За ким з українських боксерів варто стежити у 2021 році

Лев Кравців радить не моргати, стежачи за цими бійцями

За ким з українських боксерів варто стежити у 2021 році
© Boxing Scene. Олександр Усик

Минулий рік для українського боксу не задався. Чемпіонські поєдинки програні. Був шанс отримати парочку об'єднаних чемпіонів і навіть абсолюта, але як підсумок - поразки і відхід з боксу Олександра Гвоздика.

2021 - найважливіший рік відразу для декількох наших спортсменів. Якщо зараз вони не проявлять себе, то у 2022 може бути вже занадто пізно.

Арнольд ХЕГАЙ (16-1-1, 10 КО)

Одесит у 2020 не запалював, а пішов за прикладом багатьох співвітчизників - програв вперше в кар'єрі. При цьому, варто сказати, що вийшов на Стівена Фултона він трохи зарано - все ж американець більш майстерний боксер у той час, як Арнольд лише набирає обертів. Крім того, перед поєдинком Хегая переслідували проблеми: зміна тренера, недостатній час на підготовку і на те, щоб спрацюватися з наставником.

У Арнольда непогані перспективи - у другій найлегшій вазі можна боксувати з усіма і з правильним підходом менеджера-промоутера-тренера можна плавно виходити на навколочемпіонський рівень. Задатки є, залишилося побачити, як себе буде вести Дмитро Саліта - промоутер українця, і наскільки виявиться ефективною робота з новим наставником.

Петро ІВАНОВ (13-0-2, 8 КО)

Петро без зайвого шуму став одним з головних українських проспектів. У 2018 року представник Ніжина став чемпіоном світу за версією WBC серед молоді. Через рік цей титул захистив, а через два роки після завоювання провів два поєдинки: в першому легко перебив Романа Шкарупу, а в другому завоював титул WBC International Silver.

Безумовно, це не топ-рівень і не місце хоча б у десятці найкращих своєї категорії, але для 24-річного хлопця це - великий крок вперед. Він впевнено йде до вищих місць у рейтингу, а німецькі промоутери, за класикою, нікуди не поспішають. Впевнено можна сказати, що в кінці 2021 хлопець, якщо так і буде набирати оберти, опиниться в топ-15 кращих боксерів своєї ваги.

А там і до титулу недалеко.

Іван РЕДКАЧ (23-5-1, 18 КО)

Будемо чесні: за Редкачем ми стежимо не через крутий бокс. Взагалі, будь-яка спроба Івана дістатися до кращих бійців ваги завжди закінчується поразкою. Але цей хлопець просто приковує увагу своєю поведінкою, яка дозволяє йому боксувати з великими іменами, не перебуваючи в десятках рейтингів. Та ж поразка Денні Гарсії - підтвердження.

Перемога над Девоном Александером ввела багатьох в оману, що Редкач - навколотоп, хоча американець до того часу не бився давно, а перед цим переважно програвав. Проте, своєю поведінкою і статусом, який він створив собі розмовами, Редкач у 2021 році може досягти ще якогось великого бою. Той же Едріен Броунер, який, зазвичай робить вигляд, що українця немає - відмінний претендент.

Звичайно ж, американець не захоче після простою виходити на Редкача, але, якщо все складеться, історія з Александером цілком може повторитися.

Сергій БОГАЧУК (18, 0 – 18 КО)

Головний нокаутер України на даний момент. Ще в кінці 2020 року Сергій повинен був виходити на перший серйозний бій. Американець Брендон Адамс - не топ категорії, але точно той, хто міг би перевірити українця по-справжньому. Поки він тільки розбивав суперників, але говорити про рівень опозиції навряд чи варто - вона досить посередня.

25-річний українець нікуди не поспішає, розуміючи, що в професіоналах варто набратися досвіду і плавно вкотитися в процес, якщо ти не якийсь там Ломаченко. Проте, підвищення рівня суперників радує - найімовірніше, у 2021 році Богачук буде впевнено рухатися до топів рейтингів.

Хочеться вірити, що не перервавши серію дострокових перемог.

Карен ЧУХАДЖЯН (16, 1 – 7 КО)

Ще один проспект, чиї поєдинки не радимо пропускати. Карен - вкрай якісний і навчений боксер, а єдиний бій і перемога в 2020 році - топ. Потужний нокаутер Сергій Воробйов не зміг нічого вдіяти з українцем. Карен їхав до Росії в якості андердога, але не просто перебоксував суперника у своїй манері, але і розбирав того на ближній і середній дистанції. Фактично Воробйов не взяв жодного раунду, хоча деякі судді примудрялися щось там йому віддавати.

