Галичанка з камбеком обіграла Вікторію-Берестьє в першому матчі

Львів'янки зробили крок до чвертьфіналу Європейського Кубка ЄГФ

2352
2
facebook.com

Львівська «Галичанка» зустрілася з білоруською «Вікторією-Берестьє» в рамках першого матчу 1/8 фіналу Європейського Кубка ЄГФ.

Львів'янки організували перші три результативні атаки в матчі, але номінальні господарки майданчика швидко зібралися і організували ривок з рахунком 7:2. Надалі суперниці обмінювалися результативними атаками. А в кінці тайму брестські гандболістки спіймали кураж, що збіглося з невдалими атаками львів'янок. Як результат, на перерву команди пішли за переваги «+4» на користь «Вікторії-Берестьє».

З початком другого тайму львів'янки взялися за виправлення ситуації, і незабаром їм вдалося підібратися до суперниць. Після перерви на майданчику стало набагато більше позиційної боротьби, обидві команди намагалися не допускати втрат. За рахунку 24:24 спорткомплекс «Галичина» на хвилин десять опинився у пітьмі: пропало освітлення. Часто буває, що подібна незапланована пауза позитивно впливає на одну команду і згубно - на іншу. Так сталося і цього разу. На щастя, після відновлення гри кураж спіймали саме львів'янки. Це стосується і голкіпера Марії Гладун, яка почала здійснювати сейв за сейвом. Після включення світла грати залишалося ще хвилин 10, і за цей час брестські гандболістки закинули всього 2 м'ячі. Чим і скористалася «Галичанка», яка перед повторною зустріччю оформила комфортну різницю «+6».

У «Галичанки» активними діями виділялася Мар'яна Маркевич, яка і виводила партнерок на кидок, і сама завершувала атаки. Також відзначимо Діану Дмитришин, котра стала найкращим бомбардиром поєдинку.

Матч-відповідь відбудеться у неділю, 17-го листопада, і розпочнеться о 15:00.

Європейський Кубок ЄГФ. 1/8 фіналу.

«Вікторія-Берестьє» - «Галичанка» - 26:32 (18:14)

«Вікторія-Берестьє» (Брест, Білорусь): Лілія Бурдук, Марина Суравець (4), Ірина Пуцко, Олена Алексіюк (3), Вікторія Трушина, Олена Мінушова (4), Ханна Бардіян (3), Анастасія Сивуха (5), Ірина Шинкарук (5), Діана Беринчик (2), Олена Тризно

«Галичанка» (Львів, Україна): Марія Гладун, Вікторія Салтанюк, Юлія Головко, Ольга Василяка, Олександра Фурманець (2), Ангеліна Овчаренко, Христина Майкут, Марина Коновалова (5), Катерина Козак (2), Анастасія Мелекесцева (4), Олеся Дьяченко, Діана Дмитришин (10), Наталя Шипляк (1), Ірина Прокопяк, Мар'яна Маркевич (5), Тетяна Поляк (3)

Арбітри: Пшемишль Фукала, Радек Мохила (обидва - Чехія)

Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів