За ким з українських боксерів варто стежити у 2021 році
Лев Кравців радить не моргати, стежачи за цими бійцями
Минулий рік для українського боксу не задався. Чемпіонські поєдинки програні. Був шанс отримати парочку об'єднаних чемпіонів і навіть абсолюта, але як підсумок - поразки і відхід з боксу Олександра Гвоздика.
2021 - найважливіший рік відразу для декількох наших спортсменів. Якщо зараз вони не проявлять себе, то у 2022 може бути вже занадто пізно.
Арнольд ХЕГАЙ (16-1-1, 10 КО)
Одесит у 2020 не запалював, а пішов за прикладом багатьох співвітчизників - програв вперше в кар'єрі. При цьому, варто сказати, що вийшов на Стівена Фултона він трохи зарано - все ж американець більш майстерний боксер у той час, як Арнольд лише набирає обертів. Крім того, перед поєдинком Хегая переслідували проблеми: зміна тренера, недостатній час на підготовку і на те, щоб спрацюватися з наставником.
У Арнольда непогані перспективи - у другій найлегшій вазі можна боксувати з усіма і з правильним підходом менеджера-промоутера-тренера можна плавно виходити на навколочемпіонський рівень. Задатки є, залишилося побачити, як себе буде вести Дмитро Саліта - промоутер українця, і наскільки виявиться ефективною робота з новим наставником.
Петро ІВАНОВ (13-0-2, 8 КО)
Петро без зайвого шуму став одним з головних українських проспектів. У 2018 року представник Ніжина став чемпіоном світу за версією WBC серед молоді. Через рік цей титул захистив, а через два роки після завоювання провів два поєдинки: в першому легко перебив Романа Шкарупу, а в другому завоював титул WBC International Silver.
Безумовно, це не топ-рівень і не місце хоча б у десятці найкращих своєї категорії, але для 24-річного хлопця це - великий крок вперед. Він впевнено йде до вищих місць у рейтингу, а німецькі промоутери, за класикою, нікуди не поспішають. Впевнено можна сказати, що в кінці 2021 хлопець, якщо так і буде набирати оберти, опиниться в топ-15 кращих боксерів своєї ваги.
А там і до титулу недалеко.
Іван РЕДКАЧ (23-5-1, 18 КО)
Будемо чесні: за Редкачем ми стежимо не через крутий бокс. Взагалі, будь-яка спроба Івана дістатися до кращих бійців ваги завжди закінчується поразкою. Але цей хлопець просто приковує увагу своєю поведінкою, яка дозволяє йому боксувати з великими іменами, не перебуваючи в десятках рейтингів. Та ж поразка Денні Гарсії - підтвердження.
Перемога над Девоном Александером ввела багатьох в оману, що Редкач - навколотоп, хоча американець до того часу не бився давно, а перед цим переважно програвав. Проте, своєю поведінкою і статусом, який він створив собі розмовами, Редкач у 2021 році може досягти ще якогось великого бою. Той же Едріен Броунер, який, зазвичай робить вигляд, що українця немає - відмінний претендент.
Звичайно ж, американець не захоче після простою виходити на Редкача, але, якщо все складеться, історія з Александером цілком може повторитися.
Сергій БОГАЧУК (18, 0 – 18 КО)
Головний нокаутер України на даний момент. Ще в кінці 2020 року Сергій повинен був виходити на перший серйозний бій. Американець Брендон Адамс - не топ категорії, але точно той, хто міг би перевірити українця по-справжньому. Поки він тільки розбивав суперників, але говорити про рівень опозиції навряд чи варто - вона досить посередня.
25-річний українець нікуди не поспішає, розуміючи, що в професіоналах варто набратися досвіду і плавно вкотитися в процес, якщо ти не якийсь там Ломаченко. Проте, підвищення рівня суперників радує - найімовірніше, у 2021 році Богачук буде впевнено рухатися до топів рейтингів.
Хочеться вірити, що не перервавши серію дострокових перемог.
Карен ЧУХАДЖЯН (16, 1 – 7 КО)
Ще один проспект, чиї поєдинки не радимо пропускати. Карен - вкрай якісний і навчений боксер, а єдиний бій і перемога в 2020 році - топ. Потужний нокаутер Сергій Воробйов не зміг нічого вдіяти з українцем. Карен їхав до Росії в якості андердога, але не просто перебоксував суперника у своїй манері, але і розбирав того на ближній і середній дистанції. Фактично Воробйов не взяв жодного раунду, хоча деякі судді примудрялися щось там йому віддавати.
