Хохфільцен-2020. Ройселанд виграла персьют, Блашко потрапила у топ-20

Білоруска Алімбекова фінішувала другою

10684
6
WCBiathlon. Марте Олсбю Ройселанд

У неділю, 13 грудня, в австрійському Хохфільцені відбулася жіноча гонка переслідування в рамках третього етапу Кубка світу.

Білоруска Дінара Алімбекова, яка виграла спринт, зуміла знову закрити всі мішені. Але було видно, що бігти три гонки поспіль їй занадто складно, тому норвежка Марте Олсбю Ройселанд зуміла без особливих проблем випередити білоруску навіть після двох кіл штрафу. Втім, для Алімбекової друге місце все одно відмінний результат, адже вона лише вдруге в кар'єрі потрапила до трійки найсильніших.

За третє місце на останньому колі змагалися француженка Жюлья Сімон, яка мала проблеми зі стрільбою на лежках, і шведка Ханна Еберг, що провалила спринт. У персьюті Еберг-старша відстрілялася бездоганно і піднялася з 29-го стартового на четверте підсумкове місце. Нав'язати француженці боротьбу за бронзу їй все ж не вдалося.

Порадувала стабільністю Дар'я Блашко. 24-річна українка єдиний промах в гонці допустила на останньому вогневому рубежі і фінішувала 18-ю. Юлія Джима була змушена пробігти п'ять кіл штрафу і вилетіла за межі очкової зони, а Катерина Бех за аналогічної точності зайняла 52 місце, для неї це найкращий результат в кар'єрі на Кубку світу.

Також кваліфікувалася до гонки переслідування за підсумками спринту українка Валя Семеренко. Однак, стартувати з 45-ї позиції вона не стала. Цікаво, що Валя – єдина біатлоністка, яка не вийшла на дистанцію в цьому персьюті.