Ігор СУРКІС: «Сподіваюся, що Динамо і Шахтар далеко пройдуть в Лізі Європи»

Президент київського клубу не хоче втратити пряму путівку в групу Ліги чемпіонів

Ігор СУРКІС: «Сподіваюся, що Динамо і Шахтар далеко пройдуть в Лізі Європи»
© fcdynamo.kiev.ua

Президент «Динамо» Ігор Суркіс розраховує, що його команда, а також «Шахтар» навесні зможуть далеко пройти в Лізі Європи, щоб чемпіон України не втратив право відразу отримувати місце в груповому етапі Ліги чемпіонів.

«Маю велику надію, що обидві українські команди пройдуть в Лізі Європи якнайдалі, наберуть достатню кількість рейтингових очок, щоб не турбуватися за пряму путівку в Лігу чемпіонів для переможця УПЛ».

«Це величезна мотивація в боротьбі за чемпіонство в Україні, це велика перевага для переможця турніру, який в подальшому уникає двох кваліфікаційних раундів в Лізі чемпіонів, граючи через два дні на третій», - сказав Суркіс.

У плей-оф кияни зіграють з «Брюгге», а «Шахтарю» випало грати з «Маккабі» Тель-Авів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
      dgurkis, 17.12.2020 06:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ВВВ, 16.12.2020 20:36
    Раніше Суркісу треба було переживати за рейтинги УЕФА,а не тоді коли півень в лоба клює!!!
    Отрыгнулось Иуде! Принцип бумеранга никто не отменял! Убрали Метал и Днепр, суки!
    Nashwill
    online
      Nashwill, 17.12.2020 00:22
    -3
    FACE_CONTROL, 16.12.2020 23:54
    Шахтёр — да, а вы, автобусники, тут каким боком?
    А тебе, тварь,хто питає?
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 16.12.2020 23:54
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Шахтёр — да, а вы, автобусники, тут каким боком?
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 16.12.2020 22:44
    +5
    ВВВ, 16.12.2020 21:26
    Справа певна річ спільна а не одного клубу! Просто нахрена такі виступи зараз? Де він був з такими виспупами минулого сезону? А перед тим? А тепер намалювався-він типу за рейтинг України піклується!
    Так ДК и до этого рейтинг набивало регулярно, по сути только прошлый сезон провальный был. Или ты думаешь каким чудом оно попало в топ-30 клубного рейтинга УЕФА?
    avk2307
    online
      avk2307, 16.12.2020 21:33
    +4
    ВВВ, 16.12.2020 21:26
    Справа певна річ спільна а не одного клубу! Просто нахрена такі виступи зараз? Де він був з такими виспупами минулого сезону? А перед тим? А тепер намалювався-він типу за рейтинг України піклується!
    Зараз не дуже зручно статистику розглядать. Але мені здається минулими сезонами Маріуполь та Ворскла наприклад також не багато принесли Українї. А президент тільки один під критикою.
    Всі наприклад кричали, навіщо Арендуполь тягнути в ЛЄ, та ще й ресурс з нього забравши.
    Але витягли. А тоді і Зоря і Десна з ними змагались і краще були
    ВВВ
      ВВВ, 16.12.2020 21:26
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    avk2307, 16.12.2020 20:45
    Так то спільна справа. Всі до цього руку прикладають.
    І Не тільки шахтар та Динамо алей Ворскла, Зоря та Маріуполь
    Справа певна річ спільна а не одного клубу! Просто нахрена такі виступи зараз? Де він був з такими виспупами минулого сезону? А перед тим? А тепер намалювався-він типу за рейтинг України піклується!
    avk2307
    online
      avk2307, 16.12.2020 20:45
    +4
    ВВВ, 16.12.2020 20:36
    Раніше Суркісу треба було переживати за рейтинги УЕФА,а не тоді коли півень в лоба клює!!!
    Так то спільна справа. Всі до цього руку прикладають.
    І Не тільки шахтар та Динамо алей Ворскла, Зоря та Маріуполь
    ВВВ
      ВВВ, 16.12.2020 20:36
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Раніше Суркісу треба було переживати за рейтинги УЕФА,а не тоді коли півень в лоба клює!!!
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 16.12.2020 19:59
    +5
    А чому би їм як подалі не дійти, коли жереб так надчудово звів багато пар, що вже в 1/8-й половини потужних клубів не залишається
    Гранада-Наполі // Сосьєдад-МЮ // Бенфіка-Арсенал // Лілль-Аякс // Брага-Рома...
    Shara
      Shara, 16.12.2020 19:59
    -4
    Мдяяяя , как мило ... Скоро будут Шахтер с Дынамо в гости ходить, чай пить...
    Павел СН
      Павел СН, 16.12.2020 19:59
    +6
    шахтер-без проблем,динамо-50:50 (многое будет зависить от подготовки этих2-х месяцев)
    grifon
    online
      grifon, 16.12.2020 19:37
    +2
    так 5 чи більше? точніше можна?
    Павел СН
    online
      Павел СН, 16.12.2020 19:59
    +6
    шахтер-без проблем,динамо-50:50 (многое будет зависить от подготовки этих2-х месяцев)
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 16.12.2020 22:44
    +5
    ВВВ, 16.12.2020 21:26
    Справа певна річ спільна а не одного клубу! Просто нахрена такі виступи зараз? Де він був з такими виспупами минулого сезону? А перед тим? А тепер намалювався-він типу за рейтинг України піклується!
    Так ДК и до этого рейтинг набивало регулярно, по сути только прошлый сезон провальный был. Или ты думаешь каким чудом оно попало в топ-30 клубного рейтинга УЕФА?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 16.12.2020 19:59
    +5
    А чому би їм як подалі не дійти, коли жереб так надчудово звів багато пар, що вже в 1/8-й половини потужних клубів не залишається
    Гранада-Наполі // Сосьєдад-МЮ // Бенфіка-Арсенал // Лілль-Аякс // Брага-Рома...
    avk2307
    online
      avk2307, 16.12.2020 21:33
    +4
    ВВВ, 16.12.2020 21:26
    Справа певна річ спільна а не одного клубу! Просто нахрена такі виступи зараз? Де він був з такими виспупами минулого сезону? А перед тим? А тепер намалювався-він типу за рейтинг України піклується!
    Зараз не дуже зручно статистику розглядать. Але мені здається минулими сезонами Маріуполь та Ворскла наприклад також не багато принесли Українї. А президент тільки один під критикою.
    Всі наприклад кричали, навіщо Арендуполь тягнути в ЛЄ, та ще й ресурс з нього забравши.
    Але витягли. А тоді і Зоря і Десна з ними змагались і краще були
    avk2307
    online
      avk2307, 16.12.2020 20:45
    +4
    ВВВ, 16.12.2020 20:36
    Раніше Суркісу треба було переживати за рейтинги УЕФА,а не тоді коли півень в лоба клює!!!
    Так то спільна справа. Всі до цього руку прикладають.
    І Не тільки шахтар та Динамо алей Ворскла, Зоря та Маріуполь
    grifon
    online
      grifon, 16.12.2020 19:37
    +2
    так 5 чи більше? точніше можна?
    dgurkis
      dgurkis, 17.12.2020 06:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ВВВ, 16.12.2020 20:36
    Раніше Суркісу треба було переживати за рейтинги УЕФА,а не тоді коли півень в лоба клює!!!
    Отрыгнулось Иуде! Принцип бумеранга никто не отменял! Убрали Метал и Днепр, суки!