4945
0
eurohandball.com

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 20 грудня.

1. Футбольний біатлон: переможні покер, хет-трик і дублі норвежців. Денис Шаховець виділяє найцікавіші події четвертого етапу Кубка світу.

2. Аталанта з Маліновським розгромила Рому Фонсеки. Український хавбек провів на полі 80 хвилин і був попереджений за підніжку.

3. Шоста поспіль перемога! Мотор завершив рік в ЛЧ, вдома обігравши Нант. Запоріжці знову переграли французький клуб.

4. Альварес переміг Сміта одноголосним рішенням суддів. Мексиканець завоював титули WBA і WBC.

5. Перша медаль в бобслеї! Українки виграли бронзу на етапі Кубка Європи. Лідія Гунько та Ірина Ліщинська пишуть історію.

6. Ось це поворот! Цітаішвілі на правах оренди переходить у Ворсклу. Полтавський клуб підсилює атакуючий потенціал.

7. Двоєборство. Гайгер знову обіграв Рібера. Німець зробив переможний дубль в Рамзау.

8. Колишній воротар Динамо продовжив контракт з кіпрським Пафосом. Артур Рудько продовжить виступи в команді, яку очолює Дмитро Михайленко.

9. Хохфільцен-2020. Ройселанд виграла мас-старт, Блашко не потрапила у топ-20. У трійку призерів також потрапили Доротея Вірер і Тіріл Екгофф.

10. Хохфільцен-2020. Пайффер виграв мас-старт, Підручний фінішував 24-м. Завершилася остання чоловіча гонка в 2020 році.

(11)

ФОТО. Обличчя та емоції Луніна після виходу Реала у фінал Ліги чемпіонів
Футбол | 09 травня 2024, 02:04 0

Андрій відіграв обидва матчі проти Баварії та допоміг команді пробитися у фінальний поєдинок

Титулований клуб провів перемовини з Шапаренком. Скільки заробить Динамо?
Футбол | 08 травня 2024, 20:41 19

Лідер киян зацікавив турецький «Бешикташ»