Чого чекати від Усика і Ломаченка у 2021 році?

Лев Кравців - про найближче майбутнє головних українських боксерів

Чого чекати від Усика і Ломаченка у 2021 році?
© Instagram. Олександр Усик і Василь Ломаченко

2020 рік - кошмар для українського боксу. Посипалися всі навколо. Чемпіонські поєдинки програні, переноси і скасування, найчастіше, нічого позитивного не принесли. Тільки подумайте: Сергій Дерев'янченко, Віктор Постол і Василь Ломаченко програли найважливіші поєдинки після карантину. Добре, на Дерев'янченка і Постола ми, відверто кажучи, розраховували більше, як на силу, що може вистрілити, а може і ні, і хлопці показали свій хороший бокс, не стрибнувши вище голови.

Ломаченко ж програв по дурості, не перенісши бій і вирішивши, мовляв, я ж уже перемагав з однією рукою, вийде і цього разу. А ще був Гвоздик, його дострокова поразка в поєдинку, де він вигравав за очками, і несподіваний відхід з боксу. Олександр все ж вирішив, що бокс - не найголовніше, про що він і казав раніше. Тепер бізнес і розмови, мовляв, а раптом я передумаю.

Успіх чекав лише на Олександра Усика, та й то, відносний. Тих, хто вірив у його тріумф у хевівейті, явно поменшало після поєдинку проти Дерека Чісори. Хтось побачив проблеми з пересуванням, хтось зі швидкістю ударів, а хтось все разом, та ще й проблеми з триманням ударів від гігантів.

Незважаючи на все це, Усик і Ломаченко залишаються головними українськими боксерами на даний момент. І за рівнем боксу, і за значимістю для історії. Рік, що настав, як би це не парадоксально звучало для сформованих спортсменів, стане визначальним. Або місце в історії, близьке або навіть вище, ніж у братів Кличків. Або підсумки, де будуть звучати фрази про те, що таланти розкрилися не до кінця.

Чи отримає Ломаченко реванш?

Мабуть, головне питання 2021 року. Лопес переміг - тут не повинно виникати питань ні у кого, навіть у самого Ломаченка. Але питання є – особливо, пов'язані з травмою.

Звичайно, не провина Теофімо, що його суперник просто уперся, щоб вийти в ринг без однієї руки, але питання саме до нього. Головний: чи потягнув би він повноцінного Ломаченка? Включися Василь раніше - що було б? Американець впевнений, що нокаут від його рук, його батько каже те ж саме. Українець обурений: за його словами, нищівну силу удару він не відчув і вдруге буде діяти по-іншому. Звичайно, якщо цього разу без травм.

Але найважливіше, що боксерська громадськість все ще обговорює цей бій після кожного коментаря тієї чи іншої сторони. Одні впевнені, що в поєдинку була нічия. Інші - що ні Лома не показав свій не те, що максимум, а хоча б більшу частину навичок, ні Лопес не розкрився. Другий бій потрібен, але ним і не пахне.

BoxingScene

Найголовніше, цього не хочуть Лопеси. Вони сподіваються на те, що в контракті не було пункту про реванш і команда Ломаченка хотіла їх кинути. Тепер Теофімо має повне право займатися тим, чим хоче і, крім цього, має безліч обов'язків, у які реванш не входить.

Найперший - захист титулу проти Джорджа Камбоссоса. 19-0 - рекорд австралійця. Боб Арум і обидва Лопеси вже в передчутті повної 65-тисячної арени в Австралії і дикого ажіотажу. Перешкодити захисту, який уже санкціонували і встановили дату, коли бійці повинні домовитися про всі деталі, може тільки коронавірус. Будь-які ускладнення, зміни вірусу або нова хвиля в Австралії можуть відстрочити цей бій. Ломаченко - не може.

Все, що зараз може Василь і, схоже, чим займатиметься - це прориватися до чемпіонського бою через претендентів. Він другий в рейтингу WBO, якраз після Камбоссоса. Тобто, якщо Василь перемагає в найближчому поєдинку, а Джордж програє - Лома офіційний претендент по цій лінії. Навіть, якщо Джордж програє, Василь все одно претендент. Просто не на бій з Лопесом.

