Костюк легко вийшла до чвертьфіналу 25-тисячника ITF в Італії

Українка у двох швидких сетах обіграла 17-річну італійку, яка не має дорослого рейтингу

Костюк легко вийшла до чвертьфіналу 25-тисячника ITF в Італії
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

Третя ракетка України Марта Костюк (№99 WTA) продовжила перемагати на 25-тисячнику ITF в Італії.
 
У матчі другого кола 18-річна українка, посіяна під першим номером, легко обіграла 17-річну Лауру Маїр з Італії, якій організатори видали вайлд-кард.
 
Сельва-ді-Валь-Гардена. Друге коло
Марта Костюк (Україна) - Лара Маїр (Італія) - 6:1, 6:0
 
У наступному раунді Костюк змагатиметься проти Леа Бошкович з Хорватії (№304 WTA).
 
Раніше турнір покинула Дар'я Снігур.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    никовіліст
    online
      никовіліст, 17.12.2020 00:04
    0
    ця італійка без рейтингу, мабуть, когось ще й перемагала на цьому турнірі...
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 16.12.2020 17:23
    +4
    kollekciy, 16.12.2020 16:30
    Якщо Марта зможе перемогти на цьому турнірі, + 40 очок дадуть їй 92 місце, було б не погано так піднятися. Он Канепі дуже полюбляє такі турніри.
    А ще більше Аранта Рус, за їх рахунок вона вже 74-та.
    kollekciy
    online
      kollekciy, 16.12.2020 16:30
    +5
    Якщо Марта зможе перемогти на цьому турнірі, + 40 очок дадуть їй 92 місце, було б не погано так піднятися. Он Канепі дуже полюбляє такі турніри.
    Steep
      Steep, 16.12.2020 15:31
    +3
    sv_2000, 16.12.2020 15:23
    Посмотрел на состав турнира... Такое себе зрелище... Чес гря, не понял, что тут Марта делает. Возьмет титул, никто и не похвалит, а вот если проиграет, хоть даже и в финале, то начнется)))
    Кто знает, есть среди этих ноунеймов какие-то проспекты, которых стоит опасаться?
    Ну Ана Конюх разве что. Хорватская теннисистка она несколько лет назад в 20-ке стояла, но потом было много травм, операции и т.д.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 16.12.2020 15:28
    +7
    sv_2000, 16.12.2020 15:23
    Посмотрел на состав турнира... Такое себе зрелище... Чес гря, не понял, что тут Марта делает. Возьмет титул, никто и не похвалит, а вот если проиграет, хоть даже и в финале, то начнется)))
    Кто знает, есть среди этих ноунеймов какие-то проспекты, которых стоит опасаться?
    Конюх, яка повертається після довгого лікування, і з якою Марті грати в півфіналі, якщо обидві туди дістануться. Це рівень топ-50, щоправда, ясна річ, ніхто з них зараз такого рівня не покаже.
    sv_2000
      sv_2000, 16.12.2020 15:23
    +2
    Посмотрел на состав турнира... Такое себе зрелище... Чес гря, не понял, что тут Марта делает. Возьмет титул, никто и не похвалит, а вот если проиграет, хоть даже и в финале, то начнется)))
    Кто знает, есть среди этих ноунеймов какие-то проспекты, которых стоит опасаться?
    kollekciy
    online
      kollekciy, 16.12.2020 15:20
    +4
    Марту з перемогою. Марта емоціональна навіть на таких турнірах маючи велику фору. Я думаю вона й на тренуваннях емоційно реагує на втрати розіграшу. А, от на вдалому US open в Марти емоцій під час ігор практично не було.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 16.12.2020 15:28
    +7
    sv_2000, 16.12.2020 15:23
    Посмотрел на состав турнира... Такое себе зрелище... Чес гря, не понял, что тут Марта делает. Возьмет титул, никто и не похвалит, а вот если проиграет, хоть даже и в финале, то начнется)))
    Кто знает, есть среди этих ноунеймов какие-то проспекты, которых стоит опасаться?
    Конюх, яка повертається після довгого лікування, і з якою Марті грати в півфіналі, якщо обидві туди дістануться. Це рівень топ-50, щоправда, ясна річ, ніхто з них зараз такого рівня не покаже.
    kollekciy
    online
      kollekciy, 16.12.2020 16:30
    +5
    Якщо Марта зможе перемогти на цьому турнірі, + 40 очок дадуть їй 92 місце, було б не погано так піднятися. Он Канепі дуже полюбляє такі турніри.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 16.12.2020 17:23
    +4
    kollekciy, 16.12.2020 16:30
    Якщо Марта зможе перемогти на цьому турнірі, + 40 очок дадуть їй 92 місце, було б не погано так піднятися. Он Канепі дуже полюбляє такі турніри.
    А ще більше Аранта Рус, за їх рахунок вона вже 74-та.
    kollekciy
    online
      kollekciy, 16.12.2020 15:20
    +4
    Марту з перемогою. Марта емоціональна навіть на таких турнірах маючи велику фору. Я думаю вона й на тренуваннях емоційно реагує на втрати розіграшу. А, от на вдалому US open в Марти емоцій під час ігор практично не було.
    Steep
    online
      Steep, 16.12.2020 15:31
    +3
    sv_2000, 16.12.2020 15:23
    Посмотрел на состав турнира... Такое себе зрелище... Чес гря, не понял, что тут Марта делает. Возьмет титул, никто и не похвалит, а вот если проиграет, хоть даже и в финале, то начнется)))
    Кто знает, есть среди этих ноунеймов какие-то проспекты, которых стоит опасаться?
    Ну Ана Конюх разве что. Хорватская теннисистка она несколько лет назад в 20-ке стояла, но потом было много травм, операции и т.д.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 16.12.2020 15:23
    +2
    Посмотрел на состав турнира... Такое себе зрелище... Чес гря, не понял, что тут Марта делает. Возьмет титул, никто и не похвалит, а вот если проиграет, хоть даже и в финале, то начнется)))
    Кто знает, есть среди этих ноунеймов какие-то проспекты, которых стоит опасаться?
    никовіліст
    online
      никовіліст, 17.12.2020 00:04
    0
    ця італійка без рейтингу, мабуть, когось ще й перемагала на цьому турнірі...