УЄФА привітав Тайсона з 33-річчям, згадаємо його гол в стилі ван Бастена

Хавбек «Шахтаря» отримав привітання від Союзу європейських футбольних асоціацій

УЄФА привітав Тайсона з 33-річчям, згадаємо його гол в стилі ван Бастена
© ФК Шахтар. Тайсон

УЄФА в твіттері привітав з 33-річчям півзахисника «Шахтаря» Тайсона, згадавши найкращі голи бразильця в складі «Металіста» і «Шахтаря» в Лізі Європи.

«З днем народження, Тайсон! 33 сьогодні», - йдеться в повідомленні.

Вчора УЄФА привітав з 36-річчям Артема Мілевського.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 13.01.2021 17:25
    +2
    nicksaf, 13.01.2021 16:23
    Краще згадайте гол Сидорчука в ворота шахтьо.
    МХ в те времена отдавал очки шахтё, а в матчах с ДК ему помогал швецов.
    Вот скажи реально, - к чему ты это написал в статье о том, что УЕФА поздравила Тайфуна? Ты совсем упоротый?
    Bond
      Bond, 13.01.2021 17:23
    +4
    хоча я вболівальник ДК, але хочу сказати, що щоб там хто не говорив, Тайсон - крутий! Скільки років провести на такому високому рівні, забивати топ клубам в ЛЧ та ЛЕ у важливих матчах, це велике досягнення, професіонал! Вітаю!
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 13.01.2021 16:32
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Мило.
    nicksaf
      nicksaf, 13.01.2021 16:23
    -8
    Краще згадайте гол Сидорчука в ворота шахтьо.
    МХ в те времена отдавал очки шахтё, а в матчах с ДК ему помогал швецов.
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 13.01.2021 15:17
    +15
    метал был сильнее динамо тогда, ех были времена ...
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 13.01.2021 15:17
    +15
    метал был сильнее динамо тогда, ех были времена ...
    Bond
      Bond, 13.01.2021 17:23
    +4
    хоча я вболівальник ДК, але хочу сказати, що щоб там хто не говорив, Тайсон - крутий! Скільки років провести на такому високому рівні, забивати топ клубам в ЛЧ та ЛЕ у важливих матчах, це велике досягнення, професіонал! Вітаю!
    Dfs2262ar
    online
      Dfs2262ar, 13.01.2021 17:25
    +2
    nicksaf, 13.01.2021 16:23
    Краще згадайте гол Сидорчука в ворота шахтьо.
    МХ в те времена отдавал очки шахтё, а в матчах с ДК ему помогал швецов.
    Вот скажи реально, - к чему ты это написал в статье о том, что УЕФА поздравила Тайфуна? Ты совсем упоротый?