Підопічні Івана Петкова мають стовідсотковий результат, посідаючи перше місце

607
1
ФВУ

Зіграні матчі сьомого туру чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд. І центральним в ньому, безумовно, був поєдинок у Кам'янському, де зустрічалися дві провідні команди країни - місцевий СК «Прометей» і южненський «Хімік». В першому колі в Южному виграли гості з рахунком 3:1. І ось тепер суперниці зустрілися знову.

Початок гри був за гостями, які повели 0:4, 9:14, 12:17. Здавалося, що «Хімік» без проблем зможе довести справу до перемоги в першому сеті. Але підопічні Івана Петкова не збиралися здаватися без бою. Вони спершу зрівняли рахунок 18:18, 21:21, а потім пішли вперед і виграли 25:22.

Друга партія складалася з точністю до навпаки. Тепер вже господарки майданчика після рахунку 4:3 пішли вперед 9:4, 14:9, 18:12. Але потім волейболістки «Хіміка» взяли 5 очок поспіль і повернули інтригу - 18:17, після чого навіть зрівняли рахунок 21:21. Проте знову успіху досяг СК «Прометей» 25:22.

А ось третій сет був не схожий на попередні і виявився рівним. Суперниці не відпускали одна одну більше, ніж на два очки. Цього разу в самій кінцівці партії краще діяли гості і вони перемогли 22:25.

В четвертому сеті волейболістки з Кам'янського повели 6:2. Ця перевага в основному зберігалася до самої кінцівки партії і СК «Прометей» виграв з рахунком 25:20. У складі переможців по 20 очок набрали Катерина Дудник і Анастасія Крайдуба, по 15 - Діана Мелюшкіна і Даямі Санчес, а у «Хіміка» кращими були Ганна Кириченко і Тайнара Рошо, які принесли своїй команді по 17 очок, а також Юлія Бойко - 13.

Щодо інших матчів, то по дві перемоги здобули «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» з Рівного та луцька «Волинь-Університет-ОДЮСШ», які наблизилися до лідерів. А ось житомирське «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» і «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» з Запоріжжя очки втратили і опустилися вниз на кілька місць нижче.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Суперліга. 7 тур. 17-18 грудня
Рівне

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) - «Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава)
3:0 (25:23, 25:23, 25:16)
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) - «Університет-ШВСМ» (Чернігів)
3:0 (25:10, 25:17, 25:12)

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Університет-ШВСМ»
3:0 (25:15, 25:12, 25:6)
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Полтавчанка-ПНПУ»
3:0 (25:18, 25:14, 25:20)

Слобожанське
«Полісся-ШВСМ-ЖДУ» (Житомир) - «Аланта» (Дніпро)
3:0 (25:22, 25:23, 26:24)
«Галичанка-ЗУНУ» (Тернопіль) - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя)
3:2 (18:25, 23:25 25:20, 25:19, 15:11)

«Полісся-ШВСМ-ЖДУ» - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ»
0:3 (20:25, 16:25 15:25)
«Галичанка-ЗУНУ» - «Аланта»
2:3 (19:25, 25:16, 25:22, 21:25, 10:15)

Кам'янське
СК «Прометей» (Кам'янське) - «Хімік» (Южний)
3:1 (25:21, 25:22, 22:25 25:20)

Турнірне становище жіночої Суперліги в турнірній таблиці після 7 турів:

1. СК «Прометей» 12 матчів, 12 перемог, 0 поразок, 36 очок  співвідношення партій 36 - 2
10. «Університет-ШВСМ» 13, 0, 13, 0, 2 - 39

Тепер в жіночій Суперлізі буде перерва більше місяця, а матчі 8 туру намічені на період з 23 по 30 січня 2021 року.

(1)

Жіноча збірна України провела два контрольні матчі з Францією
Волейбол | 07 травня 2024, 14:50 0

У першому з них підопічні Івана Пєткова програли 1:3, а у другому взяли реванш 3:2