З Примою і Бех. Став відомий склад збірної України на чемпіонат Європи

Змагання пройдуть у Польщі з 27-го по 31-е січня

З Примою і Бех. Став відомий склад збірної України на чемпіонат Європи
© biathlon.com.ua. Артем Прима

Тренерський штаб збірної України з біатлону визначився зі складом команди для участі в чемпіонаті Європи, який відбудеться з 27-го по 31-е січня в польському місті Душники-Здруй.

Як повідомив головний тренер збірної Юрай Санітра, в Польщу відправляться і спортсмени основної команди, які виступатимуть на найближчому етапі Кубка світу в Антхольці. Також до складу збірної увійдуть представники команди Б, які змагаються на Кубку IBU.

Склад збірної України на чемпіонат Європи:

Чоловіки: Артем Прима, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк, Андрій Доценко, Руслан Бригадир.

Жінки: Віта Семеренко, Катерина Бех, Анастасія Меркушина, Анна Кривонос, Ірина Петренко.

Також після другого етапу Кубка IBU в Арбері до складу жіночої команди можуть включити Надію Бєлкіну, яка мала проблеми зі здоров'ям.

Лідери збірної України Дмитро Підручний та Юлія Джима, а також Антон Дудченко, Олена Підгрушна, Валя Семеренко і Дарина Блашко після етапу в Антхольці відправляться на тренувальний збір в Поклюку, де будуть готуватися до чемпіонату світу.

Після чемпіонату Європи, в залежності від показаних результатів, до них приєднаються 2 дівчини і 3-4 чоловіки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — XSport

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Artem !
    online
      Artem !, 20.01.2021 18:42
    0
    ffff, 20.01.2021 18:34
    Тогда Тарей после ряда травм и болезней "выпал из "основы".
    Ну вот я и написал "кому нужно набрать форму"
    ffff
    online
      ffff, 20.01.2021 18:34
    0
    Artem !, 20.01.2021 15:48
    в 19 году Тарьей Бё участвовал и взял 3 медали
    Тогда Тарей после ряда травм и болезней "выпал из "основы".
    Artem !
    online
      Artem !, 20.01.2021 15:48
    0
    ffff, 20.01.2021 15:30
    Когда это Норвегия выставляла "основу" на чемпионат Европы? Да ихняя "основа" его не замечает.
    в 19 году Тарьей Бё участвовал и взял 3 медали
    ffff
    online
      ffff, 20.01.2021 15:30
    +1
    Artem !, 20.01.2021 14:05
    Многое зависит от того, какой состав выставят остальные сборные. Как правило, основу выставляют рф и Беларусь, иногда Швеция и Норвегия, если нужно подтянуть форму. Также думаю основой выступят хозяева - поляки, женщины у них на хорошем уровне.
    Когда это Норвегия выставляла "основу" на чемпионат Европы? Да ихняя "основа" его не замечает.
    Artem !
    online
      Artem !, 20.01.2021 14:05
    0
    axylinam, 19.01.2021 17:02
    В принципе правильный состав,может пару медалек выиграем
    Многое зависит от того, какой состав выставят остальные сборные. Как правило, основу выставляют рф и Беларусь, иногда Швеция и Норвегия, если нужно подтянуть форму. Также думаю основой выступят хозяева - поляки, женщины у них на хорошем уровне.
    Антон Корзун
    online
      Антон Корзун, 19.01.2021 17:15
    +8
    axylinam, 19.01.2021 17:02
    В принципе правильный состав,может пару медалек выиграем
    У чоловіків може Прима при великім талані може зачепиться за якусь медаль, із жінок хіба Віта Семеренко напряжеться, хоча вона не в кращій формі зараз, інші взагалі неконкурентні навіть на цьому рівні.
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2021 17:02
    +6
    В принципе правильный состав,может пару медалек выиграем
    Антон Корзун
    online
      Антон Корзун, 19.01.2021 17:15
    +8
    axylinam, 19.01.2021 17:02
    В принципе правильный состав,может пару медалек выиграем
    У чоловіків може Прима при великім талані може зачепиться за якусь медаль, із жінок хіба Віта Семеренко напряжеться, хоча вона не в кращій формі зараз, інші взагалі неконкурентні навіть на цьому рівні.
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2021 17:02
    +6
    В принципе правильный состав,может пару медалек выиграем
    ffff
    online
      ffff, 20.01.2021 15:30
    +1
    Artem !, 20.01.2021 14:05
    Многое зависит от того, какой состав выставят остальные сборные. Как правило, основу выставляют рф и Беларусь, иногда Швеция и Норвегия, если нужно подтянуть форму. Также думаю основой выступят хозяева - поляки, женщины у них на хорошем уровне.
    Когда это Норвегия выставляла "основу" на чемпионат Европы? Да ихняя "основа" его не замечает.
    Artem !
    online
      Artem !, 20.01.2021 18:42
    0
    ffff, 20.01.2021 18:34
    Тогда Тарей после ряда травм и болезней "выпал из "основы".
    Ну вот я и написал "кому нужно набрать форму"
    ffff
    online
      ffff, 20.01.2021 18:34
    0
    Artem !, 20.01.2021 15:48
    в 19 году Тарьей Бё участвовал и взял 3 медали
    Тогда Тарей после ряда травм и болезней "выпал из "основы".
    Artem !
    online
      Artem !, 20.01.2021 15:48
    0
    ffff, 20.01.2021 15:30
    Когда это Норвегия выставляла "основу" на чемпионат Европы? Да ихняя "основа" его не замечает.
    в 19 году Тарьей Бё участвовал и взял 3 медали
    Artem !
    online
      Artem !, 20.01.2021 14:05
    0
    axylinam, 19.01.2021 17:02
    В принципе правильный состав,может пару медалек выиграем
    Многое зависит от того, какой состав выставят остальные сборные. Как правило, основу выставляют рф и Беларусь, иногда Швеция и Норвегия, если нужно подтянуть форму. Также думаю основой выступят хозяева - поляки, женщины у них на хорошем уровне.