Фонсека начудив у Кубку Італії. Боси Роми думають над звільненням тренера

Колишній коуч «Шахтаря» може безславно завершити свою роботу в стані «вовків»

Фонсека начудив у Кубку Італії. Боси Роми думають над звільненням тренера
© RomaPress. Паулу Фонсека

Головний тренер «Роми» Паулу Фонсека, який відомий в Україні по успішній роботі з донецьким «Шахтарем», в найближчі дні може бути відправлений у відставку.

Напередодні «Рома» сенсаційно вилетіла з Кубка Італії, поступившись в додатковий час «Спеції» (2:4). Основний час цього поєдинку завершився внічию 2:2, а на 5-й хвилині додаткового часу Фонсека і його асистенти провели п'яту і шосту заміни в своїй команді, очевидно забувши, що в регламенті Кубка Італії не передбачена можливість додаткової заміни в додатковий час, що практикується в більшості турнірів під егідою УЄФА.

Пропустивши голи на 107-й та 119-й хвилинах, «Рома» програла «Спеції», але найближчим часом дисциплінарна комісія Італійської федерації футболу, ймовірно, перегляне результат поєдинку, і зарахує «вовкам» технічну поразку - 0:3.

Боси «Роми» залишилися вкрай незадоволені вильотом команди з Кубка Італії, а тому відразу після гри провели розмову з Фонсекою, яка тривала близько однієї години. По її завершенні жодні висновки не були озвучені, але, як очікується, американські власники «Роми» сьогодні ввечері продовжать роздуми щодо якості роботи Фонсеки, наслідком чого цілком ймовірно виступить новина про звільнення португальського тренера.

Нагадаємо, в даний момент «Рома» займає четверте місце в турнірній таблиці Серії А, хоча за втраченими очками поступається «Ювентусу» і «Аталанті», що розташувалися нижче.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — RomaPress

(58 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Пятница
      Виктор Пятница, 20.01.2021 20:09
    +2
    ФОНСЕКУ ,НУЖНО МОЗГАМИ ШЕВЕЛИТЬ -ГДЕ ТО ИГРОКА СМЕНИТЬ,ГДЕ ОТ ОБОРОНЫ ИГРАТЬ ,ГДЕ ТО ВРАТАРЯ СМЕНИТЬ ,ГДЕ ТО ПРЕСИНГ ВКЛ ,,ТЕМ БОЛЕЕ ЕВРО ДАЮТ 2 МЛН НЕБОСЬ 😀
    Luisa Spagnoli
    online
      Luisa Spagnoli, 20.01.2021 16:32
    0
    Ахахахахахаххахахахахахахахаха
    Вот же лохи, я так и думал что рано или поздно кто-то просчитается с заменами. В Италии их 5 в основное время, там по пол команды меняется за матч, и я ждал что кто-то в таком сыр-боре просчитается и вот!!! Есть победитель!!!
    Паулууууу Фонсека!!!
    Ну а по факту нах тот кубок, фавориты все в нём остались, в чемпе Рома не плохо идёт, играет хорошо, чего ещё надо? Что бы чемп выиграть надо на футболеров типа Артура и Эриксена по 70 лямов тратить
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 20.01.2021 16:16
    +1
    Он реально очень слабый тренер. Португальский физрук
    seregka1991
      seregka1991, 20.01.2021 16:04
    +3
    Не знать регламента - это значит не прочитать новые правила в новой стране. Невежда глупоуверенная в себе.
    Могли бы сделать еще 7-8 замену, а вдруг не заметят.
    onco-clown
    online
      onco-clown, 20.01.2021 15:28
    +3
    Было бы совсем весело, если б на те замены повыходили игроки, которых еще и не было в заявке))
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.01.2021 14:41
    +6
    А судді чим були зайняті, коли Фонсека проводив ті заміни?
    Kevko
    online
      Kevko, 20.01.2021 14:10
    +9
    Не удержится. Ему здорово повезло в Шахтере, принял отличную команду и ничего не менял
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 20.01.2021 13:15
    0
    У всех бывает..
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 20.01.2021 12:36
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Та он давно уже чудит там.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 20.01.2021 12:31
    +9
    Луч походу прав насчет него был)
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 20.01.2021 12:30
    +4
    Какая разница что он начудил с заменами, если все равно проиграли?
    pike1
    online
      pike1, 20.01.2021 11:40
    0
    хотя нет, я погорячился, біло лучше
    pike1
    online
      pike1, 20.01.2021 11:39
    0
    в чемпионате нормально идут, біло хуже в прошліе сезоні
    vasya44
      vasya44, 20.01.2021 11:39
    0
    Вот и я дождался...
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 20.01.2021 11:00
    +8
    Вполне ожидаемо , хотя ждали этого раньше !
    Ukraine Donetsk
    online
      Ukraine Donetsk, 20.01.2021 10:46
    -2
    Фонсека - тренер тюфяк. Хоть я и не болельщик шахты, но радовался когда он ушел. Абсолютно инородное тело в тренерском цехе. Хоть горшок вместо него поставь - результат будет не хуже.
    Kevko
    online
      Kevko, 20.01.2021 14:10
    +9
    Не удержится. Ему здорово повезло в Шахтере, принял отличную команду и ничего не менял
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 20.01.2021 12:31
    +9
    Луч походу прав насчет него был)
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 20.01.2021 11:00
    +8
    Вполне ожидаемо , хотя ждали этого раньше !
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.01.2021 14:41
    +6
    А судді чим були зайняті, коли Фонсека проводив ті заміни?
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 20.01.2021 12:30
    +4
    Какая разница что он начудил с заменами, если все равно проиграли?
    seregka1991
    online
      seregka1991, 20.01.2021 16:04
    +3
    Не знать регламента - это значит не прочитать новые правила в новой стране. Невежда глупоуверенная в себе.
    Могли бы сделать еще 7-8 замену, а вдруг не заметят.
    onco-clown
    online
      onco-clown, 20.01.2021 15:28
    +3
    Было бы совсем весело, если б на те замены повыходили игроки, которых еще и не было в заявке))
    Виктор Пятница
      Виктор Пятница, 20.01.2021 20:09
    +2
    ФОНСЕКУ ,НУЖНО МОЗГАМИ ШЕВЕЛИТЬ -ГДЕ ТО ИГРОКА СМЕНИТЬ,ГДЕ ОТ ОБОРОНЫ ИГРАТЬ ,ГДЕ ТО ВРАТАРЯ СМЕНИТЬ ,ГДЕ ТО ПРЕСИНГ ВКЛ ,,ТЕМ БОЛЕЕ ЕВРО ДАЮТ 2 МЛН НЕБОСЬ 😀
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 20.01.2021 16:16
    +1
    Он реально очень слабый тренер. Португальский физрук
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 20.01.2021 12:36
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Та он давно уже чудит там.
    Luisa Spagnoli
    online
      Luisa Spagnoli, 20.01.2021 16:32
    0
    Ахахахахахаххахахахахахахахаха
    Вот же лохи, я так и думал что рано или поздно кто-то просчитается с заменами. В Италии их 5 в основное время, там по пол команды меняется за матч, и я ждал что кто-то в таком сыр-боре просчитается и вот!!! Есть победитель!!!
    Паулууууу Фонсека!!!
    Ну а по факту нах тот кубок, фавориты все в нём остались, в чемпе Рома не плохо идёт, играет хорошо, чего ещё надо? Что бы чемп выиграть надо на футболеров типа Артура и Эриксена по 70 лямов тратить
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 20.01.2021 13:15
    0
    У всех бывает..
    pike1
    online