Категорія Чухаджяна дуже потужна. Там і Кроуфорд, і Спенс. Але поки дивитися на чемпіонів не варто - туди ще далеко. А ось шлях цікавий. У Карена є все, щоб увірватися в десятку своєї ваги вже у 2021 році. Головне, щоб рівень боксу ріс, а вірус нічого не зупиняв.

Артем ДАЛАКЯН (20, 0 – 14 КО)

Історія Далакяна та об'єднання вічна. Артем завжди ось-ось буде об'єднувати пояси і постійно щось не виходить. Схоже на те, що проблема, в першу чергу, в промоутері. Компанія точно не хоче ризикувати своїм єдиним активом, на який хоч якось ходять в Україні, тому що Артем - чемпіон.

При цьому, Далакяну - 33. Прикордонний вік, з огляду на його вагову категорію. Час було включатися ще раніше, з огляду на підґрунтя боксу Артема: контратаки, швидкість, робота від суперника. Але зараз поки ще не пізно. Імовірність того, що Далакян піде об'єднувати пояси є завжди, але віриться так собі. В цьому і є вся інтрига 2021 для Артема.

Ким він і його промоутер захочуть його бачити: домашнім чемпіоном або потенційно об'єднаним, а то і абсолютним чемпіоном.

Віктор ПОСТОЛ (31, 3 – 12 КО)

У Постола є всі шанси ще трохи позапалювати навіть у 36. Хосе Карлосу Раміресу з ним було непросто, але, на жаль, «непросто» - це не перемога і не два титули на плечах. Все ж хотілося б побачити Віктора чемпіоном ще раз, але в цій вазі на таке розраховувати не варто, а в сусідніх конкуренція не менше.

Проте дивитися, як віковий українець не дає дихнути молодим чемпіонам, весело. Чому б не продовжити, якщо сили є?

Сергій ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО (13, 3 – 10 КО)

Що ви бачите в послужному списку Сергія Дерев'янченка? Три поєдинки за титул чемпіона практично без перерви? Або три втрачені можливості? Ну ось, якщо відкинути відносно дивне суддівство в поєдинку з Головкіним?

Три чемпіонські бої - класні, а з Головкіним - найкращий. Чи достатньо цього для того, щоб домовитися, наприклад, з Андраде - велике питання. Зараз навряд чи - Головкін рветься до чемпіонських титулів і Деметріус - один з найбільш імовірних його суперників на даний момент. Благо, в середній вазі є з ким битися, і ім'я суперника - найбільша інтрига, яка стосується Сергія.

Денис БЕРІНЧИК (14, 0 – 8 КО)

Якщо Денис планує кудись йти, то час уже брати сумки. Третій у рейтингу WBO (вище тільки Ломаченко і Камбоссос), чемпіон WBO International, 32 роки. Час уже не тільки битися в Україні та Угорщині, а й підкорювати вершини.

Красюк обіцяв, що тепер вони якраз за Берінчика і візьмуться. Як і рік тому, як і два роки тому. Здається, вже пора, тому що тепер Денис не тільки може в теорії, а й на практиці. Ближче до титулів найближчим часом можна вже і не підібратися.

Василь ЛОМАЧЕНКО (14, 2 – 10 КО)

Ломаченко - та людина, яка не заспокоюється. Візьми перенеси бій, враховуючи травму і все інше. Але ні, адже мета близька. Тепер мета - реванш, який отримати практично нереально. Але великі бої через це ніхто не відміняв. І в цій, і в легшій категорії варіантів повно.

А тепер, після поразки, вони всі почули кров старого вовка і готові зайняти його місце. Найкращий рік, щоб показати, хто ти насправді. Тепер і стежити за простим чоловіком Ломаченком цікавіше, ніж за божеством, яке не програє. Та й вирішити, де ж ти знаходишся в історії боксу, не завадило б уже зараз.

Олександр УСИК (18, 0 – 13 КО)

Є ймовірність, що бій за абсолюта Усик все ж влаштує цього року. Після найбільшої хвилі пандемії бокс потребує великих поєдинків, тому Олександр за хороший гонорар поступиться Джошуа право боксувати з усіма поясами проти Ф'юрі, а сам піде на гігантів.

