Обергоф-2021. Жіноча естафета. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки Кубка світу

Обергоф-2021. Жіноча естафета. Текстова трансляція
© Український біатлон. Олена Підгрушна

У суботу, 16 січня, в німецькому Обергофі відбудеться жіноча естафета в рамках шостого етапу Кубка світу.

Пропонуємо ознайомитися зі стартовими номерами українок.

7-1.  Дар'я Блашко
7-2.  Юлія Джима
7-3.  Валя Семеренко
7-4.  Олена Підгрушна

Повний стартовий лист тут

Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 15:45 за Києвом.

 

📺 Відеотрансляція

 

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 16.01.2021 17:08
    +3
    Браво, Германия. Извините, не могу болеть за белорусок, ибо уверен, что им колют что-то.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 16.01.2021 17:05
    -1
    Враховуючи всі обставини гонки результат непоганий. Грушка в кінці здала, але і 8-ме місце після 15-го Джиминого нормально.
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 16.01.2021 17:03
    0
    Учитывая, как Джима настреляла - 8 место - отличный показатель. Сестра и Пидгрушная стабильно отработали, но нужно накатывать смену, а не ставить спортсменок за 30.
    vizuals
    online
      vizuals, 16.01.2021 17:02
    -1
    István István, 16.01.2021 16:59
    Ага, також так думав, але білоруси якийсь бульбулятор нюхають 😳
    Я б не виключив - карпопельному папі зараз треба повидергуватися - міг і наказати вкачати спортсменкам якийсь пірамідол - я знайдуть не знайдуть - це йому вже однаково
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 16.01.2021 16:59
    +1
    Tеllur, 16.01.2021 16:58
    + твои долляры
    К чему это?
    István István
    online
      István István, 16.01.2021 16:59
    +4
    vizuals, 16.01.2021 16:56
    Зараз Оберг увімкнеться - це страшна баба
    Ага, також так думав, але білоруси якийсь бульбулятор нюхають 😳
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 16.01.2021 16:59
    -2
    Andy Chak, 16.01.2021 16:54
    Реально дивує як виросли швидкості в білорусок з минулого сезону. Чи бацька хімію якусь на бульбі придумав, яку ВАДА не бачить, але майже всі білоруски біжуть на рівні норвежок, шведок, француженок, німок, а частіше ще й краще!
    Тут еще и отметить то, что общий уровень спортсменок упал. Вирер и Витоцци не готовы, Эрманн - лыжница, не стрелок, норвежки - нестабильны, шведки всегда первую половину сезона тянут, а русские - давно не уровень. Потому на общем уровне Кручинкина и Алимбекова выделяются иногда
    Tеllur
    online
      Tеllur, 16.01.2021 16:58
    -1
    Stelios Komnin, 16.01.2021 16:56
    Просто германская система подготовки. Убрать в Украине Санитру, позвать кого-то с Германии/Норвегии, найти молодых и результаты как у шведов будут.
    + твои долляры
    Tеllur
    online
      Tеllur, 16.01.2021 16:57
    -1
    Andy Chak, 16.01.2021 16:54
    Реально дивує як виросли швидкості в білорусок з минулого сезону. Чи бацька хімію якусь на бульбі придумав, яку ВАДА не бачить, але майже всі білоруски біжуть на рівні норвежок, шведок, француженок, німок, а частіше ще й краще!
    партизаны помогают
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 16.01.2021 16:56
    +1
    Andy Chak, 16.01.2021 16:54
    Реально дивує як виросли швидкості в білорусок з минулого сезону. Чи бацька хімію якусь на бульбі придумав, яку ВАДА не бачить, але майже всі білоруски біжуть на рівні норвежок, шведок, француженок, німок, а частіше ще й краще!
    Просто германская система подготовки. Убрать в Украине Санитру, позвать кого-то с Германии/Норвегии, найти молодых и результаты как у шведов будут.
    vizuals
    online
      vizuals, 16.01.2021 16:56
    -1
    Зараз Оберг увімкнеться - це страшна баба
    Sashamar
      Sashamar, 16.01.2021 16:56
    +3
    Жыве Беларусь!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 16.01.2021 16:54
    +2
    Реально дивує як виросли швидкості в білорусок з минулого сезону. Чи бацька хімію якусь на бульбі придумав, яку ВАДА не бачить, але майже всі білоруски біжуть на рівні норвежок, шведок, француженок, німок, а частіше ще й краще!
