Алькояно – Реал – 2:1. Дебют Луніна. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1/16 фіналу Кубка Іспанії

Алькояно – Реал – 2:1. Дебют Луніна. Текстова трансляція матчу
© as.com. Андрій Лунін

У середу, 20-го січня, відбудеться 1/16 фіналу Кубка Іспанії з футболу, в якому «Алькояно» прийматиме мадридський «Реал». Матч пройде в місті Алькой на стадіоні «Ель Коллао», а стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.

Сьогоднішня зустріч стане пам'ятною для голкіпера збірної України Андрія Луніна, адже він вперше захищатиме ворота «галактікос».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Алькояно» - «Реал». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvlad200760
      kvlad200760, 21.01.2021 00:49
    +1
    Навіть самому талановитому воротарю потрібен фарт.У Луніна його немає на сьогодні. І справа не в тім що захист лажає а напад не забиває.Головне що воротар не виручає!!! На жаль і для Луніна і для збірної "полірування лави запасних" для нього продовжиться.
    Andy Chak
      Andy Chak, 21.01.2021 00:35
    +2
    Зідан полупокер, вирішив, що з таким суперником можна і на півсилушки зіграти, настрой в мадридців був закидати шапками, Лунін теж на расслабоні, от і результат.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.01.2021 00:34
    0
    Повністю беззубий Реал, а все спишуть на Луніна. На жаль дебют не вдався, хоч ні в одному голі Лунін не винуватий.
    Руслан Кириченко
    online
      Руслан Кириченко, 21.01.2021 00:34
    +3
    может оно и к лучшему. отпустят Лунина и он хоть в другом клубе будет играть,а не сидеть на лавке запастных
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 21.01.2021 00:32
    +4
    fedd1979, 21.01.2021 00:29
    А чим же він такий воротарський? Друге діло, що не виручив у жодному голі й майже завди був не впевнений на виході при загостренні. Біда Луніна в тому, що йому це відгукнеться найбільше... А на тверду двійку зіграли ВСІ
    простейшее вратарское правило - идти на выход только если уверен, что будешь на мяче первым
    Barsa_che
      Barsa_che, 21.01.2021 00:32
    0
    Жаль Лунина, наверное это конец.
    Ilya G
      Ilya G, 21.01.2021 00:32
    +2
    Не вижу тут ошибки Лунина, что вообще защита вытворяла? На самом дела надо признать, что Зидан достаточно посредственный тренер.
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 21.01.2021 00:31
    +9
    да что Лунин? против такой команды Реал должен был забить минимум 3-4 гола и не париться о пропущенных
    fedd1979
    online
      fedd1979, 21.01.2021 00:29
    +8
    alzhovtyak, 21.01.2021 00:23
    а вот это уже вратарский гол(
    А чим же він такий воротарський? Друге діло, що не виручив у жодному голі й майже завди був не впевнений на виході при загостренні. Біда Луніна в тому, що йому це відгукнеться найбільше... А на тверду двійку зіграли ВСІ
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 21.01.2021 00:29
    +9
    OKs100, 21.01.2021 00:25
    Всё карьера Лунина в Реале закончена.
    даа..... и всех, кто играл в этом матче... да и зидана можно выгнать...да и президента клуба снять...
    Андрій Гардзіль
      Андрій Гардзіль, 21.01.2021 00:27
    0
    Це пі..да. Казанова.
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 21.01.2021 00:25
    +6
    походу это будет последний матч Лунина в сезоне.
    OKs100
    online
      OKs100, 21.01.2021 00:25
    +6
    Всё карьера Лунина в Реале закончена.
    Luisa Spagnoli
    online
      Luisa Spagnoli, 21.01.2021 00:24
    +1
    Тю-тю
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 21.01.2021 00:23
    +1
    а вот это уже вратарский гол(
    adidas77
    online
      adidas77, 21.01.2021 00:22
    +4
    Дебют ну просто пиз..ец.............
    Александр Федько
    online
      Александр Федько, 21.01.2021 00:22
    +4
    Бляха (( Короче Лунин уходит в аренду...
    vlado4ekua
      vlado4ekua, 20.01.2021 23:47
    0
    Будем ждать серию пенальти, там Лунин может принести победу Реалу. Лунин при серии всегда уверенно себя чувствует
    fedd1979
    online
      fedd1979, 20.01.2021 23:38
    +5