Інша розмова в тому, що це все одно нічого не означає. Якщо у Лопеса є чотири титули, то захисти відбуваються по черзі. Таким чином, Лома, ставши претендентом в 2021 році, може чекати свого шансу більше року за найсприятливіших обставин. Лопес спокійно може бити Камбоссоса, потім проводити поєдинки з тими, з ким він хоче, знову перемикатися на претендентів з інших гілок. Той же Хейні (чемпіон WBC) або переможець пари Гарсія - Хейні, або переможець пари Гарсія - Джервонта. Варіантів десятки.

Виходить, Ломаченко може отримати реванш лише за таких умов: грамотна робота менеджера і промоутера (другий точно не сильно в цьому зацікавлений), перемоги над топами відразу і постійне нагнітання бажання реваншуватися. Якщо Василь повернеться з перемогою над будь-яким навколотопом, а краще - над Хейні. Піде бити Джервонту або Райана Гарсію і впорається без проблем, тобто, зачистить дивізіон, то єдиний варіант Лопеса, якщо він захоче залишитися тут - провести реванш.

Підсумок: Василь Ломаченко не зустрінеться з Лопесом у 2021 році. Максимум 2-3 бої для повернення позицій. З хорошим, але не топовим суперником і два з топовими, за відсутності травм та інших перешкод.

Чи Усик буде боксувати за титул?

Олександр Усик трохи розійшовся з совістю за велінням логіки і гаманця. Було ясно, що в Великобританії Едді Хірн обговорив це з боксером і його промоутером, Олександром Красюком. Тому що, якщо на поєдинок з Чісорою українець їхав зарядженим перемагати і вимагати пояс, то після нього все було простіше.

Трохи пожартував, покликавши Ентоні після бою. Записав парочку кумедних відео. І все. Мабуть, Усику запропонували хороший гонорар за те, що він відійде в сторону. І це не так вже і погано. Ми побачимо крутий поєдинок за всі пояси, де два британці будуть місити один одного, а перед цим погрожувати на прес-конференціях. А Усик отримає ще один тест. Швидше за все, з великим опонентом.

instagram.com/usykaa

Хірн і Джошуа вже обмовилися, що переможець бою за абсолют віддасть пояс WBO після перемоги. Тобто, щоб відразу не виходити на Усика, Ф'юрі або Джошуа залишать пояс.

Варіантів для Олександра сила-силенна: в супертяжах неоране поле суперників, з якими можна було б зустрітися, аж до Деонтея Вайлдера, але так далеко, швидше за все, не зайде. Найімовірніше, Усик зустрінеться з Джозефом Джойсом - наступним у рейтингу WBO.

Джойс уже програвав Олександру - в напівпрофесіоналах. Але тоді Усик був олімпійським чемпіоном, а Джойс - одним з проспектів-любителів Англії. Тепер все змінилося: Джо змужнів, став сильнішим, витримав бомбардування від Дюбуа, перемігши достроково і просто виглядає тим, хто може вриватися в чемпіонську гру. Українцеві не буде просто ну ось зовсім.

А вже переможець їхньої пари піде на абсолют. Можливо, навіть у кінці 2021 року.

Підсумок: Усик боксуватиме з Ф'юрі або Джошуа, тільки якщо пройде випробування Джойсом. Виграє - стане чемпіоном світу і буде в кроці від абсолюту. Програє - доведеться все починати з нуля.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Лев Кравців, Sport.ua

