Олексія Леня відрахували з Торонто

«Репторс» позбулися українського центрового

Олексія Леня відрахували з Торонто
© Twitter. Олексій Лень

Центровий збірної України Олексій Лень залишає «Торонто Репторс». Як повідомляє інсайдер Едріен Воджнаровскі, канадський клуб відрахував українця.

Нагадаємо, що Лень перебрався в «Торонто» в це міжсезоння і підписав з клубом однорічний контракт на суму 2.3 мільйона доларів. Але заграти в «Репторс» 27-річний баскетболіст не зміг.

Всього в «Торонто» українець провів 7 матчів, в середньому за гру набираючи 2.3 очки (50% з гри) і роблячи 1.6 підбирання за 10.9 хвилини на паркеті.

Лень проводить свій 8-й сезон в НБА. Він був обраний на драфті 2013 року під 5-м номером. Грав за «Фінікс Санз», «Атланту Хоукс» і «Сакраменто Кінгз». Всього в лізі провів 474 матчі, в середньому за кар'єру набираючи 7.9 очка і 6.2 підбирання.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(90 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sadixson
    online
      Sadixson, 21.01.2021 18:12
    0
    Ас Милан Чемпіон, 21.01.2021 03:39
    По факту офіційно Михайлюк в Детройті все.. Програв конкуренцію кому міг лише.. Флегматична людина, нездатна брати на себе відповідальність, така ж сама як і Лень
    так берёт на себя Свят, просто выбирает броски сложные, и мажет нереально много как для шутера каким его позиционируют. но характера не хватает, тут сложно не согласиться
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 21.01.2021 03:39
    +1
    Lion, 20.01.2021 20:49
    Исходя из того каким он был выбран на драфте и какие были надежды он Не заиграл!!!
    Ты лучше посмотри его карерную статистику сколько минут играл очков набирал и подборов!
    А не на года проведённые на скамейке...
    По факту офіційно Михайлюк в Детройті все.. Програв конкуренцію кому міг лише.. Флегматична людина, нездатна брати на себе відповідальність, така ж сама як і Лень
    Lion
    online
      Lion, 20.01.2021 20:49
    0
    Віталій Яценко, 20.01.2021 09:36
    Гравці в НБА захищенні. Просто виставити не зможуть, при діючому контракті. Якщо не сталось щось таке екстраординарне. І там точно хороша компенсація закладена. 8 сезонів в НБА і 474 матчі - величезний показник. Хто б там що не казав. Не можна казати про таких гравців, що вони не заграли. Не заграли ті, хто не провів там жодної гри, перебуваючи в заявці. 8 сезонів - величезний обсяг кар'єри. Дай Бог кожному українському баскетболісту зіграти не менше на такому рівні.
    Исходя из того каким он был выбран на драфте и какие были надежды он Не заиграл!!!
    Ты лучше посмотри его карерную статистику сколько минут играл очков набирал и подборов!
    А не на года проведённые на скамейке...
    kvlad200760
      kvlad200760, 20.01.2021 20:09
    -1
    Лєнь сповна виправдав свою фамілію! А міг стати однією з легенд НБА типу Сабоніса (приклад европейського бігмена).Шкода! Але скоріш за все в НБА для Лєня кіна не буде. Тож у нього два шляхи-або зав*язати або грати поза США.
    Sadixson
    online
      Sadixson, 20.01.2021 19:51
    0
    Ас Милан Чемпіон, 20.01.2021 15:31
    А на якого він Брукліну??
    запасной центр при минимальном влиянии на платёжку, с которой у них после Хардена проблемы
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 20.01.2021 15:31
    +1
    Sadixson, 20.01.2021 00:02
    ходят сплетни, что Бруклин подберёт
    А на якого він Брукліну??
    Timur24
      Timur24, 20.01.2021 13:34
    0
    Т. Артём, 20.01.2021 07:49
    Ти бы в штаб такого специалиста как ты Васылю. Они то думали что полезный игрок, а ты видишь как все лучше всех селекционнных служб знаешь
    тебе забув запитати придур. люди діляться своїм баченням ситуації
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 20.01.2021 09:36
    +3
