Джошуа готовий віддати всі пояси, якщо у нього заберуть титул WBO

Промоутери боксера готові на все заради бою з Ф'юрі

Джошуа готовий віддати всі пояси, якщо у нього заберуть титул WBO
© boxingscene.com

Промоутер Едді Хірн підтвердив, що Ентоні Джошуа готовий віддати свої три пояси, якщо йому не дадуть можливість провести бій за об'єднання титулів суперважкої ваги проти Тайсона Ф'юрі.

На шляху до такого бою стоїть Олександр Усик і WBO, яка може змусити Джошуа зробити титул вакантним.

«Якщо всі будуть розумними та адекватними, то ми знайдемо рішення. Ентоні мріє про бій з Ф'юрі, і ми зробимо все, щоб він відбувся».

«Але в заручниках ми знаходитися не будемо, і якщо нас змусять зробити вакантним один пояс, то ми, ймовірно, віддамо всі три пояси і скажемо - розбирайтеся тепер з цим самі».

«Однак, повторюся, якщо всі сторони будуть розумними, то ми знайдемо рішення», - заявив Хірн.

Джошуа володіє титулами WBA, WBO і IBF, а у Ф'юрі є пояс WBС.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(91 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ВВВ
      ВВВ, 12.01.2021 10:29
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Микола Унгурян, 12.01.2021 09:47
    навряд чи відмовиться.
    НУ і в принципі доволі дивно чому Джоуша намагається уникнути цього бою? враховуючи вихідні дані то саме він фаворит і дуже сумнівно що Усик зможе навязати йому бій чи створити проблеми.
    Саме тому і не хоче цього бою-результат відомий заздалегід,від цього бою не виграє ніхто-ні рекламодавці,ні телетранслятори,ні сам Джошуа,ні власники букмекерських контор.Тобто цей бій потрібен тільки Усику (і то напевне через амбіції) і більше нікому. В першій важкій він був король і міг висувати свої вимоги,а в надважкій є свої королі,до того ж з доволі потужними нокаутуючими ударами.Вболівальники на бої супертяжів ходять не на штовханину дивитись,не на "танці з зірками" а на потужні удари,на нокаути.Бо після нокаутів супертяжів суперник як правило не встає без допомоги .Чому глядачі любили Тайсона,братів Клічко? Бо в них дуже великий відсоток перемог нокаутом і саме таких бійців любить глядач,на таких бійців йде глядач,таких дивляться о телебаченню.Тому я вважаю Ксику нічого не світить,він буде бігати за Джошуа чи Фьюри і вирошувати бій,а його всі вони будуть ігнорувати.Мав би він такий удар як Гассієв тоді він був би цікавим для глядача-бо не тільки його можуть нокаутувати але й він.Тим більше що Сашко катастрофічно поступається габаритами і Джошуа і Фьюрі.
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 12.01.2021 09:57
    0
    Микола Унгурян, 12.01.2021 09:47
    навряд чи відмовиться.
    НУ і в принципі доволі дивно чому Джоуша намагається уникнути цього бою? враховуючи вихідні дані то саме він фаворит і дуже сумнівно що Усик зможе навязати йому бій чи створити проблеми.
    Патаму ша есть возможность срубить куш на бое с Фьюри, и все это проделки Хирна, ему тот Усик и не упал
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 12.01.2021 09:47
    -1
    навряд чи відмовиться.
    НУ і в принципі доволі дивно чому Джоуша намагається уникнути цього бою? враховуючи вихідні дані то саме він фаворит і дуже сумнівно що Усик зможе навязати йому бій чи створити проблеми.
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 12.01.2021 09:24
    0
    Пусть их в мусорку выбросит как Риддик Боу, и тогда его вообще исключат из рейтингов)
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 11.01.2021 19:55
    0
    Ну давайте, отдавайте пояса.
    Только вот Фьюри потом откажется, нафига ему соперник-никто.
    Или скажет: я чемп с поясом, а ты кто? Гонорар 70:30.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 11.01.2021 19:54
    +1
    Сергій Чичирко, 11.01.2021 16:48
    Усик и так два года уже ждет бой за этот титул, потом ждать ваших три реванша 3года и усику уже под 40, пусть отдают титул и следущий бой с Саней за абсолют, сомневаюсь что джошуа выиграет у фьюри
    Усику под 40.
    Вот это ты сказанул.
    33 ему, скоро 34
    KARABAS55
      KARABAS55, 11.01.2021 16:58
    +1
    Каждый тянет одеяло на себя. ДЖОШУА нужен бой, а Усику ждать пока они всё прокрутят. Он не хочет отдать один пояс, а то все зразу. Балабол...
    Сергій Чичирко
      Сергій Чичирко, 11.01.2021 16:48
    +7
