Дівчина Коноплі: «У нас немає заборон, але я проти, щоб він йшов у клуби»

Анастасія Гладун розповіла про стосунки з відомим футболістом

Дівчина Коноплі: «У нас немає заборон, але я проти, щоб він йшов у клуби»
© Instagram. Юхим Конопля та Анастасія Гладун

Дівчина захисника «Десни» Юхима Коноплі Анастасія Гладун розповіла, як будуються взаємини пари.

– Юхим взяв з собою на збори книги, шкарпетки та екіпіровку - все найнеобхідніше. Я проконтролювала, щоб книги були в валізі. В принципі, це навіть не треба контролювати. Він дуже любить читати.

– Він залишає тебе на місяць в Києві. Чи є заборони?
– У нас немає заборон. Я розумію, що я не можу піти в нічний клуб без нього. Я просто не хочу цього робити. Мені вже не 18-19 років, коли мене треба вчити. Я прекрасно розумію, що треба робити в стосунках. Я проти, щоб він йшов в клуби, гуляв, випивав. Тому я теж так не роблю.

Ми списуємося вранці. Він йде на тренування, потім повертається і відписує. Кожен займається своїми справами, а ввечері ми завжди телефонуємо один одному.

Я можу сказати, що його люблю. Не знаю, як буде в майбутньому, але зараз я впевнена у своєму виборі. Я докладу максимум зусиль, щоб все вийшло. Бувають ситуації в житті, коли сама доля зводить людей, - сказала Гладун.