    Гравці в НБА захищенні. Просто виставити не зможуть, при діючому контракті. Якщо не сталось щось таке екстраординарне. І там точно хороша компенсація закладена. 8 сезонів в НБА і 474 матчі - величезний показник. Хто б там що не казав. Не можна казати про таких гравців, що вони не заграли. Не заграли ті, хто не провів там жодної гри, перебуваючи в заявці. 8 сезонів - величезний обсяг кар'єри. Дай Бог кожному українському баскетболісту зіграти не менше на такому рівні.
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 20.01.2021 09:24
    -4
    Мертві бджоли не гудуть. В лучшем случае заберут в Евролигу, там еще такие деревянные большие чуток играют. Альтернативный вариант давить карликов в Китае.
    Кстати Сви скоро последует за Ленем. Если "шутеру" дают по 3-4 минуты в самой слабой команде Лиги значит надо выбирать лигу попроще
    Maximus
      Maximus, 20.01.2021 08:14
    +1
    Слежу за карьерой Алексея со времён игр за Мэриленд. А как всё начиналось... 5-й пик, куча авансов, неплохая пресса. Закончилось всё вот так. Виноват в этом сам Лэнь. Никакой работы со своими скиллами, soft legs, игнорирование качалки и ещё куча все остального привели к таким последствиям
    Т. Артём
      Т. Артём, 20.01.2021 07:49
    -2
    Timur24, 19.01.2021 22:18
    Що і було зрозуміло ще з початку, що не буде він там грати, про що і писав не раз. Жаль. Але навіщо брали?
    Ти бы в штаб такого специалиста как ты Васылю. Они то думали что полезный игрок, а ты видишь как все лучше всех селекционнных служб знаешь
    Lion
    online
      Lion, 20.01.2021 04:31
    -5
    Sadixson, 20.01.2021 00:02
    ходят сплетни, что Бруклин подберёт
    Чтобы полотенцем махать...
    Lion
    online
      Lion, 20.01.2021 04:30
    -2
    romanchik.8403, 19.01.2021 22:19
    Что дальше? Китай, Европа? Или кто то из клубов НБА всё таки возьмёт на не гарантированный?
    NBA карьера закончилась, к сожалению.
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 20.01.2021 01:22
    0
    Alexander Киев, 19.01.2021 23:14
    Давай в Киев-Баскет!
    Мишко Бродський ще той кідала...
    Sadixson
    online
      Sadixson, 20.01.2021 00:02
    0
    ходят сплетни, что Бруклин подберёт
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 19.01.2021 23:58
    +1
    Timur24, 19.01.2021 22:18
    Що і було зрозуміло ще з початку, що не буде він там грати, про що і писав не раз. Жаль. Але навіщо брали?
    Там вообще дивна історія)) Михайлюк теж в Детройті уже награв, сміливо можна вертатися в Європу) ==а як розписувати, шо гратиме в захисті і тд..
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 19.01.2021 23:14
    0
    Давай в Киев-Баскет!
    savant
      savant, 19.01.2021 22:32
    +7
    Карьера в НБА на этом может закончиться, для сборной это может быть хорошо кстати...
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 19.01.2021 22:24
    +4
    Пора наш чемпионат усиливать... и про сборную не забывать
    romanchik.8403
    online
      romanchik.8403, 19.01.2021 22:19
    +8
    Что дальше? Китай, Европа? Или кто то из клубов НБА всё таки возьмёт на не гарантированный?
    romanchik.8403
    online
      romanchik.8403, 19.01.2021 22:19
    +8
    Что дальше? Китай, Европа? Или кто то из клубов НБА всё таки возьмёт на не гарантированный?
    savant
    online
      savant, 19.01.2021 22:32
    +7
    Карьера в НБА на этом может закончиться, для сборной это может быть хорошо кстати...
    romanchik.8403
    online
      romanchik.8403, 19.01.2021 22:17
    +7
    Вот и всё.
    Timur24
    online
      Timur24, 19.01.2021 22:18
    +5
    Що і було зрозуміло ще з початку, що не буде він там грати, про що і писав не раз. Жаль. Але навіщо брали?
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 19.01.2021 22:24
    +4
    Пора наш чемпионат усиливать... и про сборную не забывать
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 20.01.2021 09:36
    +3
