5 золотих від Ковтуна. Україна виграла медальний залік чемпіонату Європи

17-річний Ілля Ковтун став героєм європейської першості зі спортивної гімнастики

© European Gymnastics. Ілля Ковтун

Збірна України виграла загальний медальний залік чемпіонату Європи-2020 зі спортивній гімнастиці, який пройшов в турецькому Мерсині.

В цілому наші спортсмени завоювали 15 медалей: сім золотих, шість срібних і дві бронзові. Справжнім героєм європейської першості став 17-річний Ілля Ковтун, який в змаганнях серед юніорів виграв відразу п'ять золотих медалей і ще одну срібну.

Ковтуну не було рівних в особистому багатоборстві, на коні, кільцях і паралельних брусах. Крім того, він виграв золото в команді, а в опорному стрибку завоював срібло.

Завдяки успіху Ковтуна Україна більш ніж впевнено посіла перше місце в загальному медальному заліку. Для порівняння, Туреччина, яка зайняла друге місце, наповнила командну скарбничку 8 медалями (два золота, дві бронзи і чотири срібла).

Загальний медальний залік чемпіонату Європи (дорослі + юніори)

Раніше повідомлялося, що Радивилів виграв золото і бронзу на ЧЄ-2020, а у Пахнюка срібло на брусах.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!