Мотор в гостях вирвав перемогу у Нанта

Запоріжці перемогли з різницею в один м'яч

8412
5

Запорізький «Мотор» здобув надважливу в турнірному плані перемогу. В рамках Ліги чемпіонів запорізька команда на виїзді мінімально здолала французький «Нант».

Команди почали зустріч дещо сумбурно, «Мотор» повів з різницею в два м'ячі, але потім якось швидко розгубив перевагу - вже господарі отримали «+3». Тож Гінтарасу Савукінасу довелося брати тайм-аут і вказувати своїм підопічним на помилки. Гравці наставника почули і до перерви зуміли наздогнати суперників - 18:18.

У другому таймі картина була схожою - «Нант» вів з різницею в 1-2 м'ячі, «Мотор» намагався наздогнати. А хвилин за 6-7 до фінальної сирени стався перелом у грі. Французька команда була попереду - 30:28, але Козакевич реалізував 7-метровий (до слова, Артем забив з лінії три з трьох). Пуховський зрівняв рахунок, а потім наш воротар, зробивши черговий сейв, через весь майданчик послав м'яч у порожні ворота «Нанта». Напруження наростало, Лазарову вдалося зрівняти рахунок. Але команди заробили по вилученню. І знову роль лідера узяв на себе Пуховський, який забив за гри в неповних складах. А на останній секунді Козакевич заробив семиметровий. Однако не став кидати сам, а надав це право Бохану. Оскільки час матчу було вичерпано, а перемога була оформлена, В'ячеслав кинув несильно. Воротар «Нанта» записав на свій рахунок сейв, але 2 очки дісталися «Мотору».

31:32 - таким чином, «Мотор» набрав 8 очок (після семи ігор) і піднявся на 4-е місце. «Нант» з 4-ма балами (6 матчів) залишився на 6-й сходинці турнірної таблиці.