Минулі два бої були проти реально здорових хлопців, але не величезних, як чемпіони. Тепер же попереду Джозеф Джойс, який хоче помститися і довести, що він - не жарт. А там, якщо все складеться, Ф'юрі або Джошуа. Визначальний рік для майбутнього Усика, як супертяжа.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Лев Кравців, Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sergio-fox
      Sergio-fox, 26.01.2021 06:48
    0
    edi, 18.01.2021 13:09
    Може мені хтось пояснить, чому я маю читати інформацію українською мовою після того як перемикну зверху мову, а не навпаки. Кожного разу заходиш на сайт і потрібно переходити з мови опкупанта, мови Леніна Путіна і вбивць українського народу, на державну мову, абсурд. А що там говорить закон від 16 січня "Про забезпечення функціонування української мови як державної"? ок, постараюся детальніше вияснити це питаня і подати офіційну скаргу на сайт. А що ЛОМАЧЕНКО і УСИК українські боксери? нее, не чув...
    Иди в опу со своим мовным законом, принятым преступной окупационной властью, которая устроила геноцид против своего народа. Конституцию почитай ст. 10
    Shunya|Kh
    online
      Shunya|Kh, 20.01.2021 23:08
    -1
    edi, 18.01.2021 13:09
    Може мені хтось пояснить, чому я маю читати інформацію українською мовою після того як перемикну зверху мову, а не навпаки. Кожного разу заходиш на сайт і потрібно переходити з мови опкупанта, мови Леніна Путіна і вбивць українського народу, на державну мову, абсурд. А що там говорить закон від 16 січня "Про забезпечення функціонування української мови як державної"? ок, постараюся детальніше вияснити це питаня і подати офіційну скаргу на сайт. А що ЛОМАЧЕНКО і УСИК українські боксери? нее, не чув...
    Ти якось дивно склав речення. Не однару зрозуміло щотукраїнською ти читаєш "тільки"(не вистачає) після зміни мови. І я ж про це. За замовчуванням він Ру
    temamx2727
    online
      temamx2727, 19.01.2021 02:32
    -1
    edi, 18.01.2021 13:09
    Може мені хтось пояснить, чому я маю читати інформацію українською мовою після того як перемикну зверху мову, а не навпаки. Кожного разу заходиш на сайт і потрібно переходити з мови опкупанта, мови Леніна Путіна і вбивць українського народу, на державну мову, абсурд. А що там говорить закон від 16 січня "Про забезпечення функціонування української мови як державної"? ок, постараюся детальніше вияснити це питаня і подати офіційну скаргу на сайт. А що ЛОМАЧЕНКО і УСИК українські боксери? нее, не чув...
    Не читай. Пока.
    Shunya|Kh
    online
      Shunya|Kh, 18.01.2021 17:38
    -1
    alvesh, 18.01.2021 13:27
    Шановний користувач! Якщо ви хоч один раз перейшли на українську версію сайту, то всі наступні рази стартова сторінка у вас буде українською, як і весь сайт sport.ua, який на відміну від багатьох інших виконує закон і є на сто відсотків україномовним.
    поржав. Чому тоді за замочуванням він Ру? і тільки sport.ua/uk україномовній? почисти куки і зайди на сайт побачиш. зі: і спробуй вчорашній матч за суперкубок "онлайн" прочитати українською https://sport.ua/uk/news/520507-barselona-atletik-tekstovaya-translyatsiya-
    matcha
    onco-clown
    online
      onco-clown, 18.01.2021 16:16
    +3
    "если отбросить относительно странное судейство в поединке с Головкиным" - на мой взгляд в том поединке Деревянченко проиграл заслуженно. Другое дело, что проявил бойцовский характер по полной, выглядел достойно и все такое, но таки проиграл к сожалению и судейство никак не явилось относительно странным.
    Penal
      Penal, 18.01.2021 14:44
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    В конце 90-х , как и в начале нулевых откровенно засыпал на их поединках. Ряд боев, несмотря на слабых соперников, смотреть было не интересно......
    Penal
      Penal, 18.01.2021 14:44
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Владислав Антонов, 18.01.2021 13:19
    О Сиренко забыли.
    Но после ухода братьев Кличко смотреть бокс уже не так интересно.
    В конце 90-х , как и в начале нулевых откровенно засыпал на его поединках. Ряд боев, несмотря на слабых соперников, смотреть было не интересно......
    Penal
      Penal, 18.01.2021 14:40
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Конечно же за "патриотами" физкультурниками без имени и без достижений, которые вызывали Усика на поединки...
    БУБКА ГОП
      БУБКА ГОП, 18.01.2021 14:18
    0
    За Редким будет следить определенная публика, из-за его перлов!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 18.01.2021 14:13
    -3
    Після Кличків,одні д"ячки
    asus
    online
      asus, 18.01.2021 13:59
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    за всех адекватных..кроме крашеного с сша!))
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 18.01.2021 13:53
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Сане Усику только удачи, топ боксёр и топ человек.
    alvesh
    online
      alvesh, 18.01.2021 13:27
    +2
    edi, 18.01.2021 13:09
