ВІДЕО. Не дочекалася стуку в двері. Світоліну не покликали на тренування

Українка повністю зібралася, але в підсумку залишилася в номері

ВІДЕО. Не дочекалася стуку в двері. Світоліну не покликали на тренування
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна показала, як готувалася до виходу на тренування зі свого готельного номера в Мельбурні.
 
«Коли тебе нарешті покликали на тренування.
 
P.S. Мене хоч і не покликали, але я, як мінімум, відпрацювала свої прискорення», - підписала відео тенісистка.
 
Відзначимо, що тенісистів сповістили про те, щоб вони були готові виходити на тренування після стуку в двері.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
    online
      vizuals, 18.01.2021 14:43
    -2
    dudigo78, 18.01.2021 12:55
    це тобі так здається, бо тут на сайті пишуть лише про Світоліну. Я підписаний на багатьох тенісисток, і всі вони практично щогодинно викладають щось в стрічці чи сторіс.
    Тобто коли Світоліну називають тут на сайті підстилкою для негрів - тебе це не дуже турбує, а турбує те, що я посмів назвати її королевою інстаграму?
    tsidyi
    online
      tsidyi, 18.01.2021 14:30
    -3
    Краще б показала тренування з чорною кувалдою
    alefteev77
    online
      alefteev77, 18.01.2021 13:05
    0
    Це коли є WhatsApp, Viber, email
    -
    Відзначимо, що тенісистів сповістили про те, щоб вони були готові виходити на тренування після стуку в двері.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 18.01.2021 13:04
    0
    А чи є дослідження про наслідки масового психозу, який створюють ЗМІ?
    Чи це сьогодні неактуально?
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 18.01.2021 12:59
    +5
    dudigo78, 18.01.2021 12:55
    це тобі так здається, бо тут на сайті пишуть лише про Світоліну. Я підписаний на багатьох тенісисток, і всі вони практично щогодинно викладають щось в стрічці чи сторіс.
    Саме так.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.01.2021 12:55
    +7
    vizuals, 18.01.2021 12:15
    Якщо б проводили турнір ТБШ по Інстраграму - Світоліна була б неодноразовою чемпіонкою
    це тобі так здається, бо тут на сайті пишуть лише про Світоліну. Я підписаний на багатьох тенісисток, і всі вони практично щогодинно викладають щось в стрічці чи сторіс.
    vizuals
    online
      vizuals, 18.01.2021 12:15
    0
    Якщо б проводили турнір ТБШ по Інстраграму - Світоліна була б неодноразовою чемпіонкою
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.01.2021 12:55
    +7
    vizuals, 18.01.2021 12:15
    Якщо б проводили турнір ТБШ по Інстраграму - Світоліна була б неодноразовою чемпіонкою
    це тобі так здається, бо тут на сайті пишуть лише про Світоліну. Я підписаний на багатьох тенісисток, і всі вони практично щогодинно викладають щось в стрічці чи сторіс.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 18.01.2021 12:59
    +5
    dudigo78, 18.01.2021 12:55
    це тобі так здається, бо тут на сайті пишуть лише про Світоліну. Я підписаний на багатьох тенісисток, і всі вони практично щогодинно викладають щось в стрічці чи сторіс.
    Саме так.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 18.01.2021 13:05
    0
    Це коли є WhatsApp, Viber, email
    -
    Відзначимо, що тенісистів сповістили про те, щоб вони були готові виходити на тренування після стуку в двері.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 18.01.2021 13:04
    0
    А чи є дослідження про наслідки масового психозу, який створюють ЗМІ?
    Чи це сьогодні неактуально?
    vizuals
    online
      vizuals, 18.01.2021 12:15
    0
    Якщо б проводили турнір ТБШ по Інстраграму - Світоліна була б неодноразовою чемпіонкою