    Гравці в НБА захищенні. Просто виставити не зможуть, при діючому контракті. Якщо не сталось щось таке екстраординарне. І там точно хороша компенсація закладена. 8 сезонів в НБА і 474 матчі - величезний показник. Хто б там що не казав. Не можна казати про таких гравців, що вони не заграли. Не заграли ті, хто не провів там жодної гри, перебуваючи в заявці. 8 сезонів - величезний обсяг кар'єри. Дай Бог кожному українському баскетболісту зіграти не менше на такому рівні.
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 21.01.2021 03:39
    +1
    Lion, 20.01.2021 20:49
    Исходя из того каким он был выбран на драфте и какие были надежды он Не заиграл!!!
    Ты лучше посмотри его карерную статистику сколько минут играл очков набирал и подборов!
    А не на года проведённые на скамейке...
    По факту офіційно Михайлюк в Детройті все.. Програв конкуренцію кому міг лише.. Флегматична людина, нездатна брати на себе відповідальність, така ж сама як і Лень
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 20.01.2021 15:31
    +1
    Sadixson, 20.01.2021 00:02
    ходят сплетни, что Бруклин подберёт
    А на якого він Брукліну??
    Maximus
    online
      Maximus, 20.01.2021 08:14
    +1
    Слежу за карьерой Алексея со времён игр за Мэриленд. А как всё начиналось... 5-й пик, куча авансов, неплохая пресса. Закончилось всё вот так. Виноват в этом сам Лэнь. Никакой работы со своими скиллами, soft legs, игнорирование качалки и ещё куча все остального привели к таким последствиям
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 19.01.2021 23:58
    +1
    Timur24, 19.01.2021 22:18
    Що і було зрозуміло ще з початку, що не буде він там грати, про що і писав не раз. Жаль. Але навіщо брали?
    Там вообще дивна історія)) Михайлюк теж в Детройті уже награв, сміливо можна вертатися в Європу) ==а як розписувати, шо гратиме в захисті і тд..
    Sadixson
    online
      Sadixson, 21.01.2021 18:12
    0
    Ас Милан Чемпіон, 21.01.2021 03:39
    По факту офіційно Михайлюк в Детройті все.. Програв конкуренцію кому міг лише.. Флегматична людина, нездатна брати на себе відповідальність, така ж сама як і Лень
    так берёт на себя Свят, просто выбирает броски сложные, и мажет нереально много как для шутера каким его позиционируют. но характера не хватает, тут сложно не согласиться
    Lion
    online
      Lion, 20.01.2021 20:49
    0
    Віталій Яценко, 20.01.2021 09:36
    Гравці в НБА захищенні. Просто виставити не зможуть, при діючому контракті. Якщо не сталось щось таке екстраординарне. І там точно хороша компенсація закладена. 8 сезонів в НБА і 474 матчі - величезний показник. Хто б там що не казав. Не можна казати про таких гравців, що вони не заграли. Не заграли ті, хто не провів там жодної гри, перебуваючи в заявці. 8 сезонів - величезний обсяг кар'єри. Дай Бог кожному українському баскетболісту зіграти не менше на такому рівні.
    Исходя из того каким он был выбран на драфте и какие были надежды он Не заиграл!!!
    Ты лучше посмотри его карерную статистику сколько минут играл очков набирал и подборов!
    А не на года проведённые на скамейке...
    Sadixson
    online
      Sadixson, 20.01.2021 19:51
    0
    Ас Милан Чемпіон, 20.01.2021 15:31
    А на якого він Брукліну??
    запасной центр при минимальном влиянии на платёжку, с которой у них после Хардена проблемы
    Timur24
    online
      Timur24, 20.01.2021 13:34
    0
    Т. Артём, 20.01.2021 07:49
    Ти бы в штаб такого специалиста как ты Васылю. Они то думали что полезный игрок, а ты видишь как все лучше всех селекционнных служб знаешь
    тебе забув запитати придур. люди діляться своїм баченням ситуації
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 20.01.2021 01:22
    0
    Alexander Киев, 19.01.2021 23:14
    Давай в Киев-Баскет!
    Мишко Бродський ще той кідала...
    Sadixson
    online
      Sadixson, 20.01.2021 00:02
    0
    ходят сплетни, что Бруклин подберёт
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 19.01.2021 23:14
    0
    Давай в Киев-Баскет!