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Гордон Шамвей
      Гордон Шамвей, 14.01.2021 22:03
    0
    усик-свинорусик и скрепаченко .... чемодан вокзал и на росию
    vizuals
    online
      vizuals, 14.01.2021 10:26
    -1
    Навіть я, який був впевнений, що Скрепаченко бій точно не програв, думав, що він програв 12 раунд, але подивився відос одного блогера в уповільненій UHD якості - в 12-му раунді в Попеса нараховано на 6 чистих потраплянь меньше. Так що, обіблали Спепного конкретно. Хоча мені і до цього це було зрозуміло
    youtube.com/watch?v=YtoGI8yW9sQ
    Vaso
    online
      Vaso, 14.01.2021 09:23
    0
    Trasher311987, 13.01.2021 09:26
    Мне интересно "типо патриоты" скажите вы когда купаетесь в дорогущей воде, строчить по вай фаю с дорогущей электрикой.
    Ну и газиком дорогущим отапливать, типо патриоты неужели вас все устраивает, и вы готовы с гавном смешивать людей которые нашу страну прославляют но при этом платить с засунутым языком в опе за самое необходимое?)))))
    Смотри. у меня семья 3 человека, платил за воду 250 гр. по счетчику. сейчас буду 300 платить, что это проблема, если охранник в супермаркете получает 8500 гр.? Конечно команда Зе делает очередное "покращення," главное помнить это на выборах, но я не считаю что за 50 гр. то есть за литр пива, надо ложится под х йла и медведчуковскую компанию.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 14.01.2021 09:22
    -1
    asus, 13.01.2021 15:26
    .Флаг-этотебе не надпись кирилла на трусах...ну ты хоть бы погуглил о каком кириле речь идет потом писал!это сын Александра а не тот который ты подумал..хотя думать то нечем
    А не подскажешь,мыслитель ты наш мозговитыйй, может сын и назван в честь Гундяя?
    Vaso
    online
      Vaso, 14.01.2021 08:58
    0
    FACE_CONTROL, 13.01.2021 21:24
    Ещё раз удачи Чемпионам!
    Та не чемпионы они, неужели не ясно, они бывшие, это все равно что сказать, Таврия чемпион Украины или Кучма президент, усек?
    scorpio16
      scorpio16, 14.01.2021 03:25
    +3
    Со многими тут согласен, что отметиться могут только новыми факапами... Первый раз у меня такое, что спортсмены с укр.флагом на международной арене, а тебе пофиг на них , после всех их выходок , сплошное разочарование ... Если с Усиком все понятно, там с его религией сдвиг по фазе пошел, то на Васю была надежда, а вдруг взломали , а вдруг действительно ляпнул не подумав, но увы ... История о том как быстро стать чужим среди своих
    WebMAX Максим
      WebMAX Максим, 14.01.2021 01:06
    +1
    Жду от них только очередные зашкавары в соц. сетях...
    bullyUA
    online
      bullyUA, 13.01.2021 22:25
    +1
    FACE_CONTROL, 13.01.2021 21:24
    Ещё раз удачи Чемпионам!
    Эти попы такие же чемпионы, как из тебя балерина.
    Олег Стець
      Олег Стець, 13.01.2021 21:37
    0
    Кто это ???
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 13.01.2021 21:24
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ещё раз удачи Чемпионам!
    salamanka1982
      salamanka1982, 13.01.2021 21:01
    +2
    Два прорусских чувака даже не чемпионы. Ватанам разве что интересны и попам русским. Прапором украинским не прикроешь свое нутро галимое. Вы уже одвоевали, ребятки. Дети белые не хотят похожими быть на вас как в раньше. Радуйте "братьев-убийц" и попов своих, фанатики!
    justhateme
    online
      justhateme, 13.01.2021 18:07
    +6
    Trasher311987, 13.01.2021 09:26
    Мне интересно "типо патриоты" скажите вы когда купаетесь в дорогущей воде, строчить по вай фаю с дорогущей электрикой.
    Ну и газиком дорогущим отапливать, типо патриоты неужели вас все устраивает, и вы готовы с гавном смешивать людей которые нашу страну прославляют но при этом платить с засунутым языком в опе за самое необходимое?)))))
    А почему для тебя вода, газ и электричество дорогие? Может не стоит в рабочее время на форумах грустить? А лучше пойти поработать, чтобы водичка дорогой не казались?
    kh_ua
