29.12.2020, FT   ТВ-трансляція: 

МЮ забив переможний гол на 94 хвилині і піднявся на 2-е місце

«Манчестер Юнайтед» не так уже й сильно відстає від лідера

МЮ забив переможний гол на 94 хвилині і піднявся на 2-е місце
© Skysports.com

У матчі чемпіонату Англії «Манчестер Юнайтед» обіграв «Вулверхемптон» з рахунком 1:0 завдяки голу на 94 хвилині і продовжив свою серію без поразок в АПЛ.

Команда Оле-Гуннара Сульшера не програє в дев'яти поспіль турах. Така стабільність дозволяє МЮ утримуватися в топ-4 всього в двох пунктах від лідера «Ліверпуля».

«Вулверхемптон» завис в середині таблиці.

Чемпіонат Англії. 16-й тур

Манчестер Юнайтед - Вулверхемптон 1:0
Гол: Решфорд, 90+4

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.12.2020 11:00
    +1
    Brian, 30.12.2020 00:12
    Круто, неожиданно конечно. Уже успел отвыкнуть от лидерских позиций великого клуба. Манчестеру по прежнему не хватает той уверенности которая была при сэре Алексе.
    А до епохи Алекса Фергюсона ти про цей клуб що-небудь знав, де він перебував, що вигравав? І те, що САФ, прийшовши у 1986-му, тільки на 7-й рік виграв з МЮ восьме чемпіонство? Після коуча Басбі, МЮ до САФа був нічим не міцнішим за, наприклад, Брайтон, Ньюкасл, Вест Гем...
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.12.2020 10:54
    +2
    andre_lui, 30.12.2020 02:32
    Что неожиданно?Невооруженный взгядом видно, что в МЮ строится команда. Через год-два будут как и при Фергюссоне доминантами!
    ух-ти... Так ця команда, начебто, *строиЦца* ще з 2013-го, після відходу Фергюсона. Чи ти вважаєш за *стройку* купівлю Едісона Кавані?
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 30.12.2020 10:34
    0
    та там такая плотность в таблице, что пару поражений и ты уже хрен знает где
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 30.12.2020 09:44
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    andre_lui, 30.12.2020 02:32
    Что неожиданно?Невооруженный взгядом видно, что в МЮ строится команда. Через год-два будут как и при Фергюссоне доминантами!
    Пора. 1 января опять "сталинград" с Астон Виллой.
    Середняки очень неуступчивые в АПЛ. Так и норовят свинью подсунуть.
    Представляю как бы играли в УПЛ 1 января
    andre_lui
    online
      andre_lui, 30.12.2020 02:32
    0
    Brian, 30.12.2020 00:12
    Круто, неожиданно конечно. Уже успел отвыкнуть от лидерских позиций великого клуба. Манчестеру по прежнему не хватает той уверенности которая была при сэре Алексе.
    Что неожиданно?Невооруженный взгядом видно, что в МЮ строится команда. Через год-два будут как и при Фергюссоне доминантами!
    Cruijff
    online
      Cruijff, 30.12.2020 00:17
    +3
    А недавно рахували дні до звільнення Сульшера.
    Brian
    online
      Brian, 30.12.2020 00:12
    -1
    Круто, неожиданно конечно. Уже успел отвыкнуть от лидерских позиций великого клуба. Манчестеру по прежнему не хватает той уверенности которая была при сэре Алексе.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 30.12.2020 00:00
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    С каким же скрипом....
    Как тяжко и вязко.
    И спасибо де Хеа феерил.
    И старый козёл - судья не засчитал чистый голешник.
    Но Маркус придумал!
    Cruijff
    online
      Cruijff, 30.12.2020 00:17
    +3
    А недавно рахували дні до звільнення Сульшера.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.12.2020 10:54
    +2
    andre_lui, 30.12.2020 02:32
    Что неожиданно?Невооруженный взгядом видно, что в МЮ строится команда. Через год-два будут как и при Фергюссоне доминантами!
    ух-ти... Так ця команда, начебто, *строиЦца* ще з 2013-го, після відходу Фергюсона. Чи ти вважаєш за *стройку* купівлю Едісона Кавані?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 30.12.2020 11:00
    +1
    Brian, 30.12.2020 00:12
    Круто, неожиданно конечно. Уже успел отвыкнуть от лидерских позиций великого клуба. Манчестеру по прежнему не хватает той уверенности которая была при сэре Алексе.
    А до епохи Алекса Фергюсона ти про цей клуб що-небудь знав, де він перебував, що вигравав? І те, що САФ, прийшовши у 1986-му, тільки на 7-й рік виграв з МЮ восьме чемпіонство? Після коуча Басбі, МЮ до САФа був нічим не міцнішим за, наприклад, Брайтон, Ньюкасл, Вест Гем...
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 30.12.2020 10:34
    0
    та там такая плотность в таблице, что пару поражений и ты уже хрен знает где
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 30.12.2020 09:44
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    andre_lui, 30.12.2020 02:32
    Что неожиданно?Невооруженный взгядом видно, что в МЮ строится команда. Через год-два будут как и при Фергюссоне доминантами!
    Пора. 1 января опять "сталинград" с Астон Виллой.
    Середняки очень неуступчивые в АПЛ. Так и норовят свинью подсунуть.
    Представляю как бы играли в УПЛ 1 января
    andre_lui
    online
      andre_lui, 30.12.2020 02:32
    0
    Brian, 30.12.2020 00:12
    Круто, неожиданно конечно. Уже успел отвыкнуть от лидерских позиций великого клуба. Манчестеру по прежнему не хватает той уверенности которая была при сэре Алексе.
    Что неожиданно?Невооруженный взгядом видно, что в МЮ строится команда. Через год-два будут как и при Фергюссоне доминантами!