Сенсація від Мотора, перемога Фленсбурга та безліч переносів

Максимально скорочений тур в єврокубковому турнірі

2618
0
ГК Мотор

Завершився десятий тур Ліги чемпіонів з гандболу. Причому зіграним його можна назвати з дуже великою часткою умовності. У двох групах головного єврокубка з восьми запланованих поєдинків були зіграні лише три, тоді як відразу п'ять зустрічей були перенесені через коронавірус.

У групі В єдиною грою, що відбулася, став поєдинок французького «Нанта» та запорізького «Мотора». Український клуб обіграв фаворитів матчу з рахунком – 32:31 і продовжив серію сенсаційних виїзних перемог над грізним французьким клубом, яка вже налічує три вікторії в трьох зустрічах. Завдяки цій перемозі український чемпіон перемістився на четверте місце в своїй групі і підвищив свої шанси на потрапляння в плей-оф до максимально високих.

У групі А відбулися тільки дві дуелі. Угорський «Пік Сегед» переміг на своєму полі білоруський «Мєшков Брест» – 30:27 і вперше в сезоні піднявся в зону плей-оф. Господарі створили хороший заділ в першому таймі, який вони виграли з рахунком – 18:13, а в другому вміло стримували свого суперника, ні разу не дозволивши гостям підібратися ближче, ніж на два м'ячі. Найрезультативнішим гравцем матчу став угорський лінійний «Пік Сегеда» Бенце Банхіді з фантастичним показником в 12 закинутих м'ячів.

У ще одному матчі групи А німецький «Фленсбург» в гостях здобув важку перемогу над норвезьким «Ельверумом» – 30:29. Весь поєдинок пройшов у рівній боротьбі, незадовго до фінальної сирени рахунок був нічийним – 28:28, але кінцівка краще вдалася німецькому клубу. Ця перемога дозволила «Фленсбургу» зрівнятися за очками з лідером групи, яким є польський «Віве Кельце».

На цьому перша фаза Ліги чемпіонів завершена і команди повинні піти на зимову перерву. Але через пандемію коронавірусу було відкладено безліч матчів і багато колективів будуть шукати компроміси, щоб провести частину перенесених зустрічей. Не виключено, що зіграє один зі своїх поєдинків, що не відбулися, і запорізький «Мотор».