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 16.01.2021 16:54
    +1
    При таком развитии биатлона в Украине Пидгрушна ещё лет пять точно может бегать за сборную и будет оставаться лучшей
    ya_3
    online
      ya_3, 16.01.2021 16:54
    +1
    Кто б комментатору ещё бы рот заляпал: "Підгрушна недосяжна..." Дебил, бля!
    vizuals
    online
      vizuals, 16.01.2021 16:52
    -1
    КОментатор "Практично недосяжна Олена Підгрушна"
    Мі точно той же самий стрім дивимося?
    István István
    online
      István István, 16.01.2021 16:49
    +3
    Білоруски скіпідару напились чи що 😳
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 16.01.2021 16:46
    +2
    Саша Зардунов, 16.01.2021 16:44
    Ну да. В прошлом году масса россиянок влились.
    Масса? Они выступают за основу Украины? Может на ИБЮ
    yura241268
      yura241268, 16.01.2021 16:46
    +6
    ничего себе Валя 3 сек.проиграла херман!!!! за тириль удержалась!!!ведь может бегать....
    István István
    online
      István István, 16.01.2021 16:45
    0
    Tеllur, 16.01.2021 16:36
    Пидгрушная и Пидручный - однофамильцы?
    Ні, просто сестра і брат
    yura241268
    online
      yura241268, 16.01.2021 16:46
    +6
    ничего себе Валя 3 сек.проиграла херман!!!! за тириль удержалась!!!ведь может бегать....
    vizuals
    online
      vizuals, 16.01.2021 16:04
    +5
    Комментатор "Повинна вже зявитися і Блашко")))
    István István
    online
      István István, 16.01.2021 16:59
    +4
    vizuals, 16.01.2021 16:56
    Зараз Оберг увімкнеться - це страшна баба
    Ага, також так думав, але білоруси якийсь бульбулятор нюхають 😳
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 16.01.2021 16:41
    +4
    Валя за Екхоф тримається твердо, молодчина.
    Henriklarsson11
    online
      Henriklarsson11, 16.01.2021 16:28
    +4
    с золотой олимпиады прошло уже 7 лет, а в эстафете бегут всё те же
    Мария Потапчук
      Мария Потапчук, 16.01.2021 16:24
    +4
    Из 8 выстрелов попасть 3 раза!!! Это Снайпер!!!
    Максим Максимов
    online
      Максим Максимов, 16.01.2021 16:11
    +4
    Можно выключать....Спасибо за гонку!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.01.2021 16:11
    +4
    все, виключаємо і по хатах
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 16.01.2021 16:03
    +4
    Ну як так?) Ну чому така повільна?((
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 16.01.2021 17:08
    +3
    Браво, Германия. Извините, не могу болеть за белорусок, ибо уверен, что им колют что-то.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 16.01.2021 16:56
    +3
    Жыве Беларусь!
    István István
    online
      István István, 16.01.2021 16:49
    +3
    Білоруски скіпідару напились чи що 😳
    Fangold
      Fangold, 16.01.2021 16:44
    +3
    Бачите, Валя може їхати не гіршек Екхофф, просто коли немає оріентиру вона не хоче
    Henriklarsson11
    online
      Henriklarsson11, 16.01.2021 16:16
    +3
    Мария Потапчук, 16.01.2021 16:15
    16 из 20
    есть ещё куда падать
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 16.01.2021 16:16
    +3
    К ЧМ форму набирут такую ,что наравне с японцами бегать будут
    Rzechpospolita
    online
      Rzechpospolita, 16.01.2021 16:14
    +3
    Это пипец, не бегут не стреляют... В штиль так стрелять - но коммент...
    Павел СН
      Павел СН, 16.01.2021 16:11
    +3
    Павел СН, 16.01.2021 16:09
    джима+30сек ,пидгрушна+1мин,семеренко+1,5мин-на финиши-+3,5мин
    джима походу гонку "сделала"
    vlado4ekua
      vlado4ekua, 16.01.2021 16:11
    +3
    Sashamar, 16.01.2021 16:10
    А Юля молодець. Теж не найшвидша, але 10 секунд відіграла, та й Кукліну обійшла
    Такая молодец, что 2 круга штрафа
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.01.2021 16:00
    +3
    Мабуть як і Тищенко привезе більше хвилини
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 16.01.2021 15:59
    +3
    Блашко черепаха ще та, блін, тільки б хвилину не програла.