Майже антирекорд. Шальке не може виграти в 30 матчах Бундесліги

Як таке можливо?

Майже антирекорд. Шальке не може виграти в 30 матчах Бундесліги
© twitter.com/s04

Перший матч 2021 року не приніс уболівальникам «Шальке» радості, адже команда в поєдинку чемпіонату Німеччини програла «Герті» з рахунком 0:3.

Тепер «Шальке» знаходиться в одному невдалому матчі від повторення антирекорду Бундесліги. З урахуванням минулого сезону, команда не може виграти 30 поєдинків поспіль.

Останній раз в Бундеслізі «Шальке» перемагав 17-го січня 2020 року.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Алексей К
      Алексей К, 03.01.2021 02:10
    +3
    Не надо было гнать Коноплянка и все ьыло бы тип топ)
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 02.01.2021 23:38
    +1
    romanchik.8403, 02.01.2021 22:55
    Тебе тоже Шахтёр пукан рвал,как и другим таким ,как ты
    как приятно про 0:10 напоминать.
    romanchik.8403
      romanchik.8403, 02.01.2021 22:55
    -6
    Саша Яковенко, 02.01.2021 22:14
    немецкий Шахтёр. спонсор газпром. денежки заканчиваются?
    Тебе тоже Шахтёр пукан рвал,как и другим таким ,как ты
    olexyn
      olexyn, 02.01.2021 22:21
    +7
    газпук - в жопу! І не просто в бундес2; а - не хутор!
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 02.01.2021 22:18
    +11
    Плохо им без Коноплянки стало
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 02.01.2021 22:14
    +1
    немецкий Шахтёр. спонсор газпром. денежки заканчиваются?
    Manticora
      Manticora, 02.01.2021 22:02
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Пора уже во вторую лигу!!! хватит.. наигрались уже тут!! Позор с..ка!!!!
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 02.01.2021 22:18
    +11
    Плохо им без Коноплянки стало
    olexyn
    online
      olexyn, 02.01.2021 22:21
    +7
    газпук - в жопу! І не просто в бундес2; а - не хутор!
    Алексей К
    online
      Алексей К, 03.01.2021 02:10
    +3
    Не надо было гнать Коноплянка и все ьыло бы тип топ)
    Manticora
      Manticora, 02.01.2021 22:02
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Пора уже во вторую лигу!!! хватит.. наигрались уже тут!! Позор с..ка!!!!
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 02.01.2021 23:38
    +1
    romanchik.8403, 02.01.2021 22:55
    Тебе тоже Шахтёр пукан рвал,как и другим таким ,как ты
    как приятно про 0:10 напоминать.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 02.01.2021 22:14
    +1
    немецкий Шахтёр. спонсор газпром. денежки заканчиваются?