ВІДЕО. Вболівальники визначили найкращий матч Шахтаря в 2020 році

Переможцем став поєдинок групового раунду ЛЧ «Реал» – «Шахтар» (2:3)

1843
0
ФК Шахтар Донецьк

Вболівальники шляхом голосування визначили найкращий поєдинок «Шахтаря» в 2020 році. Всього в опитуванні взяли участь 4459 чоловік.

Абсолютним переможцем став поєдинок групового раунду Ліги чемпіонів «Реал» – «Шахтар» (2:3), який набрав 2787 балів, що склало 62,5% від загального числа.

На другому місці опинився ще один матч з королівським клубом, який відбувся в столиці України і завершився перемогою «гірників» – 2:0. Ця гра набрала 1038 очок (23,3%).

Поєдинок «Реал» – «Шахтар» відбувся 21 жовтня 2020 року в Мадриді на стадіоні «Альфредо Ді Стефано» в рамках 1-го туру групового раунду ЛЧ. У першій половині «гірники», що грали відразу без кількох лідерів, провели 3 м'ячі.

Рахунок на 29-й хвилині відкрив Тете, на 33-й автоголом відзначився Варан, а під завісу тайму забив Соломон. Після перерви «оранжево-чорні» зуміли втримати переможний рахунок, стартувавши з виїзної перемоги – 3:2.