кличку реванш не дав, Деонтею також. Чому у когось є надія, що він не обмане і Джошуа?
    axylinam
    online
      axylinam, 21.01.2021 16:42
    +2
    Всё правильно-получит не меньше пяти и не больше десяти
    hakkinen
      hakkinen, 21.01.2021 19:58
    +1
    Точно! Получить надо до боя. И - сразу у.бывать!
    Tеllur
    online
      Tеllur, 26.01.2021 09:03
    0
    Просить?
    Ставить условием боя!
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 22.01.2021 09:14
    0
    DKTheBest2, 21.01.2021 17:57
    Якщо в першому переможе Фьюрі, то реваншу не буде. Кличку реванш не дав, Деонтею також. Чому у когось є надія, що він не обмане і Джошуа?
    Не дасть реваншу: - втратить пояси! Але багато часу пройде.
    RomarioUA
      RomarioUA, 21.01.2021 22:52
    0
    Пусть кто-то выйдет и побыстрому начистит табло гундяйскому прихлебателю.