1935
0
ФК Динамо

Найголовніші цифри і факти дванадцятого туру – в нашому традиційному огляді.

«Динамо» після 6-річної перерви 15-й раз в історії стає переможцем осінньої частини сезону.

Кияни підписують першу мирову з «Колосом».

Динамівці, якщо забивають підопічним Руслана Костишина, то не менше двох м'ячів.

Віктор Циганков стає автором 2-го дубля і 10-го гола біло-синіх в матчах з «Колосом».

Віктор Циганков, який 5-й раз вразив ворота ковалівців, доводить рахунок своїх грудневих м'ячів в УПЛ до 9 і на один гол перекриває рекорд ліги, що належав Жуніору Мораесу.

М'яч, забитий Євгеном Селезньовим, став 250-м, пропущеним динамівцями на своєму полі.

«Динамо» 3-й тур поспіль закінчує гру в неповному складі.

Мірча Луческу в рекордний 6-й раз приводить своїх підопічних до проміжного фінішу на першій позиції.

«Колос» втретє поспіль ділить очки з суперниками.

Ковалівці оновлюють особистий рекорд, реалізувавши 9-й пенальті поспіль.

Євген Селезньов забиває 3-й м'яч «Динамо», причому в складі 3-го клубу. 22 липня 2007 він відзначився за «Арсенал» (2:2), а 7 грудня 2012-го - за «Дніпро» (2:1).

«Зоря», яка здобула 3-тю перемогу поспіль (м'ячі 8-1), продовжує свою безпрограшну серію до 10 матчів (+5=5).

Аллах'яр Сайедманеш стає автором 70-го гола «лавки» луганчан в УПЛ.

4-й матч поспіль (315 хвилин) не пропускає на чужих полях голкіпер чорно-біло-червоних Нікола Василь.

«Олександрія» зазнає 100-ї поразки в чемпіонатах України.

Гол Дмитра Іванісені став 150-м, пропущеним чорно-жовто-зеленими в рідних стінах.

«Десна» перемагає «Маріуполь» у всіх 5 зустрічах (м'ячі 16-1).

Єгор Картушов стає автором 50-го домашнього голу чернігівців.

Дмитро Хльобас забиває «Маріуполю» в УПЛ більше, ніж будь-кому - 5 м'ячів.

Помаранчево-сині не можуть зламати оборону «Десни» загалом 4 гри поспіль (382 хвилини), а в гостях - 3 (270 хвилин).

«Ворскла» вдесяте ділить очки з суперниками за Юрія Максимова.

150-й матч в УПЛ в складі полтавчан проводить Вадим Сапай.

Анатолій Нурієв на 283-й хвилині перериває суху домашню серію біло-зелених.

«Львів» підписує 30-ту мирову в чемпіонатах України.

30-й поєдинок в УПЛ на посаді головного тренера проводить Ігор Климовський (+11=10-9, 51-47).

«Рух» з 13-ї спроби здобуває першу перемогу в елітному дивізіоні. Більш тривалу стартову безвиграшну серію серед команд-новачків мала тільки «Одеса» в сезоні-1992.

ФК Рух

Валерій Федорчук, який оформив прем'єрний дубль чорно-жовтих, забиває 20-й м'яч у кар'єрі (ЧУ - 19, КУ - 1).

«Дніпро-1» терпить в загальному 6-ту поразку поспіль (м'ячі 5-15), встановлюючи новий особистий антирекорд, а на виїзді - 4-ту (м'ячі 5-12).

Дніпряни оновлюють два клубних досягнення, продовживши гостьову безнічийну серію до 12 ігор (+2-10), а гольову на чужих полях - до 10.

Синьо-біло-блакитні встановлюють два особистих «рекорди», пропускаючи загалом 7 зустрічей поспіль, а в гостях - 8.

10-й поєдинок в УПЛ на чолі «Дніпра-1» проводить Ігор Йовічевіч (+2=1-7, 13-22).

100-й матч у чемпіонатах України проводить Єгор Картушов («Десна»), 1-й - словенці Давид Зец («Рух») і Матія Ром («Колос»).

55-й м'яч у прем'єр-лізі забиває Віктор Циганков (перший в ворота «Колоса»), 5-й - Єгор Картушов, 1-й - Даніель Романовський (в 9-й грі) і Микола Кухаревич (в 12-й).

У 2-му клубі еліти відкриває гольовий рахунок Олександр Сваток.

5-й дубль в УПЛ робить Віктор Циганков, 2-й - Валерій Федорчук.

16-й пенальті з 19 реалізовує Євген Селезньов, 15-й з 16 - Віктор Циганков.

3-й матч поспіль не йде з поля без голу Віктор Циганков.

Денис Антюх стає автором 100-го гола гостей в сезоні-2020/21.

4-ту червону картку в УПЛ заробляє Максим Максименко, 2-гу - Владислав Кабаєв і Володимир Шепелєв (як і першу в жовтні 2019 року, в матчі з «Колосом»), 1-шу - Денис Безбородько (в 68-му матчі) .

20-й раз вилучає гравців з поля арбітр з Херсона Ігор Пасхал, дотримуючись при цьому паритету: 10 футболістів господарів і 10 - гостей.

(4)

Все вирішилося на тай-брейку. Визначено другу фіналістку турніру в Мадриді
Теніс | 03 травня 2024, 01:01 2

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії