Хет-трик Неймара, дубль Мбаппе. ПСЖ розгромив Істанбул в дограванні матчу

Днем раніше неприємний інцидент стався в Парижі на расовому грунті

3415
6
Twitter

Французький «ПСЖ» в догравання матчі 6-го туру групового турніру Ліги чемпіонів обіграв «Істанбул Башакшехір» з рахунком 5:1. У складі парижан хет-трик оформив Неймар, дубль на рахунку Киліана Мбаппе.

Днем раніше неприємний інцидент стався в Парижі. Гравці обох команд пішли з поля через те, що румунський арбітр образив гравця команди гостей Демба Ба на расовому грунті. Матч був перерваний на 15-й хвилині за рахунку 0:0.

Суддя з Румунії Себастьян Колцеску сказав тренеру стамбульців П'єру Вебо «цей чорний хлопець», а Демба Ба втрутився і розпочав з'ясування стосунків. Матч дограли 9 грудня з новою бригадою суддів.

Із групи H в плей-офф ЛЧ вийшли «ПСЖ» і «РБ Лейпциг», а от «Манчестер Юнайтед» переходить в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Група H, 6-й тур

«ПСЖ» (Франція) – «Істанбул Башакшехір» (Туреччина) – 5:1

Голи: Неймар, 21, 38, 50, Мбаппе, 42 (пенальті), 62 – Мехмет Топал, 57.

«ПСЖ»: Навас, Флоренці (Пембеле, 79), Маркіньюс (Керер, 67), Кімпембе (Діалло, 80), Баккер, Данілу Перейра, Рафінья (Ді Марія, 46), Верратті (Гуйє, 80), Паредес, Неймар, Мбаппе.

«Істанбул Башакшехір»: Гюнок, Рафаел да Сілва (Болінголі-Мбомбо, 68), Хасан Алі (Жуліану, 68), Понк, Мехмет Топал, Деніз Тюрюч, Махмут Текдемір (Шадлі, 89), Беркай Озджан, Ірфан Кахведжі, Гульбраннсен (Емре Каплан, 80), Крівелли (Ба, 68).

Попередження: Махмут Текдемір, 10. Рафаел да Сілва, 12. Гюнок, 42. Крівелли, 63. Пембеле, 90.

Суддя: Маккелі (Нідерланди).

8 та 9 грудня. Париж. Стадіон «Парк де Пренс».

Футбол | 18 квітня 2024, 01:29 9

Нагороду отримав Федеріко Вальверде, королівський клуб вибив «містян» у серії пенальті