      kh_ua, 13.01.2021 16:31
    +8
    надеюсь они таки получат рос. граджанство и уедут в свой любимый лаптестан
    batters
      batters, 13.01.2021 16:31
    +4
    Даже не знаю. Лохма провалил бой против Лопеса, что дальше будет не знаю, Пусик отскочил с Чисорой, против Дылдера, Фуры и Джошуа ему ничего не светит. Разве что за временный титул с кем-то побиться.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 13.01.2021 16:08
    +4
    Trasher311987, 13.01.2021 09:26
    Мне интересно "типо патриоты" скажите вы когда купаетесь в дорогущей воде, строчить по вай фаю с дорогущей электрикой.
    Ну и газиком дорогущим отапливать, типо патриоты неужели вас все устраивает, и вы готовы с гавном смешивать людей которые нашу страну прославляют но при этом платить с засунутым языком в опе за самое необходимое?)))))
    А ты в магазине покупаешь дорогущие продукты, вещи? Или ждешь когда кто то за тебя заплатит? У всего есть цена никто за нас не будет платить за свет!
    Vaso
    online
      Vaso, 13.01.2021 16:04
    +6
    asus, 13.01.2021 15:27
    Удачи побед нашим Чемпионам!
    Они что чемпионы?
    asus
    online
      asus, 13.01.2021 15:34
    -6
    nabooo, 13.01.2021 13:15
    Очень жду их отъезда в Россию, на их ментальную родину. Давно уже перестал за ними следить.
    а это не тебе решать кому и куда ехать
    asus
    online
      asus, 13.01.2021 15:27
    -8
    Удачи побед нашим Чемпионам!
    asus
    online
      asus, 13.01.2021 15:26
    -3
    PUTINHUILO, 13.01.2021 10:04
    А у них сейчас есть выбор?
    Чтобы выйти под аква-фрэшем нужно сменить гражданство.
    Иначе отгребут "нипадецки"
    .Флаг-этотебе не надпись кирилла на трусах...Они бы может и хотели бы уже. Х.з. что у них там творится в бошках
    .Флаг-этотебе не надпись кирилла на трусах...ну ты хоть бы погуглил о каком кириле речь идет потом писал!это сын Александра а не тот который ты подумал..хотя думать то нечем
    Fangold
      Fangold, 13.01.2021 15:01
    +10
    Очікую переїзда в росію і вступу до РПЦ в якості дьякона
    Real Trent
      Real Trent, 13.01.2021 07:24
    +19
    Новых роликов про "вежливых десантнегов" и крестных ходов с фсбшниками в рясах.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 13.01.2021 09:10
    +17
    PUTINHUILO, 13.01.2021 08:37
    Колись вболівав за них щиро...пишався
    Зараз,окрім огиди вони нічого не викликають
    nabooo
      nabooo, 13.01.2021 13:15
    +15
    Очень жду их отъезда в Россию, на их ментальную родину. Давно уже перестал за ними следить.
    Serhiy Dubovenko
      Serhiy Dubovenko, 13.01.2021 09:13
    +15
    Жду завершения карьеры данных господ, что бы их присутствия было как можно меньше в медийном пространстве. Поиграли и хватит.
    BronenosecPotelkam
      BronenosecPotelkam, 13.01.2021 08:00
    +15
    нас рать на этих свинорусов
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 13.01.2021 13:28
    +11
    Жду, что эта антиукраинская нечисть захлебнется в болотной рвоте своих кремлевских хозяев.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 13.01.2021 10:04
    +11
    Trasher311987, 13.01.2021 10:00
    А почему они тогда ещё выходят под украинским флагом?
    Почему СБУ их не вышлет?
    Не арестуют?
    А у них сейчас есть выбор?
    Чтобы выйти под аква-фрэшем нужно сменить гражданство.
    Иначе отгребут "нипадецки"
    .Флаг-этотебе не надпись кирилла на трусах...Они бы может и хотели бы уже. Х.з. что у них там творится в бошках
    Vaso
    online
      Vaso, 13.01.2021 09:19
    +11
    Чего ждать от них? Да ничего хорошего мы уже от них не ждем. Одно что эти ребята наглядно продемонстрировали, как за столь короткое время можно потерять честь, пояса и уважение у народа.
    Fangold
      Fangold, 13.01.2021 15:01
    +10
    Очікую переїзда в росію і вступу до РПЦ в якості дьякона
    kh_ua
      kh_ua, 13.01.2021 16:31
    +8
    надеюсь они таки получат рос. граджанство и уедут в свой любимый лаптестан
