«Каноніри» перервали свою семиматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті

2725
4
twitter.com/arsenal

У поєдинку 15-го туру чемпіонату Англії «Арсенал» обіграв «Челсі» з рахунком 3:1.

У першому таймі на полі точилася рівна гра з невеликою територіальною перевагою «синіх». Але випади господарів поля несли в собі чималу загрозу і тримали в напрузі оборону «Челсі». «Арсенал» не виглядав командою, яка переживає кризу. А головне для «канонірів», що на перерву вони пішли з комфортною перевагою. Спочатку Джеймс в штрафній зачепив Тірні, і арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Пенальті точним ударом реалізував Ляказетт. Пропущений гол змусив нервувати гостей, і «каноніри» скористалися ситуацією. Штрафний у виконанні Джаки змусив вдруге капітулювати голкіпера «Челсі».

На початку другої половини зустрічі «сині» рішуче взялися за виправлення ситуації, але м'яч незабаром знову опинився в їхніх воротах. Це Сака спорудив шедевр, з ​​правого кута штрафного суперників підрізавши м'яч у дальню «дев'ятку». А ледь не добив гостей Мартінеллі, який з центру штрафного не зумів переграти голкіпера.

«Каноніри» контролювали хід подій, але під кінець зустрічі помітно втомилися. І «сині» ледь не організували камбек. Розмочив рахунок Абрахам, який з лінії воротарського замкнув простріл Хадсона-Одоі. А через кілька хвилин арбітр призначив пенальті у ворота «Арсеналу» за фол Марі проти Маунта. Жоржиньо з 11-тиметрової позначки не зміг пробити Лено, який став героєм епізоду. Після цього сумнівів у перемозі «канонірів» вже практично не залишалося.

Чемпіонат Англії. 15-й тур.

«Арсенал» - «Челсі» - 3:1

Александр Ляказетт (35, пенальті), Граніт Джака (44), Букайо Сака (56) - Теммі Абрахам (85)

На 91-й хвилині Жоржиньо не реалізував пенальті (воротар)

Пабло Марі (16) - Тьяго Сілва (73)

«Арсенал»: Бернд Лено, Кіран Тірні, Пабло Марі, Роб Холдинг, Букайо Сака, Ектор Бельєрін, Граніт Джака, Мохамед Ельнені, Габріел Мартінеллі (Ніколя Пепе, 71), Еміль Сміт (Джозеф Віллок, 65), Александр Ляказетт (Шкодран Мустафі, 92)

«Челсі»: Едуард Менді, Курт Зума, Ріс Джеймс, Бенджамін Чілвел, Тьяго Сілва, Крістіан Пулішич, Мейсон Маунт, Матео Ковачич (Жоржиньо, 46), Н'Голо Канте (Кай Хаверц, 74), Тімо Вернер (Каллум Хадсон-Одоі, 46), Теммі Абрахам

Арбітр: Майкл Олівер