ВІДЕО. Лівою в щелепу! Як український боєць розбив ніс росіянину в Москві

Дмитро Побережець нокаутував Руслана Магомедова на турнірі ACA 115

ВІДЕО. Лівою в щелепу! Як український боєць розбив ніс росіянину в Москві
© ACA

Український боєць MMA в суперважкій вазі Дмитро Побережець нокаутував росіянина Руслана Магомедова на турнірі ACA 115 в Москві.

35-річний Побережець на першій хвилині 3-го раунду завдав потужного удару лівою в щелепу і почав добивати суперника, поки рефері не зупинив бій. У росіянина виявився серйозно розбитим ніс.

Побережець в 2020 році повернувся в октагон після трьох років відсутності через важкі травми. У серпні він впевнено переміг поляка Адама Палаша. Тепер же Дмитро Побережець став першим претендентом на титульний бій проти Тоні «Халк» Джонсона.

У головному бою турніру АСА 115 Магомед Ісмаїлов переміг Івана Штиркова одноголосним рішенням суддів.

ВІДЕО БОЮ. Дмитро Побережець (Україна) – Руслан Магомедов (Росія) – TKO 3/3

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(262 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    john2222
      john2222, 17.12.2020 16:09
    -1
    salamanka1982, 16.12.2020 01:18
    Интересно заебут ли Побережца лже-патрииоты типа поехал в ненависную мокшандию и все такое???)))). Или если выиграл, то молодец и пох, что в страну-агрессора поехал не то что певцы там голимые попсовые и прочая шваль???))). Наверно скажут молодец раз москаля побили, а патриотизм это такое))))
    Тебя в очко ебут
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 16.12.2020 01:18
    -1
    Интересно заебут ли Побережца лже-патрииоты типа поехал в ненависную мокшандию и все такое???)))). Или если выиграл, то молодец и пох, что в страну-агрессора поехал не то что певцы там голимые попсовые и прочая шваль???))). Наверно скажут молодец раз москаля побили, а патриотизм это такое))))
    kot_sumy
      kot_sumy, 15.12.2020 22:36
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Лучше поздно чем никогда. Это я о спортуа, хорошо хоть вообще вспомнили
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 15.12.2020 21:18
    +2
    Приголубив вівцю,так по-братцькі ,приємно подивитися.Дякую,Дмитре!!!Здоровья і удачі тобі у всьому. Молодець.
    .
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 15.12.2020 20:47
    -1
    Dmitry Ugarov, 15.12.2020 18:23
    русскому богатырю родные стены не помогли, возможно заголовок sport.ua поможет
    Как же так? Русского витязя Магомедова, брата по русссскому миру и вере, да по морде...
    osso
      osso, 15.12.2020 20:35
    0
    Какое приятное видео.
    Сергій Лаврик
      Сергій Лаврик, 15.12.2020 19:33
    0
    sidor zalcman, 15.12.2020 18:34
    Важно.
    Так как всплывает тема: А стОит ли нашим спортсменам ездить в РФ?
    Ведь с 2014 там были и Атаманы, и Харлан стала чемпионкой мира в Казани. Мотор играл с Медведями ответку. Позже наши львовские сёстры в шахматы играли. Потом Усик там был. И тд...
    З танками і гаубицями!
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 15.12.2020 18:42
    +1
    классическая ошибка - уходит не в сторону, а по прямой линии назад... отсюда и последствия
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 15.12.2020 18:34
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Trollface, 15.12.2020 18:23
    Сделал доброе дело. Не важно в каком городе.
    Важно.
    Так как всплывает тема: А стОит ли нашим спортсменам ездить в РФ?
    Ведь с 2014 там были и Атаманы, и Харлан стала чемпионкой мира в Казани. Мотор играл с Медведями ответку. Позже наши львовские сёстры в шахматы играли. Потом Усик там был. И тд...
    Max30
    online
      Max30, 15.12.2020 18:33
    +3
    Красиво,с такой мышечной массой и так двигался,красавчик
    Trollface
    online
      Trollface, 15.12.2020 18:23
    0
    Сделал доброе дело. Не важно в каком городе.
    Dmitry Ugarov
      Dmitry Ugarov, 15.12.2020 18:23
    +4
    русскому богатырю родные стены не помогли, возможно заголовок sport.ua поможет
    Lazio
      Lazio, 15.12.2020 18:16
    +9
    Тільки заради інтересу заголовка статті я гляну це відео...😁😁😁
    Lazio
    online
      Lazio, 15.12.2020 18:16
    +9
    Тільки заради інтересу заголовка статті я гляну це відео...😁😁😁
    Dmitry Ugarov
      Dmitry Ugarov, 15.12.2020 18:23
    +4
    русскому богатырю родные стены не помогли, возможно заголовок sport.ua поможет
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 15.12.2020 18:34
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Trollface, 15.12.2020 18:23
    Сделал доброе дело. Не важно в каком городе.
    Важно.
    Так как всплывает тема: А стОит ли нашим спортсменам ездить в РФ?
    Ведь с 2014 там были и Атаманы, и Харлан стала чемпионкой мира в Казани. Мотор играл с Медведями ответку. Позже наши львовские сёстры в шахматы играли. Потом Усик там был. И тд...
    Max30
    online
      Max30, 15.12.2020 18:33
    +3
    Красиво,с такой мышечной массой и так двигался,красавчик
    kot_sumy
      kot_sumy, 15.12.2020 22:36
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Лучше поздно чем никогда. Это я о спортуа, хорошо хоть вообще вспомнили
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 15.12.2020 21:18
    +2
    Приголубив вівцю,так по-братцькі ,приємно подивитися.Дякую,Дмитре!!!Здоровья і удачі тобі у всьому. Молодець.
    .
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 15.12.2020 18:42
    +1
    классическая ошибка - уходит не в сторону, а по прямой линии назад... отсюда и последствия
    osso
    online
      osso, 15.12.2020 20:35
    0
    Какое приятное видео.
    Сергій Лаврик
    online
      Сергій Лаврик, 15.12.2020 19:33
    0
    sidor zalcman, 15.12.2020 18:34
    Важно.
    Так как всплывает тема: А стОит ли нашим спортсменам ездить в РФ?
    Ведь с 2014 там были и Атаманы, и Харлан стала чемпионкой мира в Казани. Мотор играл с Медведями ответку. Позже наши львовские сёстры в шахматы играли. Потом Усик там был. И тд...
    З танками і гаубицями!
    Trollface
    online
      Trollface, 15.12.2020 18:23
    0
    Сделал доброе дело. Не важно в каком городе.