Френк ЛЕМПАРД: «Челсі заслужив перемогу»

Наставник «Челсі» підбив підсумки поєдинку з «Астон Віллою» (1:1)

637
0
ФК Челсі. Френк Лемпард

Головний тренер «Челсі» Френк Лемпард прокоментував нічию з «Астон Віллою» (1:1) у поєдинку 16-го туру АПЛ.

«Ми продемонстрували хороший футбол і зіграли внічию з дійсно сильним суперником. Думаю, сьогодні ми заслужили перемогу. Ми переживаємо непростий період і знаємо, що нам необхідно поліпшити свою гру. Сьогодні я побачив безліч ознак цього, в першу чергу в настрої команди, проте нам як і раніше не вистачало ефективності у фінальній третини поля.

Над цим нам належить ще працювати, особливо з огляду на неймовірну щільність в турнірній таблиці. Незважаючи на складний період, ми як і раніше залишаємося в безпосередній близькості до вершини. Після тривалої серії хороших результатів нас наздогнав спад, але сьогодні я побачив ознаки виходу з нього.

Єдине, чим я можу бути незадоволений сьогодні — це пропущений гол. Ми дозволили супернику створити мінімум шансів, але при цьому самі не зуміли реалізувати свої можливості, щоб домогтися більш комфортної переваги. Проте, я задоволений грою своїх підопічних і їхнім ставленням до справи», — зазначив Лемпард.