    Може мені хтось пояснить, чому я маю читати інформацію українською мовою після того як перемикну зверху мову, а не навпаки. Кожного разу заходиш на сайт і потрібно переходити з мови опкупанта, мови Леніна Путіна і вбивць українського народу, на державну мову, абсурд. А що там говорить закон від 16 січня "Про забезпечення функціонування української мови як державної"? ок, постараюся детальніше вияснити це питаня і подати офіційну скаргу на сайт. А що ЛОМАЧЕНКО і УСИК українські боксери? нее, не чув...
    Шановний користувач! Якщо ви хоч один раз перейшли на українську версію сайту, то всі наступні рази стартова сторінка у вас буде українською, як і весь сайт sport.ua, який на відміну від багатьох інших виконує закон і є на сто відсотків україномовним.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 18.01.2021 13:25
    +1
    За Серёгой Богачуком буду следить
    icebeer
    online
      icebeer, 18.01.2021 13:20
    -1
    Автор Лев Кравців, Sport.ua явно не ровно дышит на малороса ломаченко.
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 18.01.2021 13:19
    +2
    О Сиренко забыли.
    Но после ухода братьев Кличко смотреть бокс уже не так интересно.
    pike1
    online
      pike1, 18.01.2021 13:12
    +3
    Богдан Саженко, 18.01.2021 12:59
    нічого цікавого і достойного щоб втрачати час
    так може вам бокс взагалі не потрібен?
    edi
      edi, 18.01.2021 13:09
    -5
    Може мені хтось пояснить, чому я маю читати інформацію українською мовою після того як перемикну зверху мову, а не навпаки. Кожного разу заходиш на сайт і потрібно переходити з мови опкупанта, мови Леніна Путіна і вбивць українського народу, на державну мову, абсурд. А що там говорить закон від 16 січня "Про забезпечення функціонування української мови як державної"? ок, постараюся детальніше вияснити це питаня і подати офіційну скаргу на сайт. А що ЛОМАЧЕНКО і УСИК українські боксери? нее, не чув...
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 18.01.2021 12:59
    +1
    нічого цікавого і достойного щоб втрачати час
    Predator
      Predator, 18.01.2021 12:49
    -4
    За клоуном с желтыми волосами
    onco-clown
    online
      onco-clown, 18.01.2021 16:16
    +3
    "если отбросить относительно странное судейство в поединке с Головкиным" - на мой взгляд в том поединке Деревянченко проиграл заслуженно. Другое дело, что проявил бойцовский характер по полной, выглядел достойно и все такое, но таки проиграл к сожалению и судейство никак не явилось относительно странным.
    pike1
    online
      pike1, 18.01.2021 13:12
    +3
    Богдан Саженко, 18.01.2021 12:59
    нічого цікавого і достойного щоб втрачати час
    так може вам бокс взагалі не потрібен?
    asus
    online
      asus, 18.01.2021 13:59
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    за всех адекватных..кроме крашеного с сша!))
    alvesh
    online
      alvesh, 18.01.2021 13:27
    +2
    edi, 18.01.2021 13:09
    Може мені хтось пояснить, чому я маю читати інформацію українською мовою після того як перемикну зверху мову, а не навпаки. Кожного разу заходиш на сайт і потрібно переходити з мови опкупанта, мови Леніна Путіна і вбивць українського народу, на державну мову, абсурд. А що там говорить закон від 16 січня "Про забезпечення функціонування української мови як державної"? ок, постараюся детальніше вияснити це питаня і подати офіційну скаргу на сайт. А що ЛОМАЧЕНКО і УСИК українські боксери? нее, не чув...
    Шановний користувач! Якщо ви хоч один раз перейшли на українську версію сайту, то всі наступні рази стартова сторінка у вас буде українською, як і весь сайт sport.ua, який на відміну від багатьох інших виконує закон і є на сто відсотків україномовним.
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 18.01.2021 13:19
    +2
    О Сиренко забыли.
    Но после ухода братьев Кличко смотреть бокс уже не так интересно.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 18.01.2021 13:25
    +1
    За Серёгой Богачуком буду следить
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 18.01.2021 12:59
    +1
    нічого цікавого і достойного щоб втрачати час
    Sergio-fox
    online
      Sergio-fox, 26.01.2021 06:48
    0
    edi, 18.01.2021 13:09
    Може мені хтось пояснить, чому я маю читати інформацію українською мовою після того як перемикну зверху мову, а не навпаки. Кожного разу заходиш на сайт і потрібно переходити з мови опкупанта, мови Леніна Путіна і вбивць українського народу, на державну мову, абсурд. А що там говорить закон від 16 січня "Про забезпечення функціонування української мови як державної"? ок, постараюся детальніше вияснити це питаня і подати офіційну скаргу на сайт. А що ЛОМАЧЕНКО і УСИК українські боксери? нее, не чув...
    Иди в опу со своим мовным законом, принятым преступной окупационной властью, которая устроила геноцид против своего народа. Конституцию почитай ст. 10
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 18.01.2021 14:18
    0
    За Редким будет следить определенная публика, из-за его перлов!