| Оновлено 13 грудня 2020, 00:48
1206
1

Манчестерське дербі завершилося без забитих голів

Суперники мало били по воротах і заробили лише по одному попередженню наприкінці матчу

1206
1

Матч двох команд із Манчестера очікувався з великим інтересом, адже в історії цих суперників було багато по-справжньому бойових ігор, причому нерідко з великою кількістю голів. А для українських вболівальників, напевно, було цікаво побачити протистояння двох колишніх гравців «Шахтаря» Фернандіньо і Фреда. А ось гравець національної збірної України Олександр Зінченко, на жаль, не зміг зіграти в матчі на «Олд Траффорді».

Прикро, але більшість очікувань не виправдалась. Перші двадцять хвилин команди взагалі грали беез воріт і тільки в другій половині першого тайму вони зовсім небагато проявили активність.

Перший удар по воротах завдав Жезус на 26-й хвилині. Після передачі від Мареза він пробив з льоту, але вище воріт. «Манчестер Юнайтед» відповів на 31-й хвилині, коли після подачі кутового з правого флангу головою небезпечно завдав удар Магуайр, але і тут м'яч пролетів над поперечиною.

А найнебезпечніший момент в матчі був створений на 35-й хвилині. Це Де Брюйне відмінним пасом вивів до воріт господарів поля Мареза. Той опинився один на один з Де Хеа, але пробив прямо у воротаря. М'яч знову відскочив до Де Брюйне і гравець «Манчестер Сіті» пробив вище цілі.
На початку другого тайму на 47-й хвилині за фол проти Решфорда в штрафному майданчику гостей арбітр матчу Кріс Кавана призначив пенальті. Але, порадившись з помічниками з VAR, судді встановили, що нападник «Манчестер Юнайтед» до цього епізоду опинився в офсайді. Пенальті, природно, був скасований.

Ось, мабуть, і все. Другий тайм пройшов малоцікаво. Суперники довго катали м'яч і тільки наприкінці матчу вони кілька разів вдарили по воротах. До речі, в такій, здавалося б, принциповій зустрічі земляків, арбітр показав лише два попередження. Причому їх отримали два капітана - Магуайр на 79-й хвилині і Фернандіньо на 87-й хвилині.

В підсумку нудна нульова нічия. Тепер у «Манчестер Юнайтед» 20 очок в турнірній таблиці, а у «Манчестер Сіті» - 19.

Чемпіонат Англії з футболу. Премьєр-Ліга. 12-й тур

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті - 0:0

Магуайр (79) - Фернандіньо (87)

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа, Уан-Біссака, Ліндельоф, Магуайр, Шоу, Мактоміні, Фред, Погба, Фернандеш, Решфорд, Грінвуд (Марсьяль, 74)

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Уокер, Стоунз, Діаш, Канселу, Родріго, Фернандіньо, Марез (Торрес, 66), Де Брюйне, Стерлінг, Жезус

Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда