Тренер Полісся: «Вимоги від УАФ про кількість місць - порожні відмовки»
Сергій Шищенко розповів, чому його команді не дозволяють грати на синтетичному полі
Сергій Шищенко, наставник житомирського «Полісся» з Першої ліги розповів, чому його команді не дозволяють грати вдома в Житомирі на синтетичному полі стадіону «Спартак».
Найцікавіше, що кременчуцький «Кремінь» має таку можливість - приймати команди на полі з таким покриттям.
«Складно зрозуміти, чому. Нам кажуть з УАФ, що у нас не вистачає декілька місць. Але зараз футбольні матчі проходять без глядачів. Так чому б на цей період не дати нам дозвіл, адже глядачів немає, значить і нікому заповнювати ці місця. Але ні.
Шкода, нам заборонено, а в Кременчуці можна. Все це бюрократія і відмовки. Тим більше це поле останнього покоління, виготовлене на заводі Української асоціації футболу. Тоді навіщо було відкривати цей завод, щоб потім забороняти грати на полі, виготовленому і сертифікованому ними ж?
Ось вам приклад. Коли я працював з U-19 в «Шахтарі», ми грали в Юнацькій лізі УЄФА. Нас ніхто не питав, чи хочете ви грати на синтетиці, чи ні. Приїжджаємо на матч проти «Фейєноорда» - ідеальне поле, пізніше граємо з «Наполі» на жахливій синтетиці, таких я вже давно не бачив.
Так що ці вимоги від УАФ за кількістю місць - просто порожні відмовки.
Той же «Верес» грає на стадіоні, де менша кількість індивідуальних сидінь встановленого за регламентом [для Першої ліги за регламентом 1500, «Колос» вміщує 850]. «Миколаїв», де я працював, грає на стадіоні з 500 місцями. А ось нам не можна», - сказав Шищенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Олексій Сич стане гравцем київської команди
Нападник «Роми» провів на полі 74 хвилини в матчі проти «Лаціо»
Команда в городе есть,вышла в первую лигу,а домашние игры играют в райцентре
Еще и главный стадион области реконструируют "десяток лет" Сметная стоимость растет,а стадиона все нет.