Реал Мадрид - Атлетік: прогноз на матч В'ячеслава Грозного

Експерт дав прогноз на матч Суперкубка Іспанії

Реал Мадрид - Атлетік: прогноз на матч В'ячеслава Грозного
© twitter.com/realmadriden

Відомий український тренер В'ячеслав Грозний зробив прогноз на матч півфіналу Суперкубка Іспанії «Реал Мадрид» - «Атлетік».

«У «Реала» було шість перемог поспіль, але дві нічиї з «Ельче» і «Осасуною» не дозволили їм вийти на перше місце в чемпіонаті Іспанії. Цим мадридці дуже незадоволені. «Атлетік» Більбао в чемпіонаті Іспанії з 21 очком йде на 11 місці. У басків досить збалансована команда. Але напередодні вони пропустили матч з «Атлетіко» в Мадриді в зв'язку з погодними умовами. Тому команда з Більбао значно свіжіша за «Реал». Баски будуть краще рухатися і пресингувати, але потрібно пам'ятати, що це «Реал», у якого більш високий клас виконавців.

Природно, «Реал» виграє. У мене в цьому сумнівів немає. «Реал» і «Барса» пройдуть далі і виявлять володаря Суперкубка в фіналі».

Матч «Реал» - «Атлетік» відбудеться 14-го січня. Початок зустрічі о 21:00.

Даний прогноз є думкою експерта і не гарантує виграшу в букмекерській конторі.

В'ячеслав Грозний, Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sergrey4
      sergrey4, 15.01.2021 13:28
    0
    Не так сталося, як гадалося.
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 15.01.2021 11:13
    0
    Peters1959, 15.01.2021 08:51
    А что,опять наоборот поставил?Надо взять и себе на заметку
    Рекомендую. 9 из 11 из последних прогнозов - противоположные. Где Вы еще видели вероятность выигрыша под 90% !!!!!
    Penal
      Penal, 15.01.2021 09:22
    0
    Все как обычно от Грозного.....
    Peters1959
      Peters1959, 15.01.2021 08:51
    +1
    А что,опять наоборот поставил?Надо взять и себе на заметку
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 15.01.2021 07:23
    0
    Аж неудобно. Надо с Вячеславом уже делиться...
    griznik53
      griznik53, 15.01.2021 05:02
    +2
    І знов прогноз на НУЛЬ...
    Barsa_che
      Barsa_che, 14.01.2021 19:05
    +2
    То что теоретически Реал должен пройти Атлетик, понятно не только Грозному, но и болейщику третьекласнику. Это до игры. На самом деле, не все так просто, Атлетик очень серьезный противник и может дать бой Реалу и даже пройти Реал, может быть дополнительное время и пенальти. Кстати, Грозный недавно давал прогноз на матч Атлетик- Барселона, который Барселона выиграла 3 : 2, а Грозный прогнозировал ничью.
    griznik53
      griznik53, 15.01.2021 05:02
    +2
    І знов прогноз на НУЛЬ...
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 14.01.2021 19:05
    +2
    То что теоретически Реал должен пройти Атлетик, понятно не только Грозному, но и болейщику третьекласнику. Это до игры. На самом деле, не все так просто, Атлетик очень серьезный противник и может дать бой Реалу и даже пройти Реал, может быть дополнительное время и пенальти. Кстати, Грозный недавно давал прогноз на матч Атлетик- Барселона, который Барселона выиграла 3 : 2, а Грозный прогнозировал ничью.
    Peters1959
      Peters1959, 15.01.2021 08:51
    +1
    А что,опять наоборот поставил?Надо взять и себе на заметку
    sergrey4
      sergrey4, 15.01.2021 13:28
    0
    Не так сталося, як гадалося.
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 15.01.2021 11:13
    0
    Peters1959, 15.01.2021 08:51
    А что,опять наоборот поставил?Надо взять и себе на заметку
    Рекомендую. 9 из 11 из последних прогнозов - противоположные. Где Вы еще видели вероятность выигрыша под 90% !!!!!
    Penal
    online
      Penal, 15.01.2021 09:22
    0
    Все как обычно от Грозного.....
    Limb-Ur
    online