МІЛЕВСЬКИЙ: «Після того, як пішов з Динамо півроку не хотів грати в футбол»

36-річний футболіст - про важкий період у своїй кар'єрі

МІЛЕВСЬКИЙ: «Після того, як пішов з Динамо півроку не хотів грати в футбол»
© ФК Динамо. Артем Мілевський

Новачок «Миная» Артем Мілевський розповів, як пережив момент. коли покинув київське «Динамо».
 
- Важко переніс. Півроку в Туреччині з розбитою Ferrari, з розбитими моментами. Потім два місяці в Маямі... Може, мені вже не хотілося грати в футбол. Може, я переживав ті моменти, що пішов з Києва, що треба було поговорити з Олегом Володимировичем Блохіним. Остаточно отямився вже влітку.
 
- Ти хотів закінчити кар'єру в той момент?
- Я не хотів у футбол грати півроку. А куди мені завершувати. 28 років мені було. Потім бажання повернулося, слава богу.
 
Читайте також: Артем Мілевський: «Гіоане почав з Богом розмовляти в автобусі»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТаТоТаке

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Aleks Maydan
      Aleks Maydan, 14.01.2021 14:18
    +1
    umnuy2, 14.01.2021 12:51
    Зато есть что вспомнить.
    По большому счёту погулял и гуляет он зачетно.
    А сколько той жизни!
    В мене є один такий знайомий,пограв в Греції,в ЦСКА Борисфен,потім підписав хороший контракт з Динамо Москва.Коли вернувся,в барах барменам по 100 баксів на лоб клеїв,в буквальному сенсі...Нічого зараз не має,спився,ходить позичає гроші на бухло.
    Павел Рева
      Павел Рева, 14.01.2021 13:06
    0
    Это ппц. Теперь когда он вернулся в Украину, Мы будем ежедневно по 5 изречений Милевского получать ?
    axylinam
    online
      axylinam, 14.01.2021 12:57
    0
    После ухода из Динамо Милевский так в футбол и не заиграл,прозябал в говноклубах и нигде долго не задерживался
    umnuy2
    online
      umnuy2, 14.01.2021 12:51
    0
    Aleks Maydan, 14.01.2021 10:26
    Звичайно що дипресняк буде,коли в кінці зрозумів що "лафа" закінчилась...Маючи мільйонні контракти в Динамо,не спромогтися купити навіть квартиру,а все тупо прогуляти,мав Феррарі,та й ту в Турції п'яний розбив..Мабуть думав що він "безсмертний".
    Зато есть что вспомнить.
    По большому счёту погулял и гуляет он зачетно.
    А сколько той жизни!
    turist86
    online
      turist86, 14.01.2021 12:03
    0
    "в Турции с разбитой Ferrari?"
    Хорошо что не возле разбитого корыта
    Aleks Maydan
      Aleks Maydan, 14.01.2021 10:26
    +2
    Звичайно що дипресняк буде,коли в кінці зрозумів що "лафа" закінчилась...Маючи мільйонні контракти в Динамо,не спромогтися купити навіть квартиру,а все тупо прогуляти,мав Феррарі,та й ту в Турції п'яний розбив..Мабуть думав що він "безсмертний".
    Aleks Maydan
      Aleks Maydan, 14.01.2021 10:26
    +2
    Звичайно що дипресняк буде,коли в кінці зрозумів що "лафа" закінчилась...Маючи мільйонні контракти в Динамо,не спромогтися купити навіть квартиру,а все тупо прогуляти,мав Феррарі,та й ту в Турції п'яний розбив..Мабуть думав що він "безсмертний".
    Aleks Maydan
      Aleks Maydan, 14.01.2021 14:18
    +1
    umnuy2, 14.01.2021 12:51
    Зато есть что вспомнить.
    По большому счёту погулял и гуляет он зачетно.
    А сколько той жизни!
    В мене є один такий знайомий,пограв в Греції,в ЦСКА Борисфен,потім підписав хороший контракт з Динамо Москва.Коли вернувся,в барах барменам по 100 баксів на лоб клеїв,в буквальному сенсі...Нічого зараз не має,спився,ходить позичає гроші на бухло.
    Павел Рева
    online
      Павел Рева, 14.01.2021 13:06
    0
    Это ппц. Теперь когда он вернулся в Украину, Мы будем ежедневно по 5 изречений Милевского получать ?
    axylinam
    online
      axylinam, 14.01.2021 12:57
    0
    После ухода из Динамо Милевский так в футбол и не заиграл,прозябал в говноклубах и нигде долго не задерживался
    umnuy2
    online
      umnuy2, 14.01.2021 12:51
    0
    Aleks Maydan, 14.01.2021 10:26
    Звичайно що дипресняк буде,коли в кінці зрозумів що "лафа" закінчилась...Маючи мільйонні контракти в Динамо,не спромогтися купити навіть квартиру,а все тупо прогуляти,мав Феррарі,та й ту в Турції п'яний розбив..Мабуть думав що він "безсмертний".
    Зато есть что вспомнить.
    По большому счёту погулял и гуляет он зачетно.
    А сколько той жизни!
    turist86
    online
      turist86, 14.01.2021 12:03
    0
    "в Турции с разбитой Ferrari?"
    Хорошо что не возле разбитого корыта