Ліга чемпіонів. Мотор набрав хід, Ельверум чіпляється за плей-оф

Запоріжці все ближче до матчів на виліт

1862
0
ГК Мотор

У минулий четвер відбулися два перенесені матчі гандбольної Ліги чемпіонів. У групі В запорізький «Мотор» в непростому поєдинку обіграв хорватський «Загреб» - 29:25 і продовжив безпрограшну серію в єврокубку до п'яти зустрічей.

Після нічийного першого тайму, який завершився з рахунком - 13:13 чемпіони України краще провели другу половину гри, і здобули перемогу над непоступливими балканцями. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Артем Козакевич. На рахунку правого крайнього запорізького клубу десять закинутих м'ячів, що стало найвищим показником результативності в сезоні для гравця збірної України. Ще сім точних попадань в скарбничку «Мотора» додав білоруський лінійний В'ячеслав Бохан.

Після цієї перемоги запорожці ділять третє-четверте місце з датським «Ольборгом», причому у чемпіона України на один проведений матч менше. Що ж до більш глобальних завдань, то запорожці ще не забезпечили собі місце в плей-офф, але команда вже однією ногою в матчах на виліт.

У групі А норвезький «Ельверум» приймав білоруський «Мєшков Брест» і поразка могла зробити турнірне становище для скандинавів дуже важким. Чемпіон Норвегії це розумів і доклав максимум зусиль для перемоги над міцним білоруським клубом. Як і в поєдинку між «Мотором» і «Загребом», ключовим став ривок господарів у другому таймі, який дозволив скандинавам відсвяткувати перемогу - 33:31 і відштовхнутися від останнього місця в групі. Найкращим снайпером поєдинку став боснійський лінійний білоруського клубу Володимир Враньєш, який сім разів засмутив суперників.

Також в групі А повинен був відбудуться поєдинок між польським «Віве Кельце» і португальським «Порту», ​​але в команді Таланта Дуйшебаева був знову виявлений коронавірус і поляки пішли на повторний карантин.