    kadaad .
      kadaad ., 13.01.2021 13:07
    +7
    А какая нам разница!?
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 13.01.2021 11:21
    +7
    Володимир Великий московію не хрестив ,офіційно Варфоломєй рф церкву не визнає -звідки Православвя у мордора ?
    axylinam
    online
      axylinam, 13.01.2021 08:23
    +7
    На фото два типичных гопника,неудачное фото,в этих весах ничего не светит Ломаченко и Усику,осталось только молиться,главное во время молитвы лоб не расшибить,чтобы очередное поражение на травму не списывать
    justhateme
    online
      justhateme, 13.01.2021 18:07
    +6
    Trasher311987, 13.01.2021 09:26
    Мне интересно "типо патриоты" скажите вы когда купаетесь в дорогущей воде, строчить по вай фаю с дорогущей электрикой.
    Ну и газиком дорогущим отапливать, типо патриоты неужели вас все устраивает, и вы готовы с гавном смешивать людей которые нашу страну прославляют но при этом платить с засунутым языком в опе за самое необходимое?)))))
    А почему для тебя вода, газ и электричество дорогие? Может не стоит в рабочее время на форумах грустить? А лучше пойти поработать, чтобы водичка дорогой не казались?
    Vaso
    online
      Vaso, 13.01.2021 16:04
    +6
    asus, 13.01.2021 15:27
    Удачи побед нашим Чемпионам!
    Они что чемпионы?
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 13.01.2021 12:07
    +6
    ну. основна \х робота - то боротися разом з рф проти спроб українців..доволі кволих, треба сказати, створити свою країну та державу) разом з іншими агентами впливу москви в Україні...ну й українці повинні ставити цьому якийсь опір.....якщо хочуть все те, що проголошувалося на Євромайдані)
    Vaso
    online
      Vaso, 13.01.2021 11:46
    +5
    Trasher311987, 13.01.2021 10:51
    Как можно писать они никому не интересны, если о них все пишут.
    Тот же Лопес понимает если он скажет 5 раз Ломаченко его будут узнавать, а так он ноунейм.
    Усик это хороший шоумен в ринге.
    Если он не будет драться с Джошуа он уйдет от хирна, а это чревато потерей имиджа промоутера.
    Бокс это деньги
    Плюс думаю в 2021 году вернётся Вова Кличко
    Усик не интересен ни Фьюри ни Джошуа это факт! Они ТОПы с поясами, Уайлдеру тоже потому что с таким стилем, и без удара, много денег в США с Усиком не заработаешь, по той же причине Рябинскому (Поветкину) он не интересен, я очень люблю бокс, 20 боксирую, ели досмотрел Усика Чисорой. Лома там другое, с ним сейчас никто не хочет боксировать, потому что можно проиграть, а у Васи нету поясов, и деньги тоже серьезные не предлагают, с Лопесом они лоханулись не внесли пункт о реванше, Вова да, если вернется он интересен всем, все таки 10 лет держал пояса в супер тяжах, его имя в Зале Славы, он легенда и заметь понтов намного меньше, чем у Васи и Усиком, правда возраст, простои, нету тренера, перспективы не вижу, разве что на коком то Уайте или Поветкине заработать.
    _ENJOY
      _ENJOY, 13.01.2021 10:05
    +5
    Trasher311987, 13.01.2021 10:01
    Наверное я тоже ватник
    Определенно..
    ты никому не известный человек, ты можешь быть кем угодно... а он находится в публичной плоскости и должен понимать последствия своих действий/бездействия
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 13.01.2021 09:56
    +5
    Trasher311987, 13.01.2021 09:47
    Да что вы)))) конечно нас е...ут а мы крепчаем.
    Главное на боксерах оторваться.
    Отличный подход.
    Никого это не устраивает. И это доказывают люди,выходящие на протесты...И неловкие телодвижения "бубочки" после возвращения из Буковеля...
    А отрывются не на боксерах Усике-Ломаченко, а на тупых ватниках Усике-Ломаченко.Будь они хоть космонавтами...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 13.01.2021 08:25
    +5
    А як на рахунок творчєскіх свєршеній? Нові здобутки - поетічєскіє кампазіціі під девізом "ти мнє брат і я мнє брат", пєстні на кшталт "ерпєцє наш рулєвой" і танці гопак-калінка у рясі - будуть?