«Барком-Кажани» та «Житичі-ПНУ» продовжують гонку за волейболістами із Городка

718
0
ФВУ

Сьогодні у Житомирі відбулися ще два матчі 4-го туру, які були перенесені з осені минулого року. Нагадаємо, що напередодні вже пройшли два поєдинки: львівський «Барком-Кажани» в чотирьох партіях переміг господарів майданчика, а чернігівський «Буревісник-ШВСМ» з рахунком 3:2 завдав поразки команді «Покуття-Прибилів» (Івано-Франківська область).

В першому матчі вівторка грали клуби зі Львова та Чернігова. Підопічні Угіса Крастіньша впевнено взяли два стартових сети 25:15 і 25:16. Але потім студентам вдалося одну партію відіграти 23:25. Більш того, і четвертий сет вийшов дуже цікавим, де тільки в самій кінцівці львів'яни змогли дотиснути суперників з мінімальним розривом 26:24. У складі «Баркома-Кажани» більше за інших очок набирали Ілля Ковальов - 18, Михайло Бібер - 14 і Олександр Наложний - 10. У «Буревісника-ШВСМ» кращими стали Олександр Лук'янець - 15 очок і Дмитро Шаповал - 11.

У другій грі місцевий «Житичі-ПНУ» без особливих проблем розправився з гостями з Івано-Франківської області, обігравши їх в трьох партіях. Тут можна відзначити гравців тільки у складі переможців. Віталій Бондар набрав 16 очок, а Ален Дідович - 14.

Таким чином, «Барком-Кажани» та «Житичі-ПНУ» зміцнили свої позиції в турнірній таблиці на другому і третьому місцях відповідно і продовжують гонитву за клубом «Епіцентр-Подоляни», який поки що не зазнав жодної поразки в турнірі.

Чемпіонат України з волейболу. чоловіки
Суперліга. Матчі перенесені з 4-го туру
Житомир. 5 січня
«Барком-Кажани» (Львів) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)

3:1 (25:15, 25:16, 23:25 26:24)
«Житичі-ПНУ» (Житомир) - «Покуття-Прибилів» (Івано-Франківська область)
3:0 (25:17, 25:14, 25:17)

Турнірна таблиця в чоловічій Суперлізі після матчів в Житомирі виглядає так:
1. «Епіцентр-Подоляни» 11 матчів, 11 перемог, 0 поразок, 31 очко, співвідношення партій 33 - 4
10. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 13, 0, 13, 1, 5 - 39

Матчі наступного 8-го туру в чоловічій Суперлізі пройдуть 15 і 16 січня знову у Житомирі, а також Городку та Тростянці.

(4)

Завершився чемпіонат України з волейболу у жіночій Суперлізі
Волейбол | 20 квітня 2024, 14:28 0

Чемпіоном України став «Прометей», друге місце посіла «Аланта» та третє «Буковинка»