Джо ДЖОЙС: «З Усиком буде психологічна і фізична битва»

Британець впевнений у своєму успіху в бою з Олександром

Джо ДЖОЙС: «З Усиком буде психологічна і фізична битва»
© Skysports.com

Британський боксер Джо Джойс (12-0, 11 КО) висловився про можливий поєдинок з українцем Олександром Усиком (18-0, 13 КО).

Відзначимо, що в 2013-му році Усик вже перемагав Джойса в рамках WSB. Джойс впевнений, що на цей раз все буде інакше.

«Я дивився бій Усика проти Дерека Чісори. Андердог бився відважно, але вирішальну роль все ж зіграла перевага Усика в техніці. За яким сценарієм пройде бій між мною і Олександром? О, це буде абсолютно інша історія. Це багато в чому психологічна битва. Але і фізична теж. Адже це не жарти, коли протягом усіх 12 раундів тебе намагається переїхати вантажівка», - сказав Джойс.

Раніше повідомлялося, що WBO запропонувала Усику провести поєдинок з Джо Джойсом за тимчасовий титул.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — vringe.com

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.01.2021 16:02
    +1
    George Abuladze, 21.01.2021 12:10
    Кому интересен этот бой с мешком, когда пора уже было за титул WBO сразиться?
    Не понимаю, как можно было повестись на развод WBO? Если Фьюри сейчас победит, то заберет все пояса, далее пойдут реванши, пройдет 2-3 года, а возраст берет свое! Через 3 года Саня будет для любого из супертяжей мешком, типа Пулева
    А он такой тупой, без тебя не разобрался бы.
    Значит в условиях указана обязательная защита следующий бой, и никаких реваншей. Неужели сложно это понять?
    john2222
      john2222, 21.01.2021 15:36
    -2
    George Abuladze, 21.01.2021 12:10
    Кому интересен этот бой с мешком, когда пора уже было за титул WBO сразиться?
    Не понимаю, как можно было повестись на развод WBO? Если Фьюри сейчас победит, то заберет все пояса, далее пойдут реванши, пройдет 2-3 года, а возраст берет свое! Через 3 года Саня будет для любого из супертяжей мешком, типа Пулева
    в очко усрусика!
    onco-clown
      onco-clown, 21.01.2021 13:17
    +1
    "будет психологическая и физическая битва" - типа обычно физически боксеры не дерутся, а пытаются пялиться друг другу в глаза, пока кто-то не уведет взгляд?)) любой бой является физико-психологическим, фразы подобного рода - пустопорожний вброс для привлечения внимания)
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 21.01.2021 12:10
    -1
    Кому интересен этот бой с мешком, когда пора уже было за титул WBO сразиться?
    Не понимаю, как можно было повестись на развод WBO? Если Фьюри сейчас победит, то заберет все пояса, далее пойдут реванши, пройдет 2-3 года, а возраст берет свое! Через 3 года Саня будет для любого из супертяжей мешком, типа Пулева
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 21.01.2021 11:42
    +4
    Якщо Джойс думає, що він більший та крутіший за Чісору - то він глибоко помиляється ! "Вантажівкою" був якраз Чісора та він не впорався із "дорогою" Усика.
    БУБКА ГОП
      БУБКА ГОП, 21.01.2021 11:31
    +1
    Хорошая проверка!
    kvlad200760
      kvlad200760, 21.01.2021 11:10
    +2
    Цікаво кого він визначає вантажівкою,себе чи Усика?
    Oleksandr Kelym
    online
      Oleksandr Kelym, 21.01.2021 11:42
    +4
    Якщо Джойс думає, що він більший та крутіший за Чісору - то він глибоко помиляється ! "Вантажівкою" був якраз Чісора та він не впорався із "дорогою" Усика.
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 21.01.2021 11:10
    +2
    Цікаво кого він визначає вантажівкою,себе чи Усика?
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.01.2021 16:02
    +1
    George Abuladze, 21.01.2021 12:10
    Кому интересен этот бой с мешком, когда пора уже было за титул WBO сразиться?
    Не понимаю, как можно было повестись на развод WBO? Если Фьюри сейчас победит, то заберет все пояса, далее пойдут реванши, пройдет 2-3 года, а возраст берет свое! Через 3 года Саня будет для любого из супертяжей мешком, типа Пулева
    А он такой тупой, без тебя не разобрался бы.
    Значит в условиях указана обязательная защита следующий бой, и никаких реваншей. Неужели сложно это понять?
    onco-clown
    online
      onco-clown, 21.01.2021 13:17
    +1
    "будет психологическая и физическая битва" - типа обычно физически боксеры не дерутся, а пытаются пялиться друг другу в глаза, пока кто-то не уведет взгляд?)) любой бой является физико-психологическим, фразы подобного рода - пустопорожний вброс для привлечения внимания)
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 21.01.2021 11:31
    +1
    Хорошая проверка!