Нагадаємо, раніше у дівчини були відносини із захисником «Динамо» Денисом Поповим.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(377 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alexander Nikonov
      Alexander Nikonov, 20.02.2021 09:59
    0
    Чергова "наколота" фіфа. Чому не обирають дівчат, що виглядають нормально, не тюнінгованих??
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 17.01.2021 00:27
    0
    Гладун-пиzдун, а по фото так Сосун.
    zhyr
    online
      zhyr, 17.01.2021 00:20
    0
    bullyUA, 16.01.2021 17:24
    С Поповым она начала встречаться за пару лет, до того, как его взяли в основу. А в молодежке много не зарабатывают.
    Перспектива. Або Попов проб'ється, або є можливість потусоватись в колі футболістів, а там якийсь Конопля та й знайдеться.
    igrok2012
      igrok2012, 16.01.2021 19:52
    +1
    Короче - вона не лох. А він...?
    ManUtd
    online
      ManUtd, 16.01.2021 19:41
    +1
    Не знаю, как будет в будущем, но сейчас я уверена в своем выборе.
    ---------------------------------------------
    - Знаешь, что однажды сказал мне брат? Ничего, что говорят до слова “но”, не считается.
    - Как говаривал отец? Всё до слова “но” — лошадиное говно.
    NeRoN69
    online
      NeRoN69, 16.01.2021 19:33
    0
    Такое ощущение, что у парня нет друзей и родных, мнению которых он бы доверял?
    bullyUA
    online
      bullyUA, 16.01.2021 17:24
    -4
    zhyr, 16.01.2021 16:06
    працював би він на якомусь заводі, то любила б вона його
    С Поповым она начала встречаться за пару лет, до того, как его взяли в основу. А в молодежке много не зарабатывают.
    Leo Leo
      Leo Leo, 16.01.2021 16:21
    +5
    Хочется блевануть от таких новостей!
    zhyr
    online
      zhyr, 16.01.2021 16:06
    +9
    працював би він на якомусь заводі, то любила б вона його
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.01.2021 15:45
    +1
    любовь творит чудеса, единственное но, она б на лошка этого не будь у него $ даже внимания на него б не обратила
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 16.01.2021 15:16
    0
    Надеюсь, это официально было.
    roman75zpr
      roman75zpr, 16.01.2021 15:15
    +3
    На фото губы у них похожи, цвет волос - не очень
    Zhez53
    online
      Zhez53, 16.01.2021 15:08
    +7
    Я спрогнозирую: в будущем вы разбежитесь...
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 16.01.2021 15:03
    +10
    ffff, 16.01.2021 14:22
    Это новость о футболе?
    прикольно знати ,що футболисти ще щось читають
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 16.01.2021 14:59
    +14
    спорт.юа деградирует, даже тема сисек не раскрыта))
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.01.2021 14:43
    +7
    Силиконові губи-візитна картка подруг футболістів.
    Solohdko1
      Solohdko1, 16.01.2021 14:40
    +7
    Как остальные соски футболистов поживают
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.01.2021 14:37
    +18
    Ясно зрозуміло. Ну ви там тримайте нас всіх в курсі що там в них і як
    Аа Бб
    online
      Аа Бб, 16.01.2021 14:32
    +4
    ffff, 16.01.2021 14:22
    Это новость о футболе?
    Алексей Гашпар считает, что да
    ffff
      ffff, 16.01.2021 14:22
    +15
    Это новость о футболе?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.01.2021 14:37
    +18
    Ясно зрозуміло. Ну ви там тримайте нас всіх в курсі що там в них і як
    ffff
    online
      ffff, 16.01.2021 14:22
    +15
    Это новость о футболе?
    KIEWADIM
    online
      KIEWADIM, 16.01.2021 14:59
    +14
    спорт.юа деградирует, даже тема сисек не раскрыта))
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 16.01.2021 15:03
    +10
    ffff, 16.01.2021 14:22
    Это новость о футболе?
    прикольно знати ,що футболисти ще щось читають
    zhyr
    online
      zhyr, 16.01.2021 16:06
    +9
    працював би він на якомусь заводі, то любила б вона його
    Zhez53
    online
      Zhez53, 16.01.2021 15:08
    +7
    Я спрогнозирую: в будущем вы разбежитесь...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.01.2021 14:43
    +7
    Силиконові губи-візитна картка подруг футболістів.
    Solohdko1
    online
      Solohdko1, 16.01.2021 14:40
    +7
    Как остальные соски футболистов поживают
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 16.01.2021 16:21
    +5
    Хочется блевануть от таких новостей!
    Аа Бб
    online
      Аа Бб, 16.01.2021 14:32
    +4
    ffff, 16.01.2021 14:22
    Это новость о футболе?
    Алексей Гашпар считает, что да
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 16.01.2021 15:15
    +3
    На фото губы у них похожи, цвет волос - не очень
    igrok2012
    online
      igrok2012, 16.01.2021 19:52
    +1
    Короче - вона не лох. А він...?
    ManUtd
    online
      ManUtd, 16.01.2021 19:41
    +1
    Не знаю, как будет в будущем, но сейчас я уверена в своем выборе.
    ---------------------------------------------
    - Знаешь, что однажды сказал мне брат? Ничего, что говорят до слова “но”, не считается.
    - Как говаривал отец? Всё до слова “но” — лошадиное говно.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.01.2021 15:45
    +1
    любовь творит чудеса, единственное но, она б на лошка этого не будь у него $ даже внимания на него б не обратила
    Alexander Nikonov
    online
      Alexander Nikonov, 20.02.2021 09:59
    0
    Чергова "наколота" фіфа. Чому не обирають дівчат, що виглядають нормально, не тюнінгованих??
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 17.01.2021 00:27
    0
    Гладун-пиzдун, а по фото так Сосун.
    zhyr
    online
      zhyr, 17.01.2021 00:20
    0
    bullyUA, 16.01.2021 17:24
    С Поповым она начала встречаться за пару лет, до того, как его взяли в основу. А в молодежке много не зарабатывают.
    Перспектива. Або Попов проб'ється, або є можливість потусоватись в колі футболістів, а там якийсь Конопля та й знайдеться.
    NeRoN69
    online
      NeRoN69, 16.01.2021 19:33
    0
    Такое ощущение, что у парня нет друзей и родных, мнению которых он бы доверял?
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 16.01.2021 15:16
    0
    Надеюсь, это официально было.