Френк ЛЕМПАРД: «У Челсі не виходило нічого»

Наставник «Челсі» розчарований поразкою від лондонського «Арсенала» (1:3)

832
0
ФК Челсі. Френк Лемпард

Головний тренер «Челсі» Френк Лемпард прокоментував поразку своєї команди від лондонського «Арсенала» (1:3) в АПЛ.

«Після поганого першого тайму ми змогли додати, але вже на той момент завдання було вкрай складне. Нам не давалися базові компоненти гри, прискорення, пресинг, підключення вперед, швидка гра в пас і зміщення напрямку атак. У нас не виходило нічого.

Не думаю, що все можна списати на самозаспокоєність, але ми безумовно були дуже інертні в першому таймі. Такого не можна допускати в матчах з будь-якою командою, що вже говорити про «Арсенал», який зараз знаходиться в скрутному становищі і має сильний склад.

Безумовно, мене турбують причини такого виступу, але тут не йдеться про зайву самовпевненість. Якщо ми не можемо продемонструвати достатню швидкість роботи з м'ячем і без нього, домогтися результату вкрай складно. Ще до матчу я говорив з гравцями про те, що наш успіх буде залежати від атакувальної гри, і сьогодні ми не зуміли продемонструвати її», — вважає Лемпард.