СТАТИСТИЧНИЙ ФАКТ. Швед віддав 2 паси за 16 хвилин, але виконав 5 обведень

Українець поки більший акцент робить на індивідуальних діях

7377
6
ФК Мехелен. Мар'ян Швед

Напередодні 23-річний український легіонер Мар'ян Швед провів свій четвертий матч у складі бельгійського «Мехелена».

Півзахисник вийшов на заміну ближче до кінцівки поєдинку з «Левеном», і провів на полі 16 хвилин чистого ігрового часу.

За цей час Швед відзначився всього 2 виконаними передачами (1 - точна), завдав одного удару (пройшов повз ворота), проте здійснив відразу 5 спроб обведень (3 стали успішними).

Також на рахунку українця виявилося 10 єдиноборств за м'яч, з яких 6 він зумів виграти.

Відзначимо, що матч проти «Левена» став першим для Шведа, в якому він з'явився на полі за «Мехелен» за більш ніж два останніх місяці. До цього українець з'являвся в офіційних поєдинках 17 жовтня, коли провів 12 хвилин у поєдинку проти «Кортрейка».

(45)

Визначено першу команду Серії А, яка вилетить з еліти наприкінці сезону
Футбол | 27 квітня 2024, 01:36 0

«Салернітана» в гостях поступилася «Фрозіноне» 0:2 у 34-му турі чемпіонату Італії