Перемога дозволила господарям наздогнати за очками клуб із Сан-Себастьяна

338
0
Твіттер Севільї

У поєдинку 18-го туру Прімери «Севілья» на своєму полі в результативному матчі обіграла «Реал Сосьєдад». Уже в першому таймі суперники забили чотири м'ячі. Після перерви форвард господарів Ен-Несірі оформив хет-трик, забивши переможний м'яч.

«Севілья» після цього матчу наздогнала «Реал Сосьєдад» за набраними очками, але в запасі у команди Хулена Лопетегі три матчі.

Ла Ліга. 18-й тур

«Севілья» - «Реал Сосьєдад» - 3:2 (2:2)
Голи:
Ен-Несірі, 4 (1:0). Діегу Карлос, 5 - в свої ворота (1:1). Ен-Несірі, 7 (2:1). Ісак, 14 (2:2). Ен-Несірі, 46 (3:2).

«Севілья»: Буну, Хесус Навас (Алейш Відаль, 70), Акунья, Кунде, Діегу Карлос, Ракітіч (Оскар Родрігес, 85), Фернанду Режес, Хоан Хордан, Сусо (Ель-Хаддад, 85), Окампос (Васкес, 89 ), Ен-Несірі (де Йонг, 89).

«Реал Сосьєдад»: Ремір, Горосабель, Санья (Ле Норман, 46), Айєн Муньос, Порту (Аднан Янузай, 78), Меріно, Субельдія, Гурідо (Барренечеа, 56), Субіменді, Оярсабаль (Роберто Лопес, 78), Ісак.

(1)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»