World Grand Prix: О'Салліван і Трамп зіграють у півфіналі

В Англії триває рейтинговий турнір

1862
2
wst.tv. Ронні О'Салліван та Кайрен Вілсон

В англійському Мілтон-Кінсі проходить World Grand Prix - рейтинговий снукерний турнір, в якому беруть участь 32 кращих гравці річного рейтингу. Напередодні були зіграні матчі 1/8 фіналу і два чвертьфінали.

Продовжує приємно дивувати Хоссейн Вафаей. У 2015-му він став першим іранцем, який пробився в Світовий тур. І прогрес 26-річного снукериста не викликає сумнівів. В 1/8 фіналу він впевнено обіграв Діна Цзюньхуея, оформивши дві півсотенні серії та сенчурі - 4:1.

Марк Селбі прагне виграти другий рейтинговий турнір поспіль. І продовжує демонструвати відмінну форму. Він переміг Ентоні Макгілла (4:2), а всього в восьми виграних фреймах на турнірі Селбі зробив 7 півсотенних і 1 сотенний брейк!

Напруженим вийшов матч Чжао Сіньтун - Джон Хіггінс. Два сенчурі дозволили китайцеві лідирувати - 3:1. Але в п'ятій партії він двічі не забив матч-бол, чим скористався Джон і зрівняв рахунок - 3:3. Однак останнє слово (і серія в 53 очки) були за Чжао - він узяв вирішальний фрейм і вийшов до чвертьфіналу.

Джек Лісовський не залишив шансів Роберту Мілкінсу. Після непростої першої партії (78:54 на користь Лісовського) Джек в останніх трьох дозволив супернику набрати всього 6 очок! А сам зробив дві сотенні серії і одну півсотенну - 4:0.

Потім визначилася і перша пара півфіналістів. Джадд Трамп дійшов до 7-го півфіналу в цьому сезоні, а бере участь він у 8-му турнірі! Навіть важко уявити, хто і коли зможе його посунути з першого місця світового рейтингу. Найближчого переслідувача - Ніла Робертсона - Джадд випереджає на 714,5 тис. очок. Рівно стільки - в активі Селбі, який займає 4-у сходинку! Два сенчурі в трьох перших партіях дозволили Трампу захопити лідерство в матчі з Мартіном Гоулдом - 3:0. Суперник відповів свої брейком у 117 очок, але в підсумку далі пройшов Джадд - 5:2.

У півфіналі він зустрінеться з Ронні О'Салліваном, який обіграв Кайрена Вілсона з рахунком 5:3. Кайрену не вдалося взяти реванш за програний фінал чемпіонату світу. Хоча в якийсь момент здавалося, що це йому під силу. Вілсон завдяки двом серіям «70+» вів у рахунку 3:1, проте Ронні взяв чотири фрейми поспіль - 5:3 на користь чинного чемпіона світу!

18 грудня буде зіграно два чвертьфінали і півфінал Трамп - О'Салліван.

World Grand Prix. 1/16 фіналу (14-16 грудня)

Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися

МІЛЕВСЬКИЙ: «Хочу знайти нападника в Динамо, який був би схожий на мене»
Футбол | 24 квітня 2024, 21:47 13