1

Тренер Львова: «Є над чим працювати»

Віталій Шумський підвів підсумок бойової нічиєї з «Олімпіком»

Футбол 1/2/3. Віталій Шумський

Виконуючий обов'язки головного тренера «Львова» Віталій Шумський прокоментував нічию з донецьким «Олімпіком» (1:1) в рамках 13 туру української Прем'єр-ліги.

«Якщо брати загальне враження від гри, то десь ми віддали ініціативу супернику. Але якщо взяти перші 20 хвилин другого тайму, то природно у нас були такі моменти, з яких треба забивати голи. Це футбол.

Є над чим працювати. Сказати, що ми втратили два очки чи заробили одне - дуже важко», - підсумував Шумський.

2021 рік «Олімпік» розпочне матчем з «Динамо», а «Львів» зіграє з «Минаєм». Базовий день відновлення чемпіонату - 13 лютого.

(2)

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 25

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