Зінедін ЗІДАН: «Ми продовжимо працювати. Іншого виходу немає»

Головний тренер «Реала» – про виліт із Суперкубка Іспанії

1408
2
ФК Реал Мадрид. Зінедін Зідан

Головний тренер мадридського «Реала» Зінедін Зідан прокоментував поразку від «Атлетика» з Більбао (1:2) у півфіналі Суперкубка Іспанії.

«Наслідки такого результату? Чого ви хочете – щоб ми завершили сезон прямо зараз? Навколо буде багато галасу, але ми продовжимо працювати.

Перший тайм у нас був складний, ми погано увійшли в гру, вони забили два м'ячі з двох моментів – це все, що вони створили. Коли програєш 0:2, завжди складно.

Ми краще провели другий тайм, створювали моменти і забили один гол, але другий забити не вдалося. Будемо продовжувати працювати, іншого виходу немає», - сказав Зідан.

(8)

Костюк поступилась єгиптянці Шеріф у першому поєдинку в Мадриді
Теніс | 26 квітня 2024, 17:03 23

Реванш із Рибакіною доведеться відкласти

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»