0

Волейболісти із Городка не знають поразок у 11 матчах поспіль

На друге місце знову піднявся «Житичі-ПНУ», третє місце у ВК «МХП-Вінниця»

ФВУ

В чоловічій волейбольній Суперлізі у п'ятницю відбулися ще чотири матчі 7-го туру чемпіонату України, який розпочався напередодні. Цікаво, що всі ігри завершилися з однаковим рахунком 3:0.

У Городку Хмельницької області місцевий «Епіцентр-Подоляни» завдав поразки харківській «Юракадемії», яка вчора вийшла на друге місце в турнірній таблиці. Найнапруженішим тут виявився другий сет, що завершився з результатом 26:24. В двох інших партіях перевага господарів майданчика був більш відчутною. У переможців слід відзначити Володимира Сидоренка (в його активі 16 набраних очок), Дмитра Сухініна (12) і Юрія Томіна (11). У харків'ян 10 очок набрав Андрій Левченко.

Ще один харківський клуб «Локомотив» програв вінницькому «Серце Поділля». В цій зустрічі у останніх відразу три гравці набрали по 11 очок - Ігор Свірідов, Ілля Довгий і Роман Волков. У складі залізничників Ігор Іванов приніс своїй команді 10 очок.

У Вінниці волейболісти «Житичі-ПНУ» обіграли другу місцеву команду «МХП». 11 очок у гостей набрав Ален Дідович, по 10 - Віталій Бондар і Микола Мороз. У їхніх суперників 11 очок було в активі Сергія Міщенка. Ця перемога дозволила житомирському клубу повернутися на друге місце в турнірній таблиці.

А основний склад вінницького клубу взяв гору над «Буревісником-ШВСМ». У переможців відзначився Микита Лубан - 15 очок. В житомирській команді відзначимо Олексія Білика - 12 очок і Дмитра Шаповала - 10.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 7 тур. 18 грудня
Городок (Хмельницька область)

ВК «Епіцентр-Подоляни» - «Збірна Харківської області-Юракадемія» -
3:0 (25:14, 26:24, 25:16)
 «Серце Поділля» (Вінниця) - «Локомотив-збірна Харківської області-1»
3:0 (25:21, 25:17, 25:19)

Вінниця
ВСК «МХП-Вінниця» - «Житичі-ПНУ» (Житомир)
0:3 (16:25 17:25, 16:25)
ВК «МХП-Вінниця» - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
3:0 (25:20, 25:13, 25:23)

Турнірне становище в чоловічій Суперлізі:
1. «Епіцентр-Подоляни» 11 матчів, 11 перемог, 0 поразок, 31 очко, співвідношення партій 33 - 4
10. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 13, 0, 13, 1, 5 - 39

Завершиться 7 тур в суботу 19 грудня матчем команд «Покуття-Прибилів» (Івано-Франківська область) - «Барком-Кажани» (Львів).

(8)

Олег Плотницький став найрезультативнішим у Перуджі в першому матчі фіналу
Волейбол | 19 квітня 2024, 19:11 0

Його команда виграла стартовий поєдинок фінальної серії чемпіонату Італії у «Вєро Воллей» 3:1