Категорія Чухаджяна дуже потужна. Там і Кроуфорд, і Спенс. Але поки дивитися на чемпіонів не варто - туди ще далеко. А ось шлях цікавий. У Карена є все, щоб увірватися в десятку своєї ваги вже у 2021 році. Головне, щоб рівень боксу ріс, а вірус нічого не зупиняв.
Артем ДАЛАКЯН (20, 0 – 14 КО)
Історія Далакяна та об'єднання вічна. Артем завжди ось-ось буде об'єднувати пояси і постійно щось не виходить. Схоже на те, що проблема, в першу чергу, в промоутері. Компанія точно не хоче ризикувати своїм єдиним активом, на який хоч якось ходять в Україні, тому що Артем - чемпіон.
При цьому, Далакяну - 33. Прикордонний вік, з огляду на його вагову категорію. Час було включатися ще раніше, з огляду на підґрунтя боксу Артема: контратаки, швидкість, робота від суперника. Але зараз поки ще не пізно. Імовірність того, що Далакян піде об'єднувати пояси є завжди, але віриться так собі. В цьому і є вся інтрига 2021 для Артема.
Ким він і його промоутер захочуть його бачити: домашнім чемпіоном або потенційно об'єднаним, а то і абсолютним чемпіоном.
Віктор ПОСТОЛ (31, 3 – 12 КО)
У Постола є всі шанси ще трохи позапалювати навіть у 36. Хосе Карлосу Раміресу з ним було непросто, але, на жаль, «непросто» - це не перемога і не два титули на плечах. Все ж хотілося б побачити Віктора чемпіоном ще раз, але в цій вазі на таке розраховувати не варто, а в сусідніх конкуренція не менше.
Проте дивитися, як віковий українець не дає дихнути молодим чемпіонам, весело. Чому б не продовжити, якщо сили є?
Сергій ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО (13, 3 – 10 КО)
Що ви бачите в послужному списку Сергія Дерев'янченка? Три поєдинки за титул чемпіона практично без перерви? Або три втрачені можливості? Ну ось, якщо відкинути відносно дивне суддівство в поєдинку з Головкіним?
Три чемпіонські бої - класні, а з Головкіним - найкращий. Чи достатньо цього для того, щоб домовитися, наприклад, з Андраде - велике питання. Зараз навряд чи - Головкін рветься до чемпіонських титулів і Деметріус - один з найбільш імовірних його суперників на даний момент. Благо, в середній вазі є з ким битися, і ім'я суперника - найбільша інтрига, яка стосується Сергія.
Денис БЕРІНЧИК (14, 0 – 8 КО)
Якщо Денис планує кудись йти, то час уже брати сумки. Третій у рейтингу WBO (вище тільки Ломаченко і Камбоссос), чемпіон WBO International, 32 роки. Час уже не тільки битися в Україні та Угорщині, а й підкорювати вершини.
Красюк обіцяв, що тепер вони якраз за Берінчика і візьмуться. Як і рік тому, як і два роки тому. Здається, вже пора, тому що тепер Денис не тільки може в теорії, а й на практиці. Ближче до титулів найближчим часом можна вже і не підібратися.
Василь ЛОМАЧЕНКО (14, 2 – 10 КО)
Ломаченко - та людина, яка не заспокоюється. Візьми перенеси бій, враховуючи травму і все інше. Але ні, адже мета близька. Тепер мета - реванш, який отримати практично нереально. Але великі бої через це ніхто не відміняв. І в цій, і в легшій категорії варіантів повно.
А тепер, після поразки, вони всі почули кров старого вовка і готові зайняти його місце. Найкращий рік, щоб показати, хто ти насправді. Тепер і стежити за простим чоловіком Ломаченком цікавіше, ніж за божеством, яке не програє. Та й вирішити, де ж ти знаходишся в історії боксу, не завадило б уже зараз.
Олександр УСИК (18, 0 – 13 КО)
Є ймовірність, що бій за абсолюта Усик все ж влаштує цього року. Після найбільшої хвилі пандемії бокс потребує великих поєдинків, тому Олександр за хороший гонорар поступиться Джошуа право боксувати з усіма поясами проти Ф'юрі, а сам піде на гігантів.
Минулі два бої були проти реально здорових хлопців, але не величезних, як чемпіони. Тепер же попереду Джозеф Джойс, який хоче помститися і довести, що він - не жарт. А там, якщо все складеться, Ф'юрі або Джошуа. Визначальний рік для майбутнього Усика, як супертяжа.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Чемпіон світу хоче зустрітися з переможцем цього поєдинку
Колишня дружина Енцо Фернандеса розповіла їхню історію
Но после ухода братьев Кличко смотреть бокс уже не так интересно.