    А з іншого боку - вся команда позориться, хай і напівдубль, але ж скільки й тут зірок... А Лунін винен???
    fedd1979
    online
      fedd1979, 20.01.2021 23:32
    +1
    Дві напруги перед воротами Луніна (не рахуємо офсайду) й дві, будемо відвертими, помилики Луніна... Ето нє єсть хорошо
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 21.01.2021 00:31
    +9
    да что Лунин? против такой команды Реал должен был забить минимум 3-4 гола и не париться о пропущенных
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 21.01.2021 00:29
    +9
    OKs100, 21.01.2021 00:25
    Всё карьера Лунина в Реале закончена.
    даа..... и всех, кто играл в этом матче... да и зидана можно выгнать...да и президента клуба снять...
    fedd1979
    online
      fedd1979, 21.01.2021 00:29
    +8
    alzhovtyak, 21.01.2021 00:23
    а вот это уже вратарский гол(
    А чим же він такий воротарський? Друге діло, що не виручив у жодному голі й майже завди був не впевнений на виході при загостренні. Біда Луніна в тому, що йому це відгукнеться найбільше... А на тверду двійку зіграли ВСІ
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 21.01.2021 00:25
    +6
    походу это будет последний матч Лунина в сезоне.
    OKs100
    online
      OKs100, 21.01.2021 00:25
    +6
    Всё карьера Лунина в Реале закончена.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 20.01.2021 23:38
    +5
    А з іншого боку - вся команда позориться, хай і напівдубль, але ж скільки й тут зірок... А Лунін винен???
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 21.01.2021 00:32
    +4
    fedd1979, 21.01.2021 00:29
    А чим же він такий воротарський? Друге діло, що не виручив у жодному голі й майже завди був не впевнений на виході при загостренні. Біда Луніна в тому, що йому це відгукнеться найбільше... А на тверду двійку зіграли ВСІ
    простейшее вратарское правило - идти на выход только если уверен, что будешь на мяче первым
    adidas77
    online
      adidas77, 21.01.2021 00:22
    +4
    Дебют ну просто пиз..ец.............
    Александр Федько
    online
      Александр Федько, 21.01.2021 00:22
    +4
    Бляха (( Короче Лунин уходит в аренду...
    norma_zap
    online
      norma_zap, 20.01.2021 22:23
    +4
    Luisa Spagnoli, 20.01.2021 22:15
    http://livetv.sx/eventinfo/1021834_alcoyano_real_madrid/
    Спасибо!
    Руслан Кириченко
    online
      Руслан Кириченко, 21.01.2021 00:34
    +3
    может оно и к лучшему. отпустят Лунина и он хоть в другом клубе будет играть,а не сидеть на лавке запастных
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 21.01.2021 00:35
    +2
    Зідан полупокер, вирішив, що з таким суперником можна і на півсилушки зіграти, настрой в мадридців був закидати шапками, Лунін теж на расслабоні, от і результат.
    Ilya G
      Ilya G, 21.01.2021 00:32
    +2
    Не вижу тут ошибки Лунина, что вообще защита вытворяла? На самом дела надо признать, что Зидан достаточно посредственный тренер.
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 21.01.2021 00:49
    +1
    Навіть самому талановитому воротарю потрібен фарт.У Луніна його немає на сьогодні. І справа не в тім що захист лажає а напад не забиває.Головне що воротар не виручає!!! На жаль і для Луніна і для збірної "полірування лави запасних" для нього продовжиться.
    Luisa Spagnoli
    online
      Luisa Spagnoli, 21.01.2021 00:24
    +1
    Тю-тю
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 21.01.2021 00:23
    +1
    а вот это уже вратарский гол(
    fedd1979
    online
      fedd1979, 20.01.2021 23:32
    +1
    Дві напруги перед воротами Луніна (не рахуємо офсайду) й дві, будемо відвертими, помилики Луніна... Ето нє єсть хорошо
    Philip J. Fry
    online
      Philip J. Fry, 20.01.2021 22:37
    +1
    Офсайда то не было, а Андрюха спас
    Luisa Spagnoli
    online
      Luisa Spagnoli, 20.01.2021 22:15
    +1
    norma_zap, 20.01.2021 22:05
    Ссылочка бы не помешала.
    http://livetv.sx/eventinfo/1021834_alcoyano_real_madrid/
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.01.2021 00:34
    0
    Повністю беззубий Реал, а все спишуть на Луніна. На жаль дебют не вдався, хоч ні в одному голі Лунін не винуватий.