Жозе МОУРІНЬО: «Просто ми показали поганий футбол»

Головний тренер «Тоттенхема» – про поразку від «Лестера»

1107
1
ФК Тоттенхем. Жозе Моуріньо

Наставник лондонського «Тоттенхема» Жозе Моуріньо прокоментував поразку від «Лестера» (0:2) в матчі 14-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«Ми почали гру не кращим чином. Я б міг пройтися по персоналіях, але не буду. І коли ти проводиш кращий відрізок в першому таймі, маючи повну перевагу і створюючи моменти, ти замість 0:0 програєш 0:1... А в другому таймі ми забиваємо в свої ворота, хоча володіємо м'ячем і діємо більш креативно. Це було непросто.

Може скластися враження, що суперник мав тотальну перевагу і грав краще за нас, але це не так. Наша гра була далекою від ідеалу, але і не сказати, що суперник заслужив перемогу або що ми заслужили поразку. Просто ми показали поганий футбол», - сказав Моуріньо.