World Grand Prix: Джадд Трамп вийшов у фінал

Його суперником стане Селбі або Лісовський

2394
0
wst.tv. Джадд Трамп та Ронні О'Салліван

В англійському Мілтон-Кінсі наближається до завершення World Grand Prix - останній в календарному році рейтинговий турнір. Напередодні були зіграні матчі 1/4 фіналу та півфінал.

Джек Лісовський переміг Чжао Сіньтуна, незважаючи на «непростиму помилку» (як він сам заявив після матчу). У четвертій партії, ведучи в рахунку 2:1, Джек замість кольорової кулі забив другу поспіль червону, причому вийшло це не випадково: він просто забув, яку кулю потрібно грати. Чжао перехопив ініціативу, оформив півсотенну серію і зрівняв рахунок. До честі Лісовського, невдача не вибила його з колії, і в підсумку він виграв поєдинок - 5:3.

З таким же рахунком Марк Селбі обіграв Хоссейна Вафаея. При цьому англійцеві вистачило всього лише однієї великої серії - в 4-му фреймі він набрав рівно 100 очок за підхід.

А потім визначився перший фіналіст Гран-прі. Ним став Джадд Трамп, которий впевнено переміг Ронні О'Саллівана. Тепер в останніх шести очних поєдинках на рахунку Джадда п'ять перемог над Ронні. Трамп захопив лідерство, взявши три стартових фрейми, на що О'Салліван відповів серією в 71 очко - 3:1. Але потім Джадду вдалося зробити два сенчурі, а в 7-й партії - півсотенний брейк. 6:1 - і він у фіналі! Ронні після зустрічі дав невеликий прогноз: «Єдиний гравець, який зараз може протистояти Трампу - це Ніл Робертсон. Ці двоє і Марк Селбі виграють більшість турнірів в нинішньому сезоні».

19 грудня буде зіграно півфінал Селбі - Лісовський.

World Grand Prix. 1/16 фіналу (14-16 грудня)

Джадд Трамп  – Майкл Холт  – 4:3
Лі Хан  – Стюарт Бінем  – 2:4
Мартін Гоулд  – Марк Аллен  – 4:3
Лу Нін  – Роббі Вільямс  – 4:3
Ронні О'Салліван  – Алі Картер  – 4:1
Баррі Хокінс  – Рікі Уолден  – 4:1
Девід Грейс  – Янь Бінтао  – 3:4