    Усик и так два года уже ждет бой за этот титул, потом ждать ваших три реванша 3года и усику уже под 40, пусть отдают титул и следущий бой с Саней за абсолют, сомневаюсь что джошуа выиграет у фьюри
    БУБКА ГОП
      БУБКА ГОП, 11.01.2021 16:35
    +4
    А слабо отказаться?
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 11.01.2021 16:04
    +8
    Паскуда Хірн починає шантажувати.....
    Усик не здавайся! - тільки чемпіонський бій - і все рівно з ким! І ніяких відступних! - втративши рік можна втратити все !
    DK1970
      DK1970, 11.01.2021 16:00
    +8
    Не откажется... шантаж чистой воды
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 11.01.2021 16:00
    +9
    Пиар ход для привлечения внимания.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 11.01.2021 16:00
    +9
    Пиар ход для привлечения внимания.
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 11.01.2021 16:04
    +8
    Паскуда Хірн починає шантажувати.....
    Усик не здавайся! - тільки чемпіонський бій - і все рівно з ким! І ніяких відступних! - втративши рік можна втратити все !
    DK1970
    online
      DK1970, 11.01.2021 16:00
    +8
    Не откажется... шантаж чистой воды
    Сергій Чичирко
      Сергій Чичирко, 11.01.2021 16:48
    +7
    Усик и так два года уже ждет бой за этот титул, потом ждать ваших три реванша 3года и усику уже под 40, пусть отдают титул и следущий бой с Саней за абсолют, сомневаюсь что джошуа выиграет у фьюри
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 11.01.2021 16:35
    +4
    А слабо отказаться?
    ВВВ
      ВВВ, 12.01.2021 10:29
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Микола Унгурян, 12.01.2021 09:47
    навряд чи відмовиться.
    НУ і в принципі доволі дивно чому Джоуша намагається уникнути цього бою? враховуючи вихідні дані то саме він фаворит і дуже сумнівно що Усик зможе навязати йому бій чи створити проблеми.
    Саме тому і не хоче цього бою-результат відомий заздалегід,від цього бою не виграє ніхто-ні рекламодавці,ні телетранслятори,ні сам Джошуа,ні власники букмекерських контор.Тобто цей бій потрібен тільки Усику (і то напевне через амбіції) і більше нікому. В першій важкій він був король і міг висувати свої вимоги,а в надважкій є свої королі,до того ж з доволі потужними нокаутуючими ударами.Вболівальники на бої супертяжів ходять не на штовханину дивитись,не на "танці з зірками" а на потужні удари,на нокаути.Бо після нокаутів супертяжів суперник як правило не встає без допомоги .Чому глядачі любили Тайсона,братів Клічко? Бо в них дуже великий відсоток перемог нокаутом і саме таких бійців любить глядач,на таких бійців йде глядач,таких дивляться о телебаченню.Тому я вважаю Ксику нічого не світить,він буде бігати за Джошуа чи Фьюри і вирошувати бій,а його всі вони будуть ігнорувати.Мав би він такий удар як Гассієв тоді він був би цікавим для глядача-бо не тільки його можуть нокаутувати але й він.Тим більше що Сашко катастрофічно поступається габаритами і Джошуа і Фьюрі.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 11.01.2021 19:54
    +1
    Сергій Чичирко, 11.01.2021 16:48
    Усик и так два года уже ждет бой за этот титул, потом ждать ваших три реванша 3года и усику уже под 40, пусть отдают титул и следущий бой с Саней за абсолют, сомневаюсь что джошуа выиграет у фьюри
    Усику под 40.
    Вот это ты сказанул.
    33 ему, скоро 34
    KARABAS55
      KARABAS55, 11.01.2021 16:58
    +1
    Каждый тянет одеяло на себя. ДЖОШУА нужен бой, а Усику ждать пока они всё прокрутят. Он не хочет отдать один пояс, а то все зразу. Балабол...
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 12.01.2021 09:57
    0
    Микола Унгурян, 12.01.2021 09:47
    навряд чи відмовиться.
    НУ і в принципі доволі дивно чому Джоуша намагається уникнути цього бою? враховуючи вихідні дані то саме він фаворит і дуже сумнівно що Усик зможе навязати йому бій чи створити проблеми.
    Патаму ша есть возможность срубить куш на бое с Фьюри, и все это проделки Хирна, ему тот Усик и не упал
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 12.01.2021 09:24
    0
    Пусть их в мусорку выбросит как Риддик Боу, и тогда его вообще исключат из рейтингов)
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 11.01.2021 19:55
    0
    Ну давайте, отдавайте пояса.
    Только вот Фьюри потом откажется, нафига ему соперник-никто.
    Или скажет: я чемп с поясом, а ты кто